Hlavní obsah

Spojka mezi nebem a zemí: Lucie je tlumočnice andělů!

Foto: archiv Lucie Biedermann Doležalové

Lucie Biedermann Doležalová (37) má mocný dar. Dokáže komunikovat s anděly a jejich poselství předává všem, kdo o ně stojí. Jak taková konverzace probíhá a proč k ní promlouvají ve verších?

Článek

Vzkazy strážných andělů tlumočí lidem už dvacet dva let skrze metodu automatického psaní. Chtěli byste vědět, zdali se váš život ubírá tím správným směrem? A můžete se vyhnout osudu? O tom jsme si povídali s Lucií Biedermann Doležalovou.

Kdy jste si poprvé uvědomila, že dokážete komunikovat s anděly? 

To je už hodně dávno, bylo mi tehdy patnáct let. Vlastně jsem to ani nebyla já, kdo první identifikoval zdroj, ze kterého přijímám informace, ale moje maminka. Ona poté, co jsem se jí svěřila, že se se mnou kdosi spojuje přes automatické psaní, zjistila, že se propojujeme právě s anděly. V té době jsem tedy začala přijímat informace od nich a duší zemřelých. Což jsem ale po nějakou dobu sama vůbec netušila.

Co to vlastně je automatické psaní? 

Jedná se o přijímání informací z prostoru jiných dimenzí. Co slyším, to si zapíšu na papír. Záleží jen na nás, koho ke spolupráci povoláme, s kým se ve skutečnosti propojíme a za jakým účelem.

Když tedy existují andělé, existují i démoni? 

Každé světlo má svoji temnotu a nejcennějším darem temnoty je právě ono světlo. Tedy ano, existují také démoni, a ti jsou vždy připraveni využít každou příležitost k tomu, aby se pokusili s vámi navázat komunikaci. Proto předávám na svých seminářích všechny potřebné informace k tomu, jak komunikovat v bezpečném prostředí. To ovlivňuje mnoho faktorů.

Foto: archiv Lucie Biedermann Doležalové

Když bylo Lucii patnáct let, sama se jí rozepsala tužka v ruce. Maminka jí vysvětlila, že se propojuje s anděly. Dnes metodu automatického psaní učí i ostatní, kteří mají o komunikaci s nadpřirozenem zájem

Už jste se s nimi pokusila spojit? 

O komunikaci s démony se nepokouším, ale jsem přesvědčená, že pokud bych se o ni pokusila, určitě by se mi to podařilo. Lidé s démony komunikují často nevědomě, jsou všudypřítomní a jen na nás záleží, na kterou stranu se přikloníme. Alkohol je velmi dobrým propojovatelem mezi démony a lidmi. Proto již několik let alkohol nepožívám.

Jsou mezi námi i další nadpřirozené bytosti a dokážete s nimi mluvit? 

Ano, je to možné a je to velmi krásné. Zejména pokud jde o léčení lidí, je dobré povolat nejen anděly, ale také mistry, kteří jsou k těmto účelům kdykoliv k dispozici. Pracuji s léčebným systémem Shamballa, který je neuvěřitelně účinný. Děti mohou komunikovat také s vílami a skřítky. Možné je všechno to, v co sami uvěříme, čemu se otevřeme.

Mohla byste nám ve stručnosti systém Shamballa představit? 

Je to systém, který pracuje s léčebnými symboly. Je to energie, která protéká všemi bytostmi i předměty ve vašem okolí, tvoří a dává život. Všechno a každý je tvořen touto energií. A skrze zasvěcení do těchto energií obnovujeme vibrační nastavení člověka. Je to energie lásky. Láska je její hnací a uzdravující síla.

Vraťme se ale zpátky k andělům, jak s určitostí víte, že komunikujete právě s nimi? 

S komunikací s anděly mám více než dvacetiletou praxi. Proto jsem si dnes jistá tím, s kým komunikuji. Prošla jsem si na této cestě mnohým a jsem přesvědčená, že dnes už umím s tímto darem zacházet lépe než kdykoliv předtím. Poznám, zda komunikuji s duší zemřelého, zda se o mě pokouší temnější síly, nebo zda se propojuji s anděly. Pokud je člověk vnímavý, rozpozná jemné odlišnosti v těchto komunikacích.

Vypadají andělé tak, jak je známe z filmů? 

Andělé se vyobrazují mnoha různými způsoby, jejich energie se zhmotňuje podle toho, jak je to nejpřijatelnější právě pro nás. Ale tomu, jak je vidíme ve filmech, je to velmi podobné. Myslím si, že ani tak nejde o to, co vidíme, ale co cítíme ve spojení s nimi.

Můžeme se díky jejich vzkazům vyvarovat různým neštěstím, například automobilovým nehodám či špatným investicím?

Ano, přesně tak. Řeším od partnerských potíží přes rodinné tragédie až po finanční investice velkých firem. Lidé dostávají často varování před svým vlastním chováním. Můžeme si velmi škodit a ubližovat a nemusíme si toho být vůbec vědomi. Proto je dobré se zeptat, jestli je něco, co bychom měli změnit.

Foto: archiv Lucie Biedermann Doležalové

Knihu o automatickém psaní Obyčejná žena, neobyčejné poslání si můžete bezplatně stáhnout ve formě e–booku na stránkách Hvězda naděje. Napsala i knihu Děti světla, která pomáhá dětem pochopit odchod blízkých a příchod nových duší na tento svět

Co když nás ale čeká něco opravdu špatného, musí lidé čelit i negativním poselstvím?

Pokud je ve vašem osudu něco, co si musíte prožít a není-li možné se tomu vyhnout, nedozvíte se o tom. Ale andělé jsou ihned připraveni všechny naše životní bolesti, tragédie a traumata zhojit a vysvětlit. Pomáhají nám pochopit, proč jsme se do takové situace dostali, a co bylo tím důvodem a zdrojem naší bolesti. Jak máme takovým situacím předcházet, a pokud si nějak ubližujeme a stavíme svůj život na iluzi, budeme na to upozorněni. Záleží potom jen na nás, co s informacemi uděláme a jak je aplikujeme ve svém životě. Máme ve většině případů možnost volby a změny. Tu ale musíme udělat my, nikdo jiný ji za nás neudělá.

Vlastnímu osudu tedy zřejmě neutečeme… 

Nikdo z nás svému osudu neujde, ale svůj osud si také zároveň tvoříme tady a teď. Svůj osud jsme si zvolili všichni již před příchodem na tuto planetu a s takovým závazkem jsme všichni svázaní. Ale naše cesta je krásná a zábavná právě proto, že objevujeme to, co jsme si dopředu sami připravili. Naše duše touží růst a prožívat, proto jsme se všichni sešli na této planetě. Do záměru svých osudů jsme si vložili také právo svobodné volby a intenzivního duchovního růstu a učení. Tomu se nikdo z nás vyhnout nemůže.

Zajímalo by mě, jestli má každý člověk svého strážného anděla?

Ano, naprosto každý.

Jak s ním má ale komunikovat, pokud nemá podobný dar jako vy? Dá se to nějak naučit? 

Není to o nauce, je to o vnímání. Každý z nás má v sobě tento dar, ale je velice důležité ho používat podle pravidel a v bezpečném prostoru vnitřním i vnějším. Čím lehkovážněji budeme k tomuto daru přistupovat, tím snáz nás může ovládat něco, co se za anděly jen vydává. Proto pořádám kurzy andělského písma. Naučit se komunikovat je velmi jednoduché, ale udržet si čistotu svého „kanálu” už tak snadné není. Vše popisuji ve své knize, která je bezplatně ke stažení na mých webových stránkách.

Tak to se určitě mrknu. Dostáváte andělské vzkazy až s tužkou v ruce, nebo je slyšíte ještě předtím, než začnete psát? 

Dřív jsem tužku a papír potřebovala, dnes už slyším jejich hlasy, i když nezapisuji. Ovšem pokud nezapisuji, pak si ani nepamatuji. A to je často veliká škoda. Proto mám tužku a papír neustále všude s sebou.

Není to přece jen někdy trochu na obtíž? Třeba když k vám promlouvají v momentě, kdy se to zrovna nehodí…

Na obtíž nikdy, ovšem někdy nechci slyšet pravdu stejně tak, jako ostatní. Také bych si přála mít život krásný, jednoduchý a pohodlný. Ovšem to se už nepodaří nikomu z nás, v posledních měsících jsme vystaveni obrovskému tlaku vyjevující se pravdy. Pravda někdy bolí a často se nám nelíbí. A když nechci poslouchat, opravdu začnu slyšet víc, a to i ve chvílích, kdy se mi například chce spát. Pokud opravdu před něčím utíkám, začnu se probouzet v noci. Je ticho, je tma, a když vše utichne, nemohu poselství andělů neslyšet. Není to vždy příjemné, to je pravda. V tomto ohledu jsou na mě kladeny velmi vysoké nároky na můj seberozvoj a na to mít život v pořádku. Neutíkat před problémy a vyřešit je.

Foto: archiv Lucie Biedermann Doležalové

S anděly se Lucie může spojit i prostřednictvím obrázků. Také je to prý úžasný nástroj k tomu, jak se podívat do svého nitra a propojovat se sám se sebou

Máte dceru, zdělila po vás tuto andělskou schopnost?  

Naše dcera je velmi intuitivní a velmi spirituální bytost, ale ve svém věku patnácti let o tom zatím zřejmě příliš nepřemýšlí a neprojevuje nijak velký zájem se v tomto oboru vzdělávat. Věřím, že její cesta bude odlišná od té mojí. Mé poslání je velmi náročné a já bych jí přála něco, v čem bude moci být více uvolněná a ve větší radosti. Samozřejmě její rozhodnutí pro cokoliv budu respektovat s úctou k její osobnosti takové, jaká je.

Tak se necháme překvapit. Jak často se obracíte k andělům vy sama? 

Nezneužívám tohoto daru. Ptám se andělů až ve chvíli, kdy si už opravdu nevím rady. Mám tu výhodu, že skrze poselství, která denně předávám, se o mnohém mnoho dozvím. Snažím se hodně čerpat právě z těchto zkušeností lidí, kteří mě žádají o pomoc. Naše osudy jsou si velmi podobné a jsou velice propojené. Pokud si budete všímat toho, co se kolem vás odehrává a co prožívají lidé kolem vás, zjistíte, že se zrcadlíte ve všem a v každém člověku ve svém okolí. Vše je o vás.

Kdybyste měla popsat nebe, jak by vypadalo? 

Jako nejkrásnější představa ráje, kde kvetou stromy, létají ptáci a motýli a vy se bosýma nohama procházíte po zemi vyrovnaní sami se sebou a v lásce se vším a se všemi.

Když jsem vás poprosila o poselství, andělé potvrdili, že se nacházíme v náročném období. Radili, že máme přestat s předstíráním čehokoliv, být upřímní sami k sobě a milovat vlastní nedokonalosti. Pak nebude nic složité. Nešlo si ale nevšimnout, že andělé mluví ve verších. Proč? 

Myslím, že proto, abychom snáz oddělili jejich poselství od našeho ega. Abychom lépe v jejich poselství uvěřili.

Foto: archiv Lucie Biedermann Doležalové

Andělé prý nikdy neodpoví na to, co pro vás není důležité, nebo na otázky, které se vás netýkají. Jinak dokážkou poradit téměř se vším a Lucie vám jejich poselství ráda zprostředkuje

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek