Hlavní obsah

Celebrity u stromečku: Komu to loni slušelo a kdo měl ránu?

Foto: Profimedia.cz

Co si obléct na Štědrý večer? To je otázka, kterou si každý rok kladou asi všichni – i celebrity. Ty pak s pýchou své vánoční outfity prezentují na sociálních sítích. Podívejte se, kdo měl loni nejlepší styl.

Článek

Štědrý večer si žádá nejen ozdobený stromeček, koledy a dobrou večeři, ale také originální a slavnostní oblečení. Celebrity milují bláznivé svetry, roztomilá pyžamka, rudé šaty, ale také nahotu! Tohle jsou nejlepší vánoční outfity, které loni oblékli slavní.

Reese Witherspoon se svým mladším já

Foto: Profimedia.cz

Herečka Reese Witherspoon (42) sladila šaty s dcerou Avou Elizabeth Phillippe (19). Holky příbuzenský vztah asi nezapřou, že?

Pyžamová party u Katherine Heigl

Foto: Profimedia.cz

Herečka Katherine Heigl (40) prý nejraději tráví svátky v pyžamu – a není divu, moc jí sluší

Seriálový fanatik David Beckham

Foto: Profimedia.cz

Bývalý fotbalista David Beckham (43) loni vsadil na svetřík „Let it Snow“, který evokuje nejen známou vánoční píseň proslavenou Frankem Sinatrou (†82), ale také seriál „Hra o trůny“

Will Smith se sobím zadečkem

Foto: Profimedia.cz

Herec Will Smith (50) na svůj věk rozhodně nevypadá. Částečně za tím stojí také mladistvý způsob oblékání. Tenhle svetřík je zkrátka boží, nemyslíte?

Vánoční diva Mariah Carey

Foto: Profimedia.cz

Před Vánoci slýcháte zvučný hlas Mariah Carey (48) v rádiích každou chvíli. „All I Want For Christmas Is You“ patří mezi nejznámější vánoční songy. Jak to tak vypadá, sama zpěvačka ji o Štědrém večeru poslouchá v pyžamu

Slavný pár Miley Cyrus a Liam Hemsworth

Foto: Profimedia.cz

Oblíbený hollywoodský pár herec Liam Hemsworth (28) a zpěvačka Miley Cyrus (26) tráví Vánoce se svými zvířaty – dohromady jich mají čtrnáct. Nejraději k tomu volí pohodlné teploučké oblečení

Mike Tyson sám se sebou

Foto: Profimedia.cz

Šampion těžké váhy Mike Tyson (52) má vskutku neotřelý vánoční svetřík. Jen povězte, kolik lidí si na Štědrý den oblékne svetr se svou vlastní podobiznou?!

Ježíšku, Robbieho Williamse, prosím!

Foto: Profimedia.cz

Pokud bychom si mohli vybrat, pod stromečkem chceme mít zpěváka Robbieho Williamse (44)! A prosím přesně v „outfitu“, jaký zvolil loni!

Přejeme šťastné a veselé! Nezapomeňte nám napsat, co jste si pod stromeček oblékli vy!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek