Hlavní obsah

Skvosty ze šatníku Evy Perkausové: Podpatky jsou moje vášeň!

Foto: Jakub Jurdič
6. 10. 2021

Máte rády elegantní styl, který sedí blondýnkám se 166 centimetry? V tom případě se inspirujte vytříbeným vkusem moderátorky a modelky Evy Perkausové (27), která nám odhalila své oblíbené outfity.

Článek

Když vyslovíte její jméno, možná si vybavíte vnadnou blondýnku z televizních zpráv. My jsme Evu Perkausovou (27) vyzvali, aby nám ukázala své oblíbené outfity, které ráda obléká na běžné nošení, ale i na večírky. Focení neproběhlo tentokrát u Evy doma, ale v prostorách televize Prima, kde po našem setkání moderovala večerní zprávy.

Nadčasová klasika

Za nejoblíbenější denní outfit označila osvědčenou klasiku v podobě džínů a bílého trička, které doplnila bílými originálními teniskami luxusní značky Christian Louboutin. „Tenisky nosím, hlavně když cestuju nebo někde běhám po městě či po výletech. Jinak v mém botníku převažují spíš lodičky, které jsou mou skutečnou vášní,“ říká moderátorka a dodává, že v jejím botníku bychom našli kvalitní značkové kousky, ale i obyčejné modely z běžných obchodů, kde nakupuje i oblečení. Nejraději má značku Zara.

„Dřív jsem měla tendence věci překombinovávat, ale teď se snažím trochu minimalizovat. Ráda proto pracuju se stylisty, inspirují mě a mnohé mne naučili,“ pochvaluje si Eva s tím, že inspirací jsou jí také různé módní příspěvky na sociálních sítích, kde s oblibou sleduje třeba instagramovou stránku Inspohunterr. A co by si nikdy nevzala na sebe? „Cokoli s motivem lebek.“

Foto: Jakub Jurdič

V tomhle outfitu se cítí Eva nejlépe

Inspirace Itálií

Ráda cestuje. Její poslední destinací byla oblíbená Itálie, kam jezdí se svým přítelem, podnikatelem Ivanem Heckem (38). Ten ji mimochodem požádal letos na dovolené na Maledivách o ruku. Itálie jí byla inspirací při další módní variaci. „Kombinaci zelených kalhot s červeným topem oblékám, když jdu někam na oběd či na romantickou procházku. Jinak se můj šatník skládá převážně z letního oblečení, které bych nejraději nosila pořád. Bohužel pak s přicházejícím podzimem zjišťuju, že nemám, co na sebe,“ směje se sympatická blondýnka.

Podzimní trendy 2021. Co letos frčí? 

K outfitu zvolila tentokrát lodičky, a tak nás zajímalo, kolikery boty si na dovolenou běžně bere s sebou. Prý je však na cestách skromná a ví, že musí šetřit místem, takže si většinou zabalí maximálně troje boty. Žabky k vodě, tenisky na běhání a lodičky na večer.

Foto: Jakub Jurdič

Barvy nosí moderátorka podle nálady. K jejím nejoblíbenějším však patří bílá, černá a červená

Sázka na jistotu

Šaty do Evina šatníku rozhodně patří, zvláště ty s délkou ke kolenům. Na večírek dává přednost jednoduché eleganci a s černou prý nikdy nešlápne vedle. Nejvíce šatů si nakoupí hlavně v závěru léta, kdy jdou do slev. Ve zpravodajství jí šaty vybírá a chystá šéf kostymérny Jan Bán.

Foto: Jakub Jurdič

Černé saténové šaty podtrhly Evinu dokonalou postavu

Foto: Jakub Jurdič

Lahvově zelené šaty měla na sobě v den focení, když večer moderovala zprávy

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek