Hlavní obsah

Ochrana domácnosti – trend poslední doby

Pohroma? Nemusí to tak být!

Většina z vás se v životě setkala s někým, komu se podařilo vytopit sebe nebo své sousedy, byl vykraden, nebo dokonce vyhořel. Prostě občas „stane se“. Finanční následky bývají často drastické a je nutné se na to připravit.

Článek

Smutnou pravdou bohužel je, že před údery matičky přírody nebo zlodějů stoprocentní ochrana neexistuje. I když se výdaje na zabezpečení a kamerové systémy neustále zvyšují, bývají různí kriminálníci čím dál otrlejší a drzejší. Roste i počet přírodních katastrof, které české domácnosti v posledních letech postihují. A to se nejedná pouze o známé povodně nebo krupobití.

Všemožným rizikům se jednoduše vyhnout nelze, je proto důležité aspoň eliminovat případné negativní finanční následky. Mnoho rodin k tomu využívá pojištění domácnosti s připojištěním odpovědnosti za způsobenou škodu. Tím pokryje nejen škody, které někdo nebo něco způsobí jim, ale ochrání se i před důsledky nehod, které zapříčiní sami.

Za několik stokorun ročně si pojištěním koupíte „klid“. Pro náročné klienty navíc nyní Maxima pojišťovna nabízí slevu 20 % při online sjednání a dalších 5 % při zaplacení pojistného najednou na celý rok. Sleva je časově omezena, využijte jí proto právě teď na www.maximapojistovna.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.