Hlavní obsah

Souhrn měsíce: Mistrův odchod a sabotáž na přehlídce Chanel

Foto: Profimedia.cz

Začátkem října otřásla Českou republikou tragická zpráva. Smrt mnohonásobného slavíka se dotkla nejen naší země, ale i velké části Evropy. Karel Gott (†80) si získal srdce milionů fanoušků, a ačkoliv se pro mnoho z nich zastavil svět, ten showbyznysový se točit nepřestal.

Článek

Slzám se v říjnu ubránit nešlo. Pouhý den den po odchodu Mistra podlehl rakovině i „trenýrkový král“ Petr Vlasák (†45) a šestého nás ve věku 92 let opustila také legendární herečka Vlasta Chramostová. Nechť odpočívají v pokoji. Smutečních oznámení opravdu nebylo pomálu, přesuňte se tedy s námi k radostnějším událostem a módním novinkám.

Hra o trůny? 

O tom, že Češky patří mezi nejkrásnější ženy světa, už opravdu nemůže být pochyb. Zbytek nevěřících přesvědčila před pár dny na jedné z nejprestižnějších mezinárodních soutěží Miss Earth Klára Vavrušková (20), která se stala druhou vicemiss.

Podle vědeckých propočtů má ale nejperfektnější tvář americká topmodelka Bella Hadid (23) – antický ideál krásy splňuje podle speciálního počítačového programu z 94,35 %. Protože jí však prý k dokonalému obličeji pomohlo pár plastických zákroků, vítězí u nás opět Klára.

Foto: Archiv České Miss

Klára Vavrušková vybojovala na světové soutěži třetí místo

Fitko v zrcadle

Pro všechny budoucí účastnice soutěží krásy nebo zkrátka pro lidi, kteří se chtějí dostat do formy, představila americká společnost Mirror unikátní zrcadlo: kromě odrazu vám ukáže cvičební plán a přidělí osobního trenéra (ten je „uvězněný“ v zrcadle). To by bylo, abyste neviděli výsledky ještě do letošních Vánoc! Za 1 500 dolarů může viset domácí posilovna i u vás v obýváku.

Foto: Profimedia.cz

Zrcadlo vám pomůže zhubnout, ale rozhodně ne bez námahy

Tak trochu jiná Adele

Zda je majitelkou zeštíhlujícího zrcadla i Adele (31), se můžeme jen dohadovat. Pravda ale je, že zpěvaččiny kypré tvary jsou již minulostí. Na narozeninové oslavě rapera Drakea (33) vzala přítomným dech svou novou, o dvacet kilogramů lehčí figurou. Z její proměny by měl pravděpodobně radost i samotný Karl Lagerfeld (†85), který Britku s nezaměnitelným hlasem stihl ještě před smrtí kvůli váze urazit.

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Adele shodila téměř dvacet kilogramů a vypadá skvěle!

Pocta Lagerfeldovi

I když si bělovlasý návrhář s nějakou společenskou taktností hlavu nelámal, jeho práce byla bezchybná a talentu měl na rozdávání. Na počest Karla Lagerfelda uvedla značka nesoucí jeho jméno kampaň s názvem A Tribute to Karl: Projekt bílé košile. Právě taková košile byla ikonickým prvkem Lagerfeldových kolekcí i jeho vlastních outfitů. Řada světových osobností i návrhářových přátel, je mezi nimi i česká modelka Eva Herzigová (46), přetvořila košile podle svých představ.

Výsledná díla jsou součástí putovní výstavy, kterou jste mohli obdivovat od 23. do 28. října v pražské Nákupní galerii Myslbek. Sedm vybraných designů bylo navíc 77krát replikováno a za částku 777 eur jsou k dispozici všem módním nadšencům.

Foto: Archiv firmy Vermont

Unikátní košile značky Karl Lagerfeld mohli vidět návštěvníci na speciální výstavě

Faux pas na přehlídce

Kromě Fendi a Chloé pracoval Karl Lagerfeld také pro značku Chanel, která uspořádala 1. října v Paříži přehlídku s modely pro jaro 2020. Mezi modelky se ovšem infiltrovala francouzská komička vystupující pod příznačným pseudonymem Marie S’Infiltre (28). S neznámou ženou v kostýmku s kohoutí stopou si poradila až Gigi Hadid (24), která jí zastoupila cestu a odvedla ji pryč z mola.

Během pár dní se instagramový účet mladé šprýmařky rozrostl o desítky tisíc sledujících. Jsme zvědaví, co provede příště. Mimochodem – v kuloárech se šušká, že v březnu by měl módní dům Chanel otevírat kamennou prodejnu konečně v Praze. Stane se klenotem Pařížské ulice?

Foto: Profimedia.cz

S drzou komičkou si ochranka neporadila, zasáhnout tedy musela až Gigi Hadid

Hvězdná kolekce

Do března se toho ale ještě hodně uděje. Do kin například zamíří další díl Hvězdných válek. Star Wars: Vzestup Skywalkera budete moci na plátně zhlédnout až 19. prosince, značka Levi’s už ale teď prodává speciální kolekci s motivy filmu. V pražském Levi’s Storu na Václavském náměstí si můžete navíc personalizovat tričko. Necháte si na něj vytisknout oblíbenou hlášku? A věděli jste, že bílé kalhoty, které v původní trilogii nosil hlavní hrdina Luke Skywalker, byly právě levisky?

Foto: Archiv firmy Levi’s

Kolekce s motivy Hvězdných válek nabízí zajímavé kousky jak v dámské, tak v pánské řadě

Den influencerů

Těšit se můžete také na událost roku ze světa českých sociálních sítí: 28. listopadu se odehraje slavnostní večer Czech Social Awards. Finálové hlasování začíná už 11. listopadu a influenceři v něm soutěží v šesti kategoriích: Inspiration & Influence, Fun & Entertainment, Cosmo Rising Star, Fair Play, Televizeseznam.cz Video Talent a také Go Global – její vítěz bude Českou republiku reprezentovat na Global Social Awards 2020. Chcete být součástí akce a podpořit inspirativní osobnosti? Hlasujte pro své oblíbence. Vstupenky na finále jsou v prodeji na portálu GoOut.

Foto: Archiv Czech Social Awards

V minulých letech si akci Czech Social Awards nenechala ujít například Simona Krainová (46)

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek