Hlavní obsah

Princ Louis slaví 2. narozeniny: miluje řepu a online volání

Foto: Profimedia.cz

Princ Louis je roztomilý, jako vždy!

Před pár dny slavila narozeniny britská královna a její blízcí jí přáli po telefonu. Stejné to bude mít i dnešní oslavenec - princ Louis, nejmladší z dětí Kate a Williama. Ten si sfoukne z dortu od maminky dvě svíčky. Co roztomilého jste o něm možná nevěděli?

Článek

To to letí! Ještě máme v živé paměti vévodkyni Kate s těhotenským bříškem a dnes slaví malý princ Louis druhé narozeniny. Kvůli omezením způsobeným koronavirovou pandemií si neužije velkou oslavu s rodinou a kamarády, ale rodiče mu to vynahradí. Kate má v plánu připravit den plný překvapení, upéct dort a o dárečky ochuzen samozřejmě také nebude. Však to by taky byla ostuda, kdyby zrovna ona neměla náhradní plán slavení promyšlení do puntíku - rodinná firma Middletonových Party Pieces se na oslavy specializuje.

A že mu babičky a dědové nemohou popřát osobně? Facetime to zachrání!

Oslava se vzkazem

Již tradičně se všichni nemohou dočkat, až vévodkyně Kate zveřejní fotografie, která sama pořídí. A letos krom roztomilosti svého nejmladšího syna na ní zachytila ještě něco. Duha na rukou je na podporu NHS, neboli veřejného zdravotnického systému ve Velké Británii. Královská rodina svoji podporu v boji proti coronaviru vyjadřuje dlouhodobě.

Foto: Profimedia.cz

Princ Louis je opět rozkošný, ostatně jako vždy, když jej fotí jeho maminka, vévodkyně Kate

Váhový rekordman

Je to neuvěřitelné, ale třetí dítě útlé Kate bylo její nejtěžší. Se svými 3,8 kilogramy se stal Louis i nejtěžším novorozencem mezi následníky trůnu. Kate má náš velký respekt, vždyť na ní snad ani nebylo těhotenství poznat.

Foto: Profimedia.cz

Pár hodin po tom, co porodila skoro čtyřkilového Louise vypadala vévodkyně Kate jako modelka

Odborník na techniku

Během karantény jsou Kate (38) s Williamem (37) a dětmi zavření doma a to znamená, že k práci i kontaktu s rodinou používají online komunikaci. V jednom z rozhovorů se svěřili, že telefonovat přes počítač je s batoletem trochu obtížnější. Oblíbil si totiž červené tlačítko a udělá cokoli, aby na něj dosáhl.

Foto: Profimedia.cz

George, Charlotte a Louis se zapojili do veřejného poděkování britským zdravotníkům a tleskali na videu

Očichává kytičky

Zdá se, že princ Louis zdědil lásku své matky Kate k přírodě. Miluje vůni květin a pobíhat venku. A že se při dnešní oslavě proběhne po trávě jen se sourozenci Georgem (6) a Charlotte (4) a rodiči? Ve dvou letech považujete karanténu za výhodu - máte své nejbližší stále při sobě a nemusíte se o ně s nikým dělit.

Foto: Profimedia.cz

Milovník přírody se v něm nezapře

První slovo bylo Mary

Při natáčení se spisovatelkou a kuchařkou Mary Berry (85) se Kate svěřila, že jedno z Louisových prvních slov bylo právě „Mary“ - nejmladší syn jí totiž asistuje rád v kuchyni a oči má ve výšce poličky s kuchařkami. A protože jich je spousta právě od britské kuchařky a maminka mu její jméno často opakuje, brzy si to zapamatoval.

Foto: Profimedia.cz

Své děti vedou Kate s Williamem ke kreativitě a pomoci v domácnosti, Louis to má rád v kuchyni

Miluje červenou řepu

Kate s Williamem si pěstují na zahradě spoustu vlastní zeleniny a jejich děti rozhodně nepatří k odmítačům, považují ji za pochoutku. Malý Louis nejvíc ze všeho miluje červenou řepu. Docela Kate závidíme, že nemusí zdravé jídlo dětem do pokrmů tajně pašovat.

Foto: Profimedia.cz

Děťátko milující zeleninu je snem většiny rodičů

Lechtivá kolínka

Při jedné z návštěv nemocnice se vévodkyně z Cambridge (Udělejte si test, jak dobře ji znáte.) připojila k rodičům s dětmi na workshop, aby zjistila, jak může umění pomoci v léčbě nemocí. A jednu z holčiček rozesmála lechtáním pod kolenem. Se smíchem se svěřila, že na tomto místě je lechtivý právě i její nejmladší potomek. Míra roztomilosti: nekonečno!

Foto: Profimedia.cz

Je roztomilé, jak vévodové z Cambridge na svým pracovních akcích o dětech rádi mluví - působí to velmi lidsky

Přejeme dnešnímu oslavenci vše nejlepší a krásnou oslavu s rodiči a sourozenci! Připomeňte si ho jako miminko.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek