Hlavní obsah

Desatero super milenky: Tyhle věci z vás v jeho očích udělají bohyni sexu

Foto: bezikus, Shutterstock.com

Co chtějí muži od žen v posteli? Třeba od té, s níž chtějí strávit zbytek života a založit s ní rodinu? Divokou jízdu, nebo spíš něco poklidnějšího? Tohle je prý 10 věcí, které dobré milenky dělají.

Článek

V posteli „děvka“, ve společnosti dáma. Po tom prý muži touží. Co je na tomhle pořekadle pravdy? A co doopravdy dělají super milenky? O tom se rozpovídala britská sexpertka Tracey Cox. Podle ní tohle pořekadlo téměř stoprocentně platí, jen slovo „děvka“ by nahradila souslovím „žena, která je v posteli sebevědomá, odvážná a ví, co chce“.

Co to ale konkrétně znamená? Super milenky (ale i manželky) prý dělají těchto deset věcí.

1. Iniciují sex

Když si o milostné hrátky nikdy neřeknete, vysíláte partnerovi jasný vzkaz: Mám s tebou sex jen proto, že to chceš ty. A to není moc přitažlivé, že?

2. Neodsuzují

Každý má nějaké sexuální fantazie a není nic horšího než nasadit znechucený výraz, když se vám s těmi svými partner svěří. Že po vás chce něco, co vám nepřipadá moc vzrušující? „Nejdříve se samy sebe zeptejte, zda to vás či partnera nějak zraní. Fyzicky nebo emočně. Pokud je odpověď ‚ne‘, minimálně o tom přemýšlejte,“ radí Tracey cox. Super milenky jsou prý otevřené jakýmkoli nápadům, i když to neznamená, že s každým musejí nakonec souhlasit.

3. Umějí říct „ne“

Ženy, které na vše, co se týče postele, kývnou jen proto, aby milenci vyšly vstříc, nejsou sexy! „Potěšit čas od času partnera něčím, co vás až tak nebere, je hezké, ale vše má své hranice,“ říká Tracey Cox. A umět říct „ne“, být sexuálně hrdá a mít jasno v tom, co chcete a nechcete, je přitažlivější než bezmezná povolnost.

Foto: forma82, Shutterstock.com

Super milenky iniciují sex a vědí, že muži mohou selhat

4. Milují různorodost

Dobrým milenkám nestačí pořád to samé. Stejné polohy, stejné doteky, neustále stejný milostný scénář. Milují změny a umějí je iniciovat. Vymýšlejí, zkoušejí, navrhují sexy novinky.

5. Vědí, že muži nejsou roboti

Každý penis má svého majitele. A tenhle majitel nemusí mít zrovna dobrý den. Je unavený, naštval ho šéf, leze na něj chřipka, nemá náladu. A tak není ve formě ani jeho nádobíčko. „Ženy, které z brzké ejakulace nebo třeba absence erekce nedělají žádnou vědu, neberou si ji osobně a z ničeho neobviňují ani muže, jsou výhra. Muži přece nejsou roboti, erekce není žádná automatická samozřejmost,“ tvrdí Tracey Cox.

6. Orální sex? Ano!

Podle Tracey Cox je míra toho, s jakou ochotou žena poskytuje muži orální sex a s jakou radostí ho od něj přijímá na oplátku, jakýmsi indikátorem, jak dobrá je v posteli. Orální sex je totiž mnohem víc než soulož – je nesrovnatelně intimnější a osobnější.

Foto: sakkmesterke, Shutterstock.com

Skvělé milenky milují různorodost

7. Dokážou muži chytře poradit

Každý muž, s nímž spíte, chce být vaším nejlepším životním milencem. Souvisí to samozřejmě s mužským egem, ale i s tím, že vás miluje a chce, abyste byla sexuálně spokojená. Ale nezeptá se, co se vám líbí nejvíc, protože nechce vypadat neschopně. „Dobrá milenka umí muže chytře navést. Přesune jeho ruku tam, kde ji chce mít, když se jí opravdu něco líbí, dá to najevo vzdechy a podobně,“ radí Tracey Cox.

8. Jsou hlasité tak akorát

Když souložíte s někým, kdo při tom nevydá ani hlásku, není to moc vzrušující. Partnerovy hlasové projevy jsou totiž známkou toho, že si to s vámi užívá. Pravým opakem těchto „tichošlápků“ jsou lidé, kteří při sexu křičí tak hlasitě, že se jejich protějšek v podstatě nemůže vůbec uvolnit a soustředit na svůj prožitek. A někde mezi těmito protiklady je zlatý střed, který ovládají super milenky.

9. Milují své tělo

Nemusíte mít křivky modelky, přesto se můžete mít ráda. A muži rozhodně dávají přednost ženám s fyzickými nedokonalostmi, které se ale umějí uvolnit, nebojí se ukázat nahé a užívají si každý dotek, před těmi, jež jsou možná úchvatně krásné, ale z nějakého důvodu se stydí.

Foto: 4 PM production, Shutterstock.com

Muži milují sebevědomé ženy, které mají rády své tělo

10. Předstírají orgasmus výjimečně

Překvapuje vás to? Ale co když partner dělá vše dobře, tak, jak má, tak, jak to vždy funguje, ale vám se z nějakého důvodu (jste unavená, nemocná, něco vás trápí) nedaří vyvrcholit? „V tuhle chvíli je prostě laskavé orgasmus předstírat. Problém je, když orgasmus hrajete, i když jste ho s ním nikdy neměla, nebo jen výjimečně. Jak se pak má naučit, jak na to, když má pocit, že je vše v pořádku,“ říká Tracey Cox.

Tak co, jste super milenka? 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek