Hlavní obsah

10. ročník StarDance se blíží. My svého favorita máme. A vy?

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Jubilejní 10. ročník StarDance začne letos na podzim a je na co se těšit! Zvítězí jedna z drzých zrzek, vlivní s názorem, veselí zpěváci, mládí, nebo překvapí dřeva? Bude rozhodovat počet followerů, talent, nebo sportovní nadání? My své favority máme. Co vy?

Článek

Složení soutěžících desáté řady StarDance ...když hvězdy tančí je pestré, ale na rozdíl od předešlých ročníků není mezi hvězdami žádný očividný favorit. Spisovatelka, kontroverzní sportovkyně, hvězda YouTube, novinářka, rybář a poměrně známí herci a zpěváci. Taková je letošní sestava soutěžících. Od koho můžeme čekat ladnost a smysl pro rytmus a kdo bude bavit na parketu i v zákulisí? A kdo vyfasoval roli snaživého dřeva?

Krásné zrzky s ostrým jazykem

Kromě barvy vlasů je spojuje mnohem více. U obou platí, že ji lidé milují, anebo ji nemohou vystát a je jim nesympatická. Zrzky, které od sebe dělí devět let, umí být pořádně snaživé a ambiciózní a s kritikou si občas neví moc rady.

 Gabriela Koukalová (29) je bývalá úspěšná česká reprezentantka v biatlonu, která v posledních letech překvapila zejména velice otevřenou osobní zpovědí v knize Jiná Gabriela Koukalová, kde se, mimo jiné, ostře pustila do biatlonového svazu. Moment překvapení se jí také podařil, když oznámila, že končí s profesionální sportovní kariérou. To Radka Třeštíková (38) je autorkou úspěšných knížek, píše scénáře, má dvě děti s fotografem Tomášem Třeštíkem (41), cvičí jógu a umí na sociálních sítích vyvolat pěkný šrumec. Tak která zrzka bude dravější?

Foto: Profimedia.cz

Jsou krásné, nepřehlédnutelné a občas je kolem nich pěkné rušno (vlevo Radka Třeštíková, vpravo Gabriela Koukalová)Foto: Profimedia.cz

Zpěváci se smyslem pro humor

Jak Tonya Graves (49), tak Xindl X umí rozjet pořádnou show a na pódiu rozhodně nestojí jako solné sloupy. Jenže v případně maličké energické zpěvačky lze tušit o trochu více tanečního nadání než v případě Ondřeje Ládka (39) coby Xindla X (39). Anebo mu křivdíme?

Americká zpěvačka Tonya Graves (49), která už skoro 25 let žije v Praze, je plná energie a nikdo by asi nehádal, že v prosinci oslaví padesátiny. Patřila dlouho do kapely Monkey Business a na pódiu bývali s Matějem Ruppertem  (41) neřízené střely v originálních kostýmech. Rytmus jí rozhodně nechybí. Písničkář Xindl X je autorem hitů V blbým věku, Barbína nebo Na vodě. Méně se ví, že je úspěšným scénáristou a podílel se třeba na seriálu Comeback. Tušíme velkou legraci, ale i taneční zážitek!

Foto: Profimedia.cz

Při koncertech se do toho umí pěkně položit a oba platí za velké vtipálky (vlevo Tonya Graves, vpravo Ondřej Ládek známý jako Xindl X)Foto: Profimedia.cz

Novináři v televizi a na YouTube

Oceňovaná novinářka a moderátorka, která se nebojí konfrontace a palčivých témat. Youtuber, který se kromě vtipných videí a vlogů věnuje i aktuálním společenským tématům, politice, ukazuje odvrácenou stranu sociálních sítí a informace podává zábavně. Hlas obou je tedy pořádně slyšet, tajemstvím zůstává, zda fanoušky zvládnou přesvědčit i na tanečním parketu.

Rady do soutěže by Nora Fridrichová (41) mohla získat i od svého partnera, Roberta Záruby (51), který zkušenosti se StarDance má. Sportovní komentátor ve druhé řadě oblíbeného pořadu patřil spíše k těm méně nadaným. Tak snad zrovna tohle od něj Nora Fridrichová neokouká. To Karel „Kovy“ Kovář (22) má to štěstí, že i kdyby dřevo byl, o body od diváků se, alespoň ze začátku, bát zřejmě nemusí. Sleduje jej téměř 800 tisíc lidí. Ti dva mají respekt a sledovanost, mají i taneční nadání?

Foto: Profimedia.cz

Ona pracuje ve zpravodajství České televize, on je hvězda YouTube (vlevo Nora Fridrichová, vpravo Karel Kovář zvaný Kovy)Foto: Profimedia.cz

Mladí a nadějní

Tichá voda břehy mele, napadne člověka, když se dívá na mladou generaci herců, kterou zde zastupuje herečka Dejvického divadla Veronika Khek Kubařová (32) a herec Matouš Ruml (32). Khek Kubařová letos zazářila ve filmovém hitu Ženy v běhu a vidět ji můžete i v rámci Letních shakespearovských slavností. Ostatně, tam hraje i Matouš Ruml.

Ten to má o trochu složitější, pro mnohé se ještě nedokázal vymanit z role Lexy v seriálu Comeback. Což je trochu škoda, protože nadání nemá zrovna málo. A navíc, nebyl by prvním hercem z výše zmíněného seriálu, který taneční soutěž vyhrál. Vzpomeňte na Marii Doležalovou (32), která vyhrála 7. řadu.

Foto: Profimedia.cz

Je jim něco přes 30, mají herecký talent a jsou zvyklí na pohyb ve filmu i na jevišti (vlevo Veronika Khek Kubařová, vpravo Matouš Ruml)Foto: Profimedia.cz

Adepti na dřeva ročníku

Pánové prominou. Každý ročník má zpočátku podceňované tanečníky, kteří ale mohou velmi překvapit. Všichni si určitě pamatujeme fenomenální loňské výkony Pavly Tomicové  (57), což na samém začátku asi tušil málokdo. Herec a režisér Miroslav Hanuš (56) má filmografii bohatou, ale do širšího povědomí se dostal rolemi v populárních seriálech Ulice a Případy 1. oddělení. A posledním oznámeným soutěžícím je nejznámější český rybář Jakub Vágner (37), který sám sebe předem nazval dřevem a kopytem. Ale to tvrdila vloni i herečka Veronika Arichteva (33) a nakonec se protančila málem až do finále. Tak uvidíme, zda se pánové zařadí po bok herce Jiřího Schmitzera (69), anebo všem vytřou zrak jako hokejista Martin Procházka (47).

Foto: Profimedia.cz

Kdo bude mít s tancem větší potíž? Rybář a držitel rekordů v lovu sladkovodních ryb, nebo nejstarší soutěžící a seriálový herec (vlevo Jakub Vágner, vpravo Miroslav Hanuš)?Foto: Profimedia.cz

My v redakci už své tipy máme, je to mrštná Tonya Graves a sympaťák Kovy. A co vy? Kdo je váš favorit? Hlasujte v anketě. Všechny si můžete prohlédnout zde

Anketa

Kterou taneční dvojici tipujete na vítěze 10. řady StarDance?
Gabriela Koukalová a Martin Prágr
15,3 %
Karel Kovy Kovář a Veronika Lišková
6,8 %
Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička
18,4 %
Miroslav Hanuš a Adriana Mašková
6,1 %
Matouš Ruml a Natálie Otáhalová
29,2 %
Nora Fridrichová a Jan Kohout
3,7 %
Ondřej Ládek (Xindl X) a Markéta Dostálová
3,6 %
Tonya Graves a Michal Bureš
4,1 %
Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský
4,4 %
Jakub Vágner a Michaela Nováková
8,4 %
Celkem hlasovalo 5746 čtenářů.

Reklama

Související témata: