Hlavní obsah

Módní zima: 5 outfitů na hory i do města, které hřejí i sluší

Foto: Jakub Jurdič
3. 1. 2018

Ať už trávíte veškerý možný čas na sjezdovce, nebo dáváte přednost procházkám (se zastávkami na svařák, samozřejmě), tipy na teplé a stylové oblečení určitě uvítáte. Hodláte využít to nejlepší, co zima nabízí, a vyrazit na hory? Poradíme vám, co si přibalit.

Článek

Více je více! Nehrajte si na minimalistku a do tašky naházejte cokoli, co vás zahřeje. Coby ochrana před mrazem totiž nejlépe funguje více vrstev. A samozřejmě pořádné „oteplováky“ s nepromokavou bundou.

Pléd jako must-have

Co je příjemnější než se po návratu z mrazivých teplot zachumlat do plédu? U zimní módy se navíc můžete předvést a ukázat, jak umíte kreativně vrstvit. Vyzkoušejte třeba kombinaci tenkého roláku, kardiganu a měkoučkého přehozu.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: rolák (Topshop, 1299 Kč), kardigan (Reserved, 799 Kč), pléd (Marks & Spencer, 1199 Kč), kalhoty (Bogner, info o ceně v obchodě), boty (Reserved, 1299 Kč), rukavice (Marks & Spencer, 549 Kč)

Z města do hor

Díky letošnímu trendu objemných péřovek už nemusíte rozlišovat bundu na hory a do města. S touto červenou kráskou (nejpopulárnější barva sezony!) můžete vyrazit na procházku zasněženou krajinou, a až se vrátíte do nižší nadmořské výšky, klidně bundu oblékněte i k oblíbeným šatům a kozačkám. Důležitou součástí horské módní výbavy jsou samozřejmě sněhule a věřte nám: v dnešní době už kompromisy mezi praktičností a stylem dělat nemusíte. V obchodech najdete spoustu cool párů!

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: mikina (Reserved, 749 Kč), bunda (Calvin Klein, prodává Van Graaf, 9499 Kč), legíny (Marc Cain, prodává Van Graaf, 4499 Kč), sluneční brýle (Tezyo, 350 Kč), rukavice (Barts, prodává Answear, 869 Kč), boty (Högl, 6499 Kč)

S permanentkou v kapse

Pro milovnice zimních sportů jsou určené následující tři tipy. Jejich základem jsou kalhoty a bundy, které nejen dobře vypadají, ale jsou i praktické (rozumějte: mrazu, větru a sněhu vzdorné). Baví vás modrá? Porozhlédněte se po dvojce v jedné barvě, ale klidně odlišných odstínech. A mimochodem, znáte něco teplejšího, než je ušanka?

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: svetr (Marc Cain, prodává Van Graaf, 2999 Kč), bunda (Bogner, info o ceně v obchodě), čepice (Tezyo, info o ceně v obchodě), kalhoty (Columbia, prodává Answear, 4999 Kč), boty (Humanic, 1299 Kč), rukavice (Roxy, 1250 Kč)

V barvě sněhu

Milujete bílou? Pořiďte si sněhové kalhoty, které snadno spárujete s jakoukoli oblíbenou bundou. A pozor, kompletně světlý look je krásný, ale nezapomínejte, že na sjezdovky není příliš bezpečný – pro ostatní lyžaře budete snadno přehlédnutelné.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: rolák (Lindex, 399 Kč), bunda (Bogner, info o ceně v obchodě), kalhoty (Roxy, 4890 Kč), boty (Baťa, 1399 Kč), brýle (Roxy, 1890 Kč), rukavice (Lindex, 249 Kč)

Na svah vždy s přilbou

Variabilní je i decentní šedá bunda s neonem kolem zipů a kapes. Stylistka ji spárovala s pastelově modrými kalhotami, ovšem variant, které budou vypadat s vrškem dobře, je bezpočet. Na závěr si neodpustíme ještě jeden tip, který se netýká vyloženě módy: neriskujte komplikované úrazy a před vstupem na sjezdovku se vyzbrojte helmou. Může vám zachránit život.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: svetr (Marks & Spencer, 1099 Kč), bunda (Roxy, 9750 Kč), kalhoty (Bogner, info o ceně v obchodě), helma (Roxy, 2350 Kč), brýle (Quiksilver, 2990 Kč), rukavice (Barts, prodává Answear, 499 Kč), boty (Högl, 5999 Kč)

Náš tým a poděkování

  • Modelka - Klára Vašková (Czechoslovak Models)
  • Styling - Mariya Patrovská
  • Vizáž - Linda Chudomelová
  • Hotel Premier**** - Janov nad Nisou 5, Janov nad Nisou, hotelpremier.cz, facebook.com/hotelpremier.cz

Chystáte se na hory? Jaký komplet byste s chutí oblékly?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek