Hlavní obsah

Sexy spodní prádlo? V zářivých barvách!

Foto: New Yorker

Milujete zářivé a neonové barvy? Pak si pořiďte v těchto odstínech i sexy spodní prádlo. Vybrali jsme pro vás nej kousky z aktuálních kolekcí.

Článek

Jarní a letní modely hýří barvami a v kurzu jsou letos hlavně neonové odstíny. A ty můžete najít také v odděleních spodního prádla, kde to svítí sytě růžovou, zářivou žlutou i zelenkavou, nebo křiklavě modrou a korálovou. Tyhle barvy totiž budou nejlépe vypadat na vašem opáleném těle, a proto je nejvyšší čas na nákupy, aby vám výrazné prádlo nechybělo na dovolenou.

Navíc mohou barevné kousky skvěle oživit vaše outfity. Stačí si je obléknout pod průsvitný top či halenku, nebo můžete nechat rafinovaně vykukovat ramínka od podprsenky. V tomto případě jsou módní pravidla v letních měsících trochu benevolentnější. Samozřejmě ale podle příležitosti.

Sexy krajka i výrazné lemy

Foto: archiv firem

Na jaro a léto si pořiďte zářivé prádlo, které nechte klidně prosvítat skrz halenku. Na foto (zleva): Ann Christine (podprsenka 249 Kč, kalhotky 159 Kč), Lisca (podprsenka 849 Kč, kalhotky 439 Kč)

Foto: archiv firem

Výrazný lem či bohatá krajka? Výběr záleží na vašem vkusu. Na foto (zleva): Asos 3800 Kč, Debenhams 870 Kč

Foto: archiv firem

Neonová žlutá sluší blondýnkám i brunetkám, ale nejlépe vynikne na opáleném těle. Na foto (zleva): Asos 1180 Kč, Reserved (podprsenka 299 Kč, kalhotky 149 Kč)

Foto: archiv firem

Růžová s modrou si vždycky báječně rozumí. Na foto (zleva): Asos 1170 Kč, New Yorker (podprsenka 249 Kč, kalhotky 159 Kč

Foto: archiv firem

Pokud milujete fialové odstíny, není co řešit. Na foto (zleva): Topshop 580 Kč, Asos 1400 Kč

Foto: archiv firem

Krajka je nejlepší volbou hlavně pro svádění partnera. Na foto (zleva): Tezenis (podprsenka 349 Kč, kalhotky 169 Kč), Ann Christine 219 Kč, kalhotky 179 Kč

Foto: archiv firem

Žhavé barvičky. Nejsou k nakousnutí? Na foto (zleva): Lindex (podprsenka 499 Kč, kalhotky 199 Kč), H&M (podprsenka 299 Kč, kalhotky 179 Kč)

Foto: archiv firem

Svítivá ramínka nechte klidně vykukovat z černého tílka. Na foto (zleva): Topshop 650 Kč, Ann Christine (podprsenka 329 Kč, kalhotky 219 Kč)

Foto: archiv firem

Tyhle kousky jsou jako stvořené pro vaši letní dovolenou. Na foto (zleva): Tezenis (podprsenka 429 Kč, kalhotky 169 Kč), New Yorker (podprsenka 249 Kč, kalhotky 159 Kč)

Foto: archiv firem

Neonky v kombinaci se zvířecími potisky působí velmi originálně. Na foto: oboje New Yorker (podprsenka 329 Kč, kalhotky 159 Kč), (podprsenka 249 Kč, kalhotky 179 Kč)

Žhavé kousky na noc

Foto: archiv firem

Ve vaší sbírce by nemělo chybět ani výrazné body. Na foto (zleva): Ann Christine 379 Kč, New Yorker 489 Kč

Foto: archiv firem

Zajímavým detailem mohou být podvazky či všitá kontrastní krajka. Na foto (zleva): New Yorker 489 Kč, bonprix 299 Kč

Foto: archiv firem

A co takhle žhavá letní košilka? Na foto (zleva): Asos 1170 Kč, Halens (top a kalhotky) 879 Kč

Pokud máte rády výrazné prádlo, napište nám, které kousky se vám líbí.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek