Hlavní obsah

Na co chlap? Nejslavnější výroky známých žen o vztazích s muži

Foto: Profimedia.cz
15. 3. 2018

Jsou úspěšné, jsou krásné, jsou bohaté. To jim ale rozhodně nezajistí pravou lásku na celý život, a tak i tyto slavné ženy musí bojovat se srdečními záležitostmi, stejně jako my ostatní. Podívejte se, co tyto krásky řekly o vztazích.

Článek

Každá z nás někdy byla aspoň chvíli sama. A každá z nás alespoň chvíli nenáviděla všechny muže na světě. Nicméně i toto jsou důležité okamžiky v životech, které nám mohou dopřát určitý nadhled nad celou situací. Navíc mohou pomoci při hledání lásky k sobě samé. A to je důležité. Jsme na světě kvůli sobě, nikoliv kvůli těm druhým. Je dobré si to občas uvědomit.

Rihanna (30)

„Muži potřebují pozornost. Ta pak živí jejich ega, která s každým dalším rokem rostou a rostou. Já jim to ale nedopřeji. Místo toho pozornost věnuji rodině, práci, ale rozhodně teď žádnou nedám chlapovi,“ řekla v říjnu 2015 pro magazín „T“, který vychází jako příloha „The New York Times“. Tehdy neměla zpěvačka žádného stálého dlouhodobého partnera, ale sama rozhodně nebyla.

Foto: Profimedia.cz

Rihanna si před téměř deseti lety prožila dost bouřlivý vztah se zpěvákem Chrisem Brownem, který ji bil

Taylor Swift (28)

„Být sám neznamená to samé, jako být osamělý. Ráda dělám věci, kterými vlastně oslavuji, že jsem single. Jako třeba, že si jdu koupit hezkou vonnou svíčku a doma si ji pak zapálím, ztlumím světla, k tomu si pustím nějaké hezké písničky. Pokud nemáte pocit, že jakmile jste v pátek večer doma, je to jistě jen z důvodu nějaké nakažlivé choroby, ale umíte si tu chvilku užít, není to vůbec špatné!“ řekla v magazínu Seventeen v roce 2013.

Foto: Profimedia.cz

Taylor Swift si dokáže užít okamžiky, kdy je sama a má čas jen sama pro sebe

Katy Perry (33)

„Naučila jsem se, že ačkoliv žiji v moderní pohádce, neznamená to, že abych došla ke šťastnému konci, potřebuji k tomu prince Krasoně. Na tom konci totiž musím být šťastná hlavně já,“ svěřila se zpěvačka magazínu Daily Record v roce 2012, když se rozváděla s Russellem Brandem (42).

Foto: Profimedia.cz

Před šesti lety se Katy Perry rozváděla s Russelem Brandem a jejich konec byl dost sledován

Halle Berry (51)

„Muž je pro mě něco jako třešnička na dortu. Ale ten dort, to jsem já. A vlastně na tom všem je nejlepší ten dort, i když zrovna na sobě nemá tu sladkou třešničku.“ Tento výrok Halle Berry dnes už zlidověl. Herečka si prošla několika nepovedenými vztahy, byla třikrát vdaná a v současné době je podle všeho sama.

Foto: Profimedia.cz

Halle Berry také nemá úplně štěstí na vztahy, podle všeho je nyní opět sama

 Eva Longoria (42)

„Nejsem sama. Jsem přece se sebou. A já jsem skvělá!“ řekla herečka Eva Longoria pro magazín People v roce 2015. Teď čeká své první miminko s manželem Josém Bastónem (49), tak věříme, že i v této životní roli bude skvělá.

Foto: Profimedia.cz

Eva Longoria ve svých dvaačtyřiceti letech čeká první dítě, a to s manželem José Bastónem, který má už čtyři děti z předchozích vztahů

Jennifer Aniston (49)

„Ženy si čím dál tím více uvědomují, že se nemusí s mužem vázat jen proto, aby měly děti. Časy se změnily a je úžasné, že dnes máme mnohem více možností rozhodovat se, co skutečně chceme,“ řekla Jennifer v roce 2010, když uváděla nový film „Záměna“, ve kterém se rozhodne otěhotnět s pomocí dárce spermatu. I v reálném životě zastává herečka podobný názor. Před dvěma lety řekla, že to, že nemá děti, ještě neznamená, že by se jako žena měla cítit neúplná.

Foto: Profimedia.cz

Jennifer Aniston nikdy neměla pocit, že by jejím hlavním úkolem jakožto ženy bylo plodit děti. V současné době je opět sama

Penélope Cruz (43)

„Myslím, že je dobře, když se teď nebudu chvíli s nikým vázat. A to jen kvůli mně samotné. Nebyla jsem sama delší dobu a podle mě je to důležité, abych věděla, že nejde o nic hrozného a zbavila se tak toho strachu,“ řekla před více než sedmnácti lety herečka Penélope Cruz pro The Guardian. Od roku 2010 je vdaná za Javiera Bardema (49).

Foto: Profimedia.cz

Penélope Cruz je osm let vdaná za herce Javiera Bardema. Prošla si ale i obdobím, kdy byla single

A co vy? Dokážete z období bez partnera vytěžit maximum radosti a svobody?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek