Hlavní obsah

UV ochrana a péče proti vráskám v jednom

Dermokosmetická značka Eucerin vyvinula jedinečné řešení zaměřené na známky stárnutí pleti

Hlavním faktorem působícím na strukturu pokožky je UV záření. Lze ho považovat za viníka celkového jejího stárnutí. Výběr kvalitní solární kosmetiky je proto prvním krokem k zachování zdravé a krásné pleti.

Článek

Známky předčasného stárnutí pleti (neboli fotostárnutí) se nejvýrazněji projevují v oblastech vystavovaných UV záření nejčastěji, jako obličej, dekolt a ruce. Tento proces začíná dlouho předtím, než si jej vůbec všimneme. Mezi známky fotostárnutí patří vrásky, které se rychleji prohlubují, a nepravidelný tón pleti. UV záření způsobuje až 90 % těchto viditelných známek stárnutí pokožky!

Novinka kombinuje sluneční ochranu i péči proti vráskám

Dermokosmetická značka Eucerin vyvinula jedinečné řešení zaměřené na tyto známky stárnutí pleti. Seznamte se s poslední novinkou v sortimentu sluneční ochrany, přípravkem Eucerin Emulze na opalování na obličej proti vráskám SPF 30 a SPF 50. Chrání pleť před budoucími známkami fotostárnutí a zároveň působí proti již existujícím známkám jejího stárnutí.

Novinka péče o pleť – Eucerin Emulze na opalování na obličej proti vráskám SPF 30 a SPF 50

Jak kombinace ingrediencí funguje?

Pro prvotřídní sluneční ochranu je to vysoce účinný systém fotostabilních UVA/UVB filtrů v kombinaci s aktivními složkami pro biologickou ochranu buněk– licochalconem A a kyselinou glycyrrhetinovou. Obě složky jsou přírodního původu. Licochalcon A má antioxidační účinek a kyselina glycyrrhetinová chrání buňky před slunečním poškozením DNA tím, že stimuluje vlastní regenerační mechanismy pleti.

Pro redukci existujících vrásek a jemných linek obsahuje emulze tradiční omlazující ingredienci kyselinu hyaluronovou, která dodává pleti hydrataci a vyplňuje i hluboké vrásky zevnitř.

Emulze obsahuje omlazující ingredienci kyselinu hyaluronovou

Eucerin Emulze na opalování proti vráskám má příjemnou lehkou konzistenci, rychle se vstřebává do pleti a nezanechává mastný lepkavý pocit. Hodí se jako základ pod make-up a ideálně doplňuje denní omlazující krémy.

Chcete tuto unikátní novinku vyzkoušet zdarma?

Stačí na www.eucerin.cz zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku, a máte šanci vyhrát Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50!Přejeme hodně štěstí v soutěži a spoustu bezstarostných slunečných dní.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek