Hlavní obsah

Zatočte s chloupky jednou provždy!

Každá z nás bojuje s nežádoucími chloupky po svém: některé vytrvale zápasí s žiletkou, zarůstajícími chloupky nebo zarudlou pokožkou, další zase zatínají zuby a hrdinsky snášejí epilátory nebo vosky. Určitě se shodneme na tom, že každá z těchto metod má nějaké „ale“ a není úplně ideální. Buďme proto rády, že máme možnost další – laser Light Sheer Lumenis.

Článek

Díky laseru Light Sheer Lumenis můžete s chloupky jednou provždy skoncovat. Paprsek laseru totiž ničí přímo kořínky chloupků. Celá procedura je navíc téměř bezbolestná. A pro koho je laser určený? Úplně pro všechny, kteří touží po dokonale hladké pokožce. Na proceduru mohou přijít i pánové, ti si takto často nechávají odstraňovat chloupky na zádech. Ženy, kromě nohou, rukou, podpaží či třísel mohou laser využít i na chloupky nad horním rtem či ke korekci obočí.

Hasta la vista, chloupky!

Na jakém principu vlastně laser funguje? Paprsek laseru cílí po pigmentu obsaženém v chloupku a ten vlastně zničí včetně kořínku. Chloupek tak nemá šanci znovu vyrůst. Laser ale zničí pouze chloupky v růstové fázi. V podkoží se totiž skrývá až třikrát více kořínků, než je počet chloupků, které vy vidíte. Ostatní chloupky vám tak teprve dorůstají, takže pokud toužíte po dokonale hladké pokožce, je vhodné proceduru opakovat. Ptáte se, kolikrát budete muset přijít? To je velmi individuální. Někomu stačí přijít 3x, někdo musí absolvovat 5 návštěv a někdo přijít až 8x. Lépe se přitom odstraňují chloupky tmavší.

Opravdu to nebolí?

Celá procedura je díky speciální chladicí plošce téměř bezbolestná, takže se nemusíte vůbec ničeho bát. Ucítíte jen malinkaté štípnutí. Pokud vám to začne být nepříjemné, stačí říct a intenzita paprsku se sníží. Protože jsem byla zvědavá na to „téměř“, laser jsem si sama vyzkoušela a to v jedné z nejcitlivějších oblastí, v podpaží. Čekala jsem na štípnutí, ale většinou jsem cítila jen příjemné chlazení. Za pět minut už jsem odcházela. Vydáte-li se na ošetření nohou, počítejte s tím, že tam strávíte zhruba hodinku.

Na holení nohou můžete také zapomenout

Proč Light Sheer?

Lasery Light Sheer Lumenis jsou podle klinických studií považovány za jedny z nejúčinnějších. Rozhodnete-li se proto pro laserovou epilaci, dbejte na to, aby je v salonu, do kterého se chystáte, měli. Rozhodujte se podle toho, je-li přístroj schválen přísnou normou FDA. Jinak se vám může stát, že vyhodíte tisíce korun a chloupků se stejně nezbavíte. Právě takovou zkušenost má bohužel spousta žen, které se rozhodly například pro intenzivní pulsní světlo IPL. To totiž chloupek jen spálí.

Štěstí přeje připraveným

Dva až tři týdny před zákrokem byste si neměla chloupky vytrhávat či epilovat. Povrchové holení je samozřejmě povolené a naopak je před procedurou nutné. Stačí, když se oholíte den, dva předem. Jestli se bojíte, jak bude vaše pokožka na laser reagovat, můžete být v klidu. U někoho se může objevit lehké zarudnutí, které ale brzo zmizí. Já jsem nikde neměla ani flíček.

Zní to krásně, ale co cena? Není to zadarmo, ale když si spočítáte výdaje spojené s nákupem holítek, epilátorů, depilačních pěn či s různými voskovými technikami v salonu, zjistíte, že je to přijatelné. Ceny se různí, výhodné akce mají například ve studiu LaserOne v Liberci (více na www.laserone.cz). Za podpaží tu dáte 490 Kč, za nohy 2490 Kč. Když se podíváte na ceny v jiných centrech, uvidíte, že jsou tyto ceny opravdu bezkonkurenční. Zkusit štěstí můžete i v naší soutěži. Jedna z našich čtenářek vyhraje kompletní depilaci. Soutěžit můžete ZDE!

Chcete nad chloupky zvítězit jednou provždy? Pak je pro vás laser Light Sheer Lumenis tou správnou volbou.

Reklama

Související témata: