Hlavní obsah

Skvosty ze šatníku Bereniky Kohoutové: kostým i boží svetr!

Foto: Eva Malúšová

Foto: Eva Malúšová

Váháte, co si vzít na sebe na Štědrý den či na Silvestra? Možná najdete inspiraci u známé herečky a zpěvačky Bereniky Kohoutové (30), kterou jsme před Vánoci navštívili, abychom nahlédli do jejího šatníku. Jaké skvosty ukrývá?

Článek

Herečka, blogerka, spisovatelka i zpěvačka Berenika Kohoutová (30) má svůj styl a rozhodně se nebojí ho ukázat. Určitě jí nedělá problém být v centru pozornosti ani provokovat na sociálních sítích. Co se týče oblékání, pohybuje se spíše v kolonce rebelka, ale za to má u nás rozhodně plusové body, neboť její outfity nejsou většinou žádná nuda. Toho jsou ostatně důkazem třeba její krajkové svatební šaty s puntíky, ve kterých se vdávala letos začátkem září. Jak sama navíc říká, je ráda, že žije v době, kdy si na sebe můžeme vzít všechno.

Postavu má po mamce

Berenika je nyní druhým rokem na rodičovské dovolené s dcerkou Lolou (1), kterou má s druhým manželem Kryštofem Kubínem. Lola chvíli asistovala u focení hereččina šatníku. Berenika nám také prozradila, že její vkus ovlivnila více její maminka, spisovatelka a scenáristka Irena Obermanová (59), než její starší sestra Rozálie (36), režisérka dokumentárních filmů.

„Spíše jsem tahala ze skříně věci mamce než sestře. Dokonce máme i teď stejnou postavu a oblečení si vzájemně půjčujeme,“ přiznává herečka, která ráda nosí kalhoty i sukně a miluje podpatky. Ty obouvá na společenské události i pracovní akce. S Lolou venku dává samozřejmě přednost teniskám.

Foto: Eva Malúšová

V domácí soupravě značky Zara v oblíbené šedé barvě tráví nyní herečka většinu času s dcerkou LolouFoto: Eva Malúšová

V tomto zimním období si Berenika oblíbila rovněž hřejivý huňatý svetr od české značky Božidara, který stylově zkombinovala s riflovou nadčasovou sukní Levi´s, koženými kozačkami nad kolena značky Gino Rossi a béžovým kabátem. Nechyběly ani doplňky v podobě unisex kloboučku zvaného bucket hat a psaníčka od české designérky Alex Monhart.

Foto: Eva Malúšová

Huňatý svetr české značky Božidara je na zimu nepostradatelným kouskem. Skvěle funguje v kombinaci s džínovou mini sukní a kozačkami nad kolenaFoto: Eva Malúšová

Na party i na koncert

Berenika se nebojí ani barev, ani blýskavých flitrů, které zdobí například její nejnovější módní přírůstek ve skříni v podobě kalhotového kostýmu ze Zary. Ráda ho doplní svými oblíbenými semišovými lodičkami Gino Rossi a na některých fotografiích i vtipnou maskou. Na otázku, kam by takhle vyrazila, jednoznačně odpověděla, že na party či koncert se svou kapelou. Bohužel ten poslední z tohoto roku se musel kvůli covidové situaci přesunout na další rok.

Foto: Eva Malúšová

Flitrový kostým je nejnovějším módním přírůstkem do Bereničina šatníkuFoto: Eva Malúšová

Aktuálně si Berenika užívá více volna se svou dcerkou. Donedávna natáčela nový film podle scénáře své matky Ireny Obermannové Řekni to psem, jehož premiéra se plánuje na rok 2022. V novém roce bude zase točit seriál pro televizi Prima a zkoušet divadelní hru Marta o životě Marty Kubišové pro letní scénu divadla Kampa. Čeká ji tedy dost práce.

Foto: Eva Malúšová

Berenika Kohoutová má ráda šperky českých značek jako jsou Adore či Antipearle. Snubní prstýnek má navržený od designérky Evy RůžičkovéFoto: Eva Malúšová

Reklama