Hlavní obsah

Čím uhranula George Clooneyho? Podívejte se do šatníku jeho ženy Amal

Foto: Profimedia.cz
13. 10. 2017

Jestli můžeme o někom s jistotou prohlásit, že je pravá dáma, pak je to Amal Clooney. Žena, která dokázala osudově okouzlit George Clooneyho, snad nejžádanějšího svobodného muže mezi celebritami, je nejen krásná a vzdělaná, ale především neobyčejně stylová. Pojďte s námi nahlédnout do jejího šatníku.

Článek

Celý svět dlouho hádal, jaké ženě podlehne známý herec a neodolatelný krasavec George (56) a jestli se tak vůbec ještě někdy stane. Byl totiž už jednou chvíli ženatý a zdálo se, že mu to stačilo na celý život. Nakonec se přece jen znovu oženil a jeho manželkou se nestala nějaká mlaďoučká a neodolatelně svůdná herečka nebo zpěvačka, nýbrž téměř čtyřicetiletá sofistikovaná Amal Alamuddin (39) – světově uznávaná britská právnička, specialistka na mezinárodní, trestní a lidská práva. Díky svému rodinnému zázemí a schopnostem Amal vystudovala ty nejlepší školy, zajímá se o kulturu a umění, je filantropka a v neposlední řadě je to žena oplývající absolutně odzbrojující krásou. Není tedy divu, že se mezi jejími nápadníky objevil i slavný herec.

I v práci za ikonu

Naše zvláštní pozornost patří Amalinu stylu. Každodenně jedná s klienty a pohybuje se v maximálně formálním prostředí, jako jsou soudy či vysoké školy, kde přednáší, a tomu přirozeně musí odpovídat i její šatník. Do práce tedy nosí volnější elegantní kostýmky, a to jak se sukní, tak i s kalhotami, dále šik komplety šatů a stejně dlouhých kabátků, pouzdrové sukně a lehké halenky.

Nezbytnou součástí pracovních outfitů jsou klasické lodičky na jehlovém podpatku a zajímavé doplňky, které „rozbíjejí“ kancelářskou strohost. Proti ní bojuje i výraznými barvami. Střihy jejích kousků jsou jednoduché a odpovídají všem požadavkům přísného dress codu, ovšem barevně jsou výrazné a poutají hodně pozornosti. Červená, oranžová, žlutá i růžová... Díky těmto odstínům si Amal hned všichni zapamatují.

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Kalhotové kostýmky, to je pro právničku základ. Tmavošedá je skvělou alternativou černé barvy. V růžové si zase Amal zajistila pozornost všech okolo

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Červená ve všech podobách je jednou z Amaliných nejoblíbenějších barev. Oranžový komplet dokazuje, že ani s tak odpovědným povoláním se nemusíte halit do tmavých barev

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Ani v době, kdy nosila dvojčátka, neopustila praxi a nerezignovala na stylové kombinace

Ležérní ve volném čase

Díky své práci i společenskému postavení se sama či s manželem účastní mnoha akcí, kde její oděv musí odpovídat formálním požadavkům. Proto jsou pro Amal příjemnou změnou dny, kdy může strávit pár svobodných chvilek ve volných džínách. Je vysoká, a proto na ní vypadají skvostně zvonové modely, ale i boyfriend kousky s výrazným potrháním.

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): I v šatníku Amal bychom našli velké množství casual kousků v čele s oblíbenými džínami. Zvony, boyfriendy i slimky – ve všech těchto modelech tráví ráda volný čas se svou rodinou

Party a červený koberec

Jako ryba ve vodě se Amal cítí i na nejrůznějších večírcích a před desítkami objektivů na červeném koberci. I zde se vždy snaží podtrhnout svou ženskost – divoké experimenty, to není nic pro ni. U dlouhých rób dává přednost splývavým vlajícím šatům s širší sukní. Vyniknou na ní jak pastelové barvy, tak i klasika v podobě bílé, černé nebo červené.

Kde se umí odvázat trochu víc, to jsou méně formální party. Tady se nebojí jít do třpytivých materiálů, kratších délek a upnutějších kousků. Stále však zachovává rozum a styl a dbá, aby model nebyl příliš vyzývavý nebo aby neodhaloval mnoho kůže.

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Kombinace crop topu z peří a výrazných vzorovaných kalhot s vysokým pasem Amal neuvěřitelně prodloužila nohy. V krajkovém overalu na tělo zase vynikla její dokonalá postava

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Metalický lesk nebo efektní výšivky – i takové modely mají v šatníku Amal své místo

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Na velkolepé prestižní akce se Amal připravuje s velkou pozorností. Vše musí být dokonalé! Líbí se vám černobílý look, nebo něžné šaty jako pro vílu?

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Amal je ženou mnoha tváří – v červené róbě je nebezpečně svůdná a živočišná, zato ve světlefialové působí křehce a jemně

Jak se vám líbí Amal a její styl?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek