Hlavní obsah

VIP: Nejlepší a nejhorší letošní looky z červeného koberce

Foto: Profimedia.cz
27. 3. 2020

Módní rekapitulace z červeného koberce. Během ledna a února jsme mohli obdivovat i kroutit hlavou nad šaty slavných žen na večerních událostech. Komu se to obzvlášť (ne)povedlo?

Článek

Začátkem roku proběhla většina společensky důležitých akcí jako předávání Oscarů, Grammy, Zlatých glóbů nebo třeba Ples v Rudolfinu. Taková přehlídka nádherných šatů, ale i nepovedených modelů! My si je rozhodli připomenout a rozptýlit tak naše módní cítění, které v současné situaci kvůli domácím papučím a teplákům poněkud trpí.

Deset šatů, deset dam – kterým to vyšlo, a které naopak oblékly ne příliš lichotivý model? Hlasujte níže, kdo začátek roku 2020 na červeném koberci zvládl na jedničku!

Scarlett Johansson (35)

Foto: Profimedia.cz

Na předávání britských filmových cen BAFTA se herečka Scarlett Johansson předvedla v růžové róbě, která připomíná dobu charlestonu ve dvacátých letech. Šaty pochází z dílny Versace a zdobení v podobě kamínků a peří zabralo 550 hodin práce. Vyplatilo se, protože Scarlett v nich vypadá úchvatně!

Chrissy Teigen (34)

Foto: Profimedia.cz

Modelka Chrissy Teigen vyšla na Grammy v šatech od značky Yanina. Ty působily na první pohled překombinovaně. Obrovský výstřih, obrovský rozparek, volánek u boků a na ramenou a korunoval to jejich neonový odstín. Róba ale odpovídá nejnovějším trendům, to se musí nechat!

Renée Zellweger (50)

Foto: Profimedia.cz

Představitelce Bridget Jones se podařil triumf jak na červeném koberci, tak i na pódiu, kde si převzala Oscara. Ocenění získala za nejlepší ženský výkon ve filmu Judy (2019) a sošku přebírala v šatech od značky Armani Privé. Jednoduchý střih nechal vyniknout její štíhlé postavě, a i když je látka celá posetá blyštivými pajetkami, nepůsobí model přeplácaně

Naomi Campbell (49)

Foto: Profimedia.cz

Další bílá róba, ale nad tou jsme se už tolik nerozplývali. Průstřih v horní části působí zvláštně, a stejně tak spodní „rozkvetlá“ sukně šatů od návrháře Stéphana Rollanda (54). Celkový dojem nevylepšilo ani uhlazené mikádo. Supermodelka Naomi Campbell to prostě umí i lépe!

Kate Beckinsale (46)

Foto: Profimedia.cz

Herečka Kate Beckinsale nikdy příliš neexperimentuje, drží si styl, který jí nejvíce lichotí, a módní přešlapy se jí netýkají. Potvrdila to na Critics' Choice Awards v šatech od Juliena Macdonalda (49). Je vidět, že šaty na jedno rameno, lesk a třpyt jsou populární. A ta vlečka!

Cate Blanchett (50)

Foto: Profimedia.cz

Herečka Cate Blanchett není skoro nikdy pokutována módní policií. Na letošní Zlaté glóby zvolila excentrickou róbu od Mary Katrantzou (37) a podle nás v ní herečka není moc výrazná, a to je škoda. Nelze však upřít, že jde o výjimečný model

Zoë Kravitz (31)

Foto: Profimedia.cz

Puntíky jsou trendem letoška. Ví to i Zoë Kravitz a návrhářský dům Yves Saint Laurent. Krásná herečka dokazuje, že s tímto vzorem to nemůže přehnat nikdy, stejně jako s nesmrtelnou kombinací černé a bílé

Margot Robbie (29)

Foto: Profimedia.cz

Na puntíky vsadila i Margot Robbie v modelu od Dries van Notena (61), který může být všechno, jen ne konvenční. Kratší nadýchaná sukně, peří, pod tím delší sukně s motivy květin a k tomu úplně obyčejné sportovní bílé tílko. I když je to pokus o originální outfit, který oblékla na premiéru svého nejnovějšího filmu Birds of Prey, nás nezaujal

Barbora Strýcová (33)

Foto: Profimedia.cz

Na Plese v Rudolfinu oslňovala Barbora Strýcová v červených korzetových šatech od Dolce & Gabbana a my jen můžeme dodat, že krásnější šaty jsme už dlouho neviděli. Víte, že stejný model oblékla i Katy Perry (35)?

Gal Gadot (34)

Foto: Profimedia.cz

Herečka Gal Gadot vyrazila na předávání Oscarů v šatech Givenchy. Černá krajka vedle nadýchané růžové sukně je až moc velký kontrast. Navíc tenhle typ sukně nelichotil příliš hereččině postavě, a to je co říct, protože se svojí postavou si může dovolit leccos

HLASUJTE: Jaké dámě to slušelo nejvíc?
Scarlett Johansson
14.9 %
Chrissy Teigen
2 %
Renée Zellweger
42.3 %
Naomi Campbell
1.6 %
Kate Beckinsale
9.7 %
Cate Blanchett
1.1 %
Zoë Kravitz
3.8 %
Margot Robbie
1.1 %
Barbora Strýcová
20.4 %
Gal Gadot
3.1 %
Celkem hlasovalo 13225 čtenářů.
ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek