Hlavní obsah

Stylem inspiruje desítky tisíc lidí, okoukejte ho i vy! Co nosí Zuzana Stráská a co by si nevzala

Foto: Archiv Zuzany Stráské

Foto: Archiv Zuzany Stráské

Modelka a dvojnásobná máma Zuzana Stráská patří k #insta ikonám s příjemně ležérním stylem, který inspiruje. Její minimalistické outfity hltají desítky tisíc followerů. Co si pořídila naposledy, pro které kousky má slabost a jakou nejlepší módní radu dostala?

Článek

Modelka Zuzana Stráská se ani trochu nenudí. Na svém instagramovém účtu @zuzanastraska odkrývá střípky ze svého soukromého života, který se točí kolem jejích dvou malých dětí. Do toho se věnuje profesi modelky, influencerky (sleduje ji téměř 60 000 lidí) a kreativní konzultantky módního magazínu Top Fashion.

Inspirace na každý den

Když zabrousíte na její profil, rychle pochopíte, proč je tahle blondýnka tak oblíbená. Ačkoli je Instagram plný účtů věnujících se módě, z toho modelčina je cítit lehkost a autenticita. Zatímco některé influencerky hrají na maximální počet outfitů a bohatě jim stačí, že se v oblečení jednou vyfotí, Zuzana Stráská postuje jen to, co opravdu sama nosí. A dělá to tím nejpřirozenějším způsobem. Přidává fotky z procházek s dětmi, pochůzek po městě nebo z dovolené na horách. A pokaždé při tom vypadá neuvěřitelně stylově!

Foto: Archiv Zuzany Stráské

Zuzana Stráská sledujícím servíruje jeden vydařený outfit za druhým.Foto: Archiv Zuzany Stráské

Modelčin šatník je založený na ležérních kusech, které jsou z naprosté většiny nadčasové a ve své podstatě jednoduché. Trendy přejímá s rozmyslem a vždy sahá jen po těch, které zapadají do jejího stylu. A protože nás její pojetí módy baví, nechali jsme ji vyplnit dotazník týkající se oblékání.

Foto: Archiv Zuzany Stráské

Modelka s ročním synem v náručí.Foto: Archiv Zuzany Stráské

My se ptáme, Zuzana Stráská odpovídá

1. Svůj styl bych třemi slovy popsala jako… minimalistický, nadčasový a s prvky pánského stylu.

2. Oblečení, ve kterém se cítím nejvíce sama sebou… volné džíny, bílé triko, sako a tenisky či mokasíny.

Foto: Archiv Zuzany Stráské

Sako, bílé triko a volné džíny. To je srdcová kombinace Zuzany Stráské.Foto: Archiv Zuzany Stráské

3. Ze svého šatníku bych nevyhodila… saka všech možných střihů! Mám jich opravdu hodně.

4. Nikdy bych si na sebe nevzala… momentálně fialovou. Obecně barvy moc nemusím, stačí mi bílá, krémová, modrá a v zimě šedá nebo černá. Ale nikdy neříkej nikdy, móda se pořád točí, opakuje. PS: Bokovky jsou zpátky!

5. Naposledy jsem si koupila… tvídové sako.

6. Největší slabost mám pro… kabelky!

7. Můj největší módní přešlap byl… nepamatuji si :-)

8. Z nových trendů mě baví… právě ta tvídová saka nebo bombery.

9. V módě mě inspiruje… spousta instagramových profilů, ale například i Top Fashion magazín.

10. Nejlepší módní rada, kterou jsem dostala… nos to, v čem se cítíš dobře, a nekupuj za každou cenu nejnovější trendy. Ideální je myslet na to, aby byl kousek in i několik sezon. A především, aby byl kvalitní a vydržel.

Reklama