Hlavní obsah

UV ochrana a péče proti vráskám v jednom

Hlavním faktorem působícím na strukturu pokožky je UV záření. Lze ho považovat za viníka celkového jejího stárnutí. Výběr kvalitní solární kosmetiky je proto prvním krokem k zachování zdravé a krásné pleti.

Článek

Známky předčasného stárnutí pleti (neboli fotostárnutí) se nejvýrazněji projevují v oblastech vystavovaných UV záření nejčastěji, jako obličej, dekolt a ruce. Tento proces začíná dlouho předtím, než si jej vůbec všimneme. Mezi známky fotostárnutí patří vrásky, které se rychleji prohlubují, a nepravidelný tón pleti. UV záření způsobuje až 90 % těchto viditelných známek stárnutí pokožky!

Novinka kombinuje sluneční ochranu i péči proti vráskám

Dermokosmetická značka Eucerin vyvinula jedinečné řešení zaměřené na tyto známky stárnutí pleti. Seznamte se s poslední novinkou v sortimentu sluneční ochrany, přípravkem Eucerin Emulze na opalování na obličej proti vráskám SPF 30 a SPF 50. Chrání pleť před budoucími známkami fotostárnutí a zároveň působí proti již existujícím známkám jejího stárnutí.

Novinka péče o pleť – Eucerin Emulze na opalování na obličej proti vráskám SPF 30 a SPF 50

Jak kombinace ingrediencí funguje?

Pro prvotřídní sluneční ochranu je to vysoce účinný systém fotostabilních UVA/UVB filtrů v kombinaci s aktivními složkami pro biologickou ochranu buněk– licochalconem A a kyselinou glycyrrhetinovou. Obě složky jsou přírodního původu. Licochalcon A má antioxidační účinek a kyselina glycyrrhetinová chrání buňky před slunečním poškozením DNA tím, že stimuluje vlastní regenerační mechanismy pleti.

Pro redukci existujících vrásek a jemných linek obsahuje emulze tradiční omlazující ingredienci kyselinu hyaluronovou, která dodává pleti hydrataci a vyplňuje i hluboké vrásky zevnitř.

Emulze obsahuje omlazující ingredienci kyselinu hyaluronovou

Eucerin Emulze na opalování proti vráskám má příjemnou lehkou konzistenci, rychle se vstřebává do pleti a nezanechává mastný lepkavý pocit. Hodí se jako základ pod make-up a ideálně doplňuje denní omlazující krémy.

Chcete tuto unikátní novinku vyzkoušet zdarma?

Stačí na www.eucerin.cz zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku, a máte šanci vyhrát Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50!Přejeme hodně štěstí v soutěži a spoustu bezstarostných slunečných dní.

Reklama

Související témata: