Hlavní obsah

Sex s odpadkovým košem, mrtvolou nebo buvolem? I toho jsou lidé schopni!

Foto: Kiselev Andrey Valerevich, Shutterstock.com

Lidská sexualita je velmi rozmanitá, co jednoho vzrušuje, druhého může odpuzovat. Ale něco je opravdu už moc

Lidská sexualita je rozmanitá a leckdy zvrácená. V hluboké minulosti, ale i v současnosti. Že už se některé věci dnes nedějí? Omyl! Tohle je nejbizarnější sexuální chování, kterého jsou lidé schopni.

Článek

Že byla historie krutá, zvrácená a sex neměl mnohdy žádné hranice, se obecně ví. Perverznost a zvrácenost ale nevymizela, jen již není provozována tak viditelně. Britská sexpertka Tracey Cox se zaměřila na to nejpodivnější sexuální chování, kterého můžete být svědky i dnes.

Historie a současnost?

Znásilňování, orgie, nebezpečné sexuální praktiky, uplatňování práva první noci. Kastrace mužů a „výroba“ eunuchů ve velkém. To jsou všechno věci, které k historii patří.

Svým způsobem ale tahle perverznost a zvrácenost úplně nevymizela, jen se z ní stala věc stojící mimo zákon. Děje se tak v mnohem menší míře a potají. Navíc společenské normy zahnaly do ústraní i ty, kteří svými podivnými zálibami sice nikomu neubližují, ovšem přesto se nesluší o nich mluvit.

Tohle jsou sexuální podivnosti, které pro vás vybrala Tracey Cox. A jsou současnější, než byste možná čekali:

  • V roce 1993 byl v anglickém městě Hereford zatčen muž, který se oddával sexu s pouliční dlažbou. Později byl zatčen znovu, tentokrát za sex na veřejnosti, který měl s pytlem na odpadky.
  • Jeden Francouz, který byl pyšný na svůj 25 centimetrů dlouhý penis, tuto svou chloubu v poslední vůli odkázal svému dobrému příteli. Co s ním měl dělat? Těžko říct.
  • Porno hvězda Houston se v roce 1999 rozhodla pokořit světový rekord v tom, s kolika muži lze mít sex bez jakékoli přestávky. Tahle blonďatá sex bomba to dokázala se 620 muži.
  • Šálek na čaj, živá mušle, brýle, zmrzlý prasečí ocas či sklenice s arašídovým máslem. To vše již lékaři dolovali z konečníků mnoha pánů.
Foto: sakkmesterke, Shutterstock.com

Bičíky a hra na dominu není nic neobvyklého, naopak patří to k běžným praktikám

Sex se zvířaty

Ano, jsou to ty vtipy o osamělých pasácích ovcí. Jenže faktem je, že především muži si sex se zvířaty umí užít. „Podle studie z roku 1948 mělo osm procent dospělých amerických mužů nějaký sexuální kontakt se zvířaty,“ tvrdí Tracey Cox.

A přidává hned dva konkrétní případy z ne nijak vzdálené minulosti. „V roce 1998 byl zatčen muž ze San Franciska, který provozoval jakousi kobku, kde jste mohli mít sex s mravenečníkem, úhoři či s buvolem,“ popisuje Tracey Cox.

A jen těžko si představit hlubku ponížení devětapadesátiletého muže, který kamarádům ukazoval svatební video, ale spletl si pásku. Místo krásné nevěsty jim pustil video, kde si užívá se sousedovým psem. To bylo v roce 1994.

Foto: Syda Productions, Shutterstock.com

Představte si ten trapas, když chcete pustit přátelům neškodné video, ale na obrazovce běží váš sex se sousedovým psem

Fetišisti

Když se řekne fetišista, většina lidí si představí například muže posedlého ženskými chodidly, lesklými botami na vysokém podpatku a podobně. Existují ale výrazně podivnější úchylky.

Například taková nekrofilie, kdy člověk touží po sexu s mrtvými. „Nejznámějším nekrofilikem byl asi Henry Blot, který v devatenáctém století stanul před soudem, protože si užíval sexu se svou ženou po dobu sedmi let od její smrti,“ říká Tracey Cox.

A nebo akrotomofilie, při níž je objektem touhy a zdrojem sexuálního vzrušení pahýl po amputaci. Tou určitě trpěl švédský král Adolfus Frederick (1751 – 1771), který měl sedm milenek. Dvě byly jednonohé, dvě jednoruké, dvě jednooké a jedna neměla dokonce žádné končetiny.

Tak co tomu říkáte?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek