Hlavní obsah

Proč je rychlý sex tak skvělý?

Foto: Merla, Shutterstock.com

Foto: Merla, Shutterstock.com

Rychlovka. Pro jednoho nevšední dobrodružství, pro druhého neosobní setkání. Proč se názory na krátké, naléhavé, netrpělivé a intenzivní milování tak liší? Pokud si na tuhle otázku nedokážete odpovědět, neodhalili jste jeho skutečnou podstatu. Tyhle benefity bleskovky se vám budou líbit!

Článek

Za nejrychlejšího živočicha planety je považován roztoč poběžník Banksův. Buďte jako on a pospěšte si, tedy aspoň při sexu! Nemáte-li čas na prodlouženou sexuální relaci nebo si ji prostě nepřejete, je unáhlené potěšení vhodným řešením. Ostatně, pro rychlovku „hlasuje“ i britská sexpertka Tracey Cox, která na svém blogu popisuje, že pár minut rozkoše může milence uspokojit stejně jako náročný milostný maraton.

Když máte oba plno práce i starostí

„Klíčem ovšem je, aby byli oba partneři ve stejné náladě. Ideální rychlovka je spontánní a divoká,“ zastává názor oblíbená sexpertka, podle níž jediná předehra, kterou potřebujete, je věta: „Udělejme to teď a tady!“ A proč vlastně? „Lidé tvrdě pracují. Málokdo má čas věnovat se druhému, dopřávat mu masáž a delší sexuální sezení. Pak se neshody mezi partnery nemají zvětšovat. Jestli ale nechcete, aby to mezi vámi začalo váznout, je ultra rychlý sex to pravé,“ dodává Tracey Cox s tím, že tento druh sblížení snese i roztrhání oblečení.

Žena v hlavní roli

„Jako žena můžete něco takového sama iniciovat, což se mužům nesmírně líbí. Je to takové živočišné a vášnivé. V podstatě se oba řídíte instinktem, což je nesmírně sexy. Pánové mají na rychlý sex chuť poměrně často, takže přijdete-li s takovým návrhem, jsou okamžitě připravení,“ odhaluje sexpertka.

Je tu však jedna věc, kterou se nevyplácí podceňovat. Chcete mít sex někde venku, musíte být především stateční! Laškovat v autě, ve výtahu, na pláži nebo třeba v kabince obchodu s oblečením vyžaduje pevné nervy. Na druhou stranu, pocit, že vás někdo přistihne, v kombinaci s úzkostí zvyšuje touhu.

Foto: Iuliia Khabibullina, Shutterstock.com

Rychlý sex je nejlepší na místě, kde hrozí přistiženíFoto: Iuliia Khabibullina, Shutterstock.com

Nudný sexuální život potřebuje okořenit

„Je jasné, že v dlouhodobém vztahu mají lidé problém. Sex je dostupný 24 hodin sedm dní v týdnu. To je sice pohodlné, ale trochu nudné. Naštěstí platí, že v našich myslích je milování venku považováno za nevhodné a zakázané. Jenže přesně to je ten důvod, proč je tucetkrát sladší než v ložnici,“ domnívá se Tracey Cox. Tak už máte jasno, co dnes odpoledne budete dělat?

Jste-li v parku, kde široko daleko nikdo není, vykasejte dlouhou sukni a kalhotky odsuňte stranou. Sedněte si partnerovi do klína, opřete se o strom, lehněte si do trávy a vůbec dělejte, co je libo. Případní kolemjdoucí předpokládají, že jste pár na samém začátku vztahu. Tak je při tom nechte! Nemáte na takové dobrodružství náturu nebo prostor? Dopřejte si rychlovku doma a využijte židli, gauč nebo schodiště.

Jak dlouho a jak často

„Neomezujte tohle rychlé občerstvení jen na pohlavní styk. Klidně si dopřejte i orální či anální sex. Ostatně, právě vstup zadním vchodem vyžaduje minimum svlékání. Stačí se opřít o zeď a vyšpulit pozadí,“ radí Tracey Cox a dodává, že rychlovka se dá zvládnout i během dvou tří minut, tedy v době, kdy na vás před domem čekají přátelé – nebo se děti dívají na pohádku. Bleskovka je nejlepší, když jste oba svlečení jen napůl.

Mějte však na paměti, že jakmile se rychlovka začne dostávat na seznam milování až příliš často, ne-li pravidelně, ztrácí kouzlo a stává se z ní leckdy i nepříjemný zážitek.

Reklama