Hlavní obsah

Zaměřeno na drdoly: Inspirace od VIP na večírky, svatby i do práce. Frčí uhlazené i objemné výčesy

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Přemýšlíte o drdolu? Na vrcholu popularity se drží jak minimalistický look à la baletka, tak i bohatší zapletený boho uzel. Ale právě teď je nejvíc v kurzu objemný výčes na temeni. Inspirujte se ve fotogalerii nejkrásnějšími drdoly slavných žen, které mohou sloužit i jako předloha svatebního či společenského účesu.

Článek

Vlasy dělají člověka. I tak by mohlo klidně znít známé přísloví. Účes totiž velkou měrou přispívá k prvnímu dojmu – a ten, jak známo, uděláte jen jednou. Co tedy vykouzlit s dlouhými vlasy, když si chcete dát na zevnějšku trochu víc záležet? Drdol! Vybraly jsme pro vás nejhezčí inspiraci podle slavných žen a jejich looků na červeném koberci.

Drdol à la Pamela

Pamela Anderson už zase udává trendy – a to díky seriálu Pam a Tommy. Vyšel loni a letos následoval dokument Pamela: Příběh lásky, do jehož tvorby se sama pustila. V dobách hereččiny největší slávy k ní patřil nahoru vyčesaný drdol plný objemu – a dnes ho nosí třeba Kim Kardashian i další celebrity. Tenhle účes má prostě něco do sebe a pomalu míří i do čela svatebních trendů.

Jak na něj? Musíte mít vlasy dlouhé alespoň do jedné třetiny zad a také je šikovné mít okolo obličeje mírně sestříhané prameny, aby hezky lemovaly tvář. Je to sexy, ledabylé, glamour – a ani to není tak těžké, jen potřebujete kštici poměrně dost načechrat. Určitě se tedy neobejdete bez tupírovacího hřebene a texturizačního spreje pro objem, díky kterému nebudou vlasy klouzat. Jak správně natupírovat vlasy?

Nej VIP drdoly: Jak se češe Kate i JLo

Baletka à la Sofia Richie

A co ulízaný baletní drdol? Ani ten jen tak nezmizí – i díky tomu, že právě trenduje ballet core, tedy módní styl inspirovaný baletní estetikou. Pečlivě uhlazený uzel se hodí ve dnech, kdy nemáte vlasy úplně čerstvě umyté – tak se budou i lépe sčesávat dozadu. I tento drdol se hodí na svatbu, zvlášť pokud ji ladíte do klasického stylu. Účes je minimalistický, a proto dobře doplní jak jednoduché, tak i opulentní šaty.

Právě takový drdol nedávno zvolila ve svůj svatební den modelka Sofia Richie, dcera slavného zpěváka Lionela Richieho, nebo slovenská herečka Natália Germáni. Jak vybrat správný svatební účes?

Reklama