Hlavní obsah

V hlavní roli prsa: pověste si na ně ozdoby, opticky zvětšete udělejte jimi pomyšlení

Foto: artemisphoto, Shutterstock.com

Foto: artemisphoto, Shutterstock.com

Velká, malá, se světlým nebo tmavým dvorcem, podobající se citronu, jablku či hrušce. Je úplně jedno, jaký druh prsou vlastníte, stejně jsou z nich muži paf. Využijte toho, proměňte je v tu nejchlípnější erotickou pomůcku a splňte milenci tajnou fantazii!

Článek

Dámská prsa, na rozdíl od vaginy nebo penisu, neslouží přímo k reprodukci, ale k rozkoši rozhodně ano. Důvod, proč jsou jimi pánové tak fascinováni, může souviset s hormonem, který ženské tělo při stimulaci bradavek a dvorců produkuje. Tím je oxytocin.

Oxytocin pomáhá matce sblížit se s dítětem během kojení a zároveň je odpovědný za touhu mazlit se a prohlubovat emocionální pouto. Proto se mu někdy říká i „hormon lásky, věrnosti a důvěry“. Důvod obdivu mužů k ňadrům se ale může ukrývat i v myšlence, že prsa symbolizují plodnost a schopnost otěhotnět a porodit.

Jak udělat z prsou sexy klenot

Dá se předpokládat, že se vaše ňadra partnerovi líbí taková, jaká jsou. Ale to neznamená, že občas neuvítá změnu. Udělejte ze svého hrudníku korunovační klenoty a zároveň nástroj rozkoše! Jaké možnosti máte k dispozici?

Foto: oneinchpunch, Shutterstock.com

Stimulace bradavek a okolní prsní tkáně může vést až k orgasmu Foto: oneinchpunch, Shutterstock.com

1. Pořiďte si otevřenou podprsenku

Pro sexy vzhled se poohlédněte po korzetech a podprsenkách s otevřenými košíčky: ňadra krásně zvednou a podrží, ale nezakryjí. Některé kousky jsou skutečně povedené, na zádech mají smyslné šněrování a ženám dodávají sebevědomí. Nosit je můžete i v běžném životě, což se v létě vyloženě nabízí. Nechte tuhé bradavky, aby prosvítaly pod tričkem, muži jsou pak ochotnější ke všemu.

2. Nezapomeňte na vakuové přísavky

Jelikož zvětšené ženské bradavky jsou snem snad všech mužů, rovnou si kupte i vakuové přísavky. Podtlak vaše špičky nejen zvětší, ale stanou se i citlivějšími a každý stimul zvenčí je pak rozdráždí do maxima. V kostce řečeno, i když na ně partner jen dýchne, ucítíte to až v morku kostí.

Foto: Lysenko Andrii, Shutterstock.com

Se správně zvoleným prádlem zvýšíte svůj sex-appeal, což se odrazí na vašem chování Foto: Lysenko Andrii, Shutterstock.com

3. Blýskněte se šperky

Svorky na bradavky třeba s peříčky, nasazovací kroužky připomínající skutečný piercing, skřipce na řetízku či ozdoby s utažitelnými gumičkami a průhlednými kamínky. Erotické obchody jsou plné šperků, které vašim již tak úžasným ňadrům dodají glanc a styl. Za mnohé vychytávky partner může tahat, čímž bradavky hýčká. Součástí některých kusů je i lehké závaží, ozdoby tak plní estetickou i stimulační funkci.

V případě, že plánujete striptýz, sáhněte po ozdobách na bradavky: rozmístěte po dvorcích třeba samolepicí kamínky, které jsou vyrobeny z drobných třpytivých krystalků. Na těle drží pomocí speciálního lepidla, šetrného k pokožce. Použít se dají opakovaně.

Foto: Elenyska, Shutterstock.com

Kamínky a flitry zdůrazní ženské partieFoto: Elenyska, Shutterstock.com

4. Kouzlete s make-upem

Chcete, aby vaše ňadra vypadala větší, a to i bez push-upky? Velkým štětcem naneste mírně tmavší konturovací pudr či bronzer do žlábku mezi prsa a kolem horní části ňader – přibližně ve tvaru V. Naopak nejplnější část prsou zvýrazněte světlejší barvou a nebojte se použít trochu rozjasňovače.

A pohrát si můžete i s dvorcem. Zvýrazněte ho rtěnkou nebo na něj aplikujte speciální stimulační lesk či gel na bradavky, který na pokožce příjemně brní a dráždí intimní partie kombinací chladu a tepla. A co s takhle vytuněnými dvojčaty dělat?

Foto: edwardolive, Shutterstock.com

Větší prsa můžete mít i bez skalpelu. Konturovací pudr a rozjasňovač to zařídí Foto: edwardolive, Shutterstock.com

5. Předveďte divokou jízdu

Nechte se obdivovat, masírovat a laskat. Ňadra partnerovi nabídněte v celé jejich kráse a použijte je jako nástroj rozkoše. Nekoitální praktika zvaná titty fucking, jejíž podstatou je stimulace penisu ženskými prsy, se těší velké oblibě. Milence posaďte na židli či okraj postele, klekněte si mu mezi nohy, penis zasuňte mezi pořádně nalubrikovaná prsa a nechte ho, aby celou akci sledoval. Nezmůže se ani na slovo!

Reklama