Hlavní obsah

Jak na zralou pleť? Tyhle triky vás rozzáří! Podívejte se, jak prokoukla čtenářka Vendula

 

Dokonalý make-up si ve věku, kdy už nepatříte mezi nejmladší, žádá určitá pravidla a triky. Když si je osvojíte, strčíte do kapsy kdejakou dvacítku. A které to jsou? To vám ukážeme v první části dvojdílného seriálu, v němž si roli modelek vyzkoušely naše čtenářky. Začínáme denním líčením.

Článek

Patříte mezi naše pravidelné čtenářky? Pak víte, že na našich stránkách můžete každý den čerpat inspiraci na skvělé líčení. Co u nás ovšem moc neuvidíte, je líčení zralejší pleti a zkušenější modelky. A to je škoda. Proto jsme se rozhodli vám tuto absenci nahradit malým letním dvojdílným speciálem.

V prvním díle se naše úžasná a odvážná čtenářka Vendulka proměnila v modelku a společně jsme pro vás přichystali malý tutoriál perfektního denního make-upu. Vizážistka Marika vám ukáže postup, při kterém se začíná nikoliv podkladem, ale líčením očí (kvůli snadnějšímu odstranění případných nezdarů s řasenkou či stíny), a poradí, na co se při zkrášlování jednotlivých partií zaměřit a co raději vynechat. V příštím díle se navíc dozvíte pár speciálních tipů pro každodenní péči. Tak se pojďte podívat, jak vhodně zvolená a šikovně nanesená líčidla dokážou rozjasnit tvář a zvýraznit úsměv.

A jaké kosmetické triky se při líčení osvědčily vám?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek