Hlavní obsah

Nejvíce sexy muži planety posledních deseti let! Je mezi nimi váš oblíbenec?

Foto: Profimedia.cz
30. 11. 2017

Časopis People od roku 1985 vyhlašuje nejvíce sexy muže, který se pak objeví na titulní straně magazínu. Nehodnotí se však pouze vzhled, ale i to, co daný rok vítěz dokázal. A je to docela náhoda, že vždy vyhrají opravdoví fešáci, které můžeme ještě navíc obdivovat i pro jejich duchovní kvality.

Článek

Prvním mužem, který si do životopisu mohl přidat kolonku „Nejvíce sexy muž“ (v originále „Sexiest Man Alive“), byl v roce 1985 Mel Gibson (61). Tenkrát byl nejvíce vidět díky třetímu dílu filmové série „Šílený  Max“. Ačkoliv hercova sláva rozhodně není zanedbatelná, od té doby se na titulní straně magazínu People neobjevil. To jiní vítězové, třeba George Clooney (56) nebo Johnny Depp (54), si toto privilegium užili hned několikrát. Jak vypadají nejvíce sexy muži posledních deseti let?

2008: Hugh Jackman (49)

Asi nejznámější Jackmanovou rolí je Wolverine ze sérií filmů o X-Menech, v roce 2008 ale exceloval s Nicole Kidman (50) ve filmu „Austrálie“. Důvodů, proč se stal nejpřitažlivějším mužem právě on, je však více: oceněn byl i jako skvělý manžel a táta. V té době byl totiž už dvanáct let ženatý s Deborrou-lee Furness (61), se kterou vychovává syna Oscara, tehdy osmiletého, a dceru Avu, které v té době byly tři. Vyhlášen by mohl být i o deset let později – pořád je to fešák a stále si na své rodině zakládá.

Foto: Profimedia.cz

Hugh Jackman byl časopisem People vyhlášen nejen proto, jak vypadá, ale i díky svému rodinnému založení

2009: Johnny Depp (54)

Johnny Depp je muž mnoha rolí a tváří, což potvrzuje i to, že se na titulní straně magazínu People jako nejvíce sexy muž objevil dvakrát. V roce 2003 a o šest let později – tehdy ho mohli fanoušci vidět v kinech ve filmu „Veřejní nepřátelé“, kde si zahrál slavného padoucha Johna Dillingera. Tehdy byl ještě šťastně ženatý s Vanessou Paradis (44), se kterou má dvě děti, Lily-Rose Melody Depp (18) a Johna „Jacka“ Christophera Deppa III. (15). Oceněný byl mimo jiné i za to, že lidé v jeho blízkém okolí o něm hovoří jako o velmi čisté duši, která všem pomůže. Navíc by prý udělal vše pro své fanoušky. Nicméně rodinná idyla nevydržela, pár se rozvedl v roce 2008.

Foto: Profimedia.cz

Johnny Depp patří mezi nejvýraznější současné herce, a tak není divu, že si ho časopis People vybral hned dvakrát

2010: Ryan Reynolds (41)

V roce 2010 znala většina lidí herce Ryana Reynoldse zejména díky filmu „X-Men Origins: Wolverine“ z roku 2009 – vypracovanost jeho postavy mohl ignorovat málokdo, bez ohledu na pohlaví. Od té doby jeho kariéra stále stoupá. Tehdy byl ženatý se Scarlett Johansson (33). Při natáčení filmu „Green Lantern“ (2011) se seznámil s Blake Lively (30) a v roce 2012 se vzali.

Foto: Profimedia.cz

Málokterá žena dokázala odvrátit zrak od vypracovaného těla Ryana Reynoldse

2011: Bradley Cooper (42)

Herec Bradley Cooper byl ze svého ocenění poměrně překvapený, sám se prý totiž za nějakého extra krasavce nepovažuje. Tehdy řekl, že je rád, že se nejvíce sexy mužem může stát i někdo, kdo vypadá jako on. Nicméně první, co ho poté napadlo bylo, že jeho maminka bude velice šťastná. Což ukazuje, jak blízký vztah s ní má, což byl jeden z důvodů, proč se stal nejvíce sexy mužem. Roku 2011 navíc měl za sebou úspěšné filmy jako „Na svatého Valentýna“ nebo „Pařba ve Vegas“ a v inkriminovaném roce zaznamenal úspěch ve snímcích „Všemocný“ a „Pařba v Bangkoku“, za které byl dokonce nominován na filmová ocenění.

Foto: Profimedia.cz

Bradley Cooper byl překvapen, že se stal nejvíc sexy mužem, protože sám se za něj nepovažuje

2012: Channing Tatum (37)

Do povědomí diváků se Channing Tatum dostal zejména rolí Mika ve filmu „Bez kalhot“ (2012). Snímek byl inspirován jeho vlastním životem – v devatenácti letech se živil jako striptér a ve volném čase se snažil prosadit jako herec. V roce 2006 natáčel film „Let’s Dance“ a při té příležitosti se seznámil se svojí současnou ženou Jennou Dewan (36). Ta o něm řekla, že její muž je velmi hluboce emocionální a duchovně založený, čehož si zřejmě všimli i při udělování ocenění.

Foto: Profimedia.cz

Channing Tatum byl původně striptér. Toho si zahrál i ve filmu „Bez kalhot“

2013: Adam Levine (38)

Konečně se po dlouhé řadě herců dostal na titulní stranu časopisu People i jiný umělec, a to zpěvák Adam Levine, frontman kapely Maroon 5. Rok 2013 byl pro něj skutečně nabitý – kromě ocenění si stihl střihnout i hereckou roli ve druhé řadě amerického seriálu „American Horror Story“, účastnil se soutěže „The Voice“ jako porotce, navrhl svoji kolekci oblečení a požádal o ruku modelku Behati Prinsloo (28). A to poté, co dříve roztruboval, že svatba pro něj rozhodně  není.

Foto: Profimedia.cz

Adam Levine je první zpěvák, který se stal nejvíce sexy mužem

2014: Chris Hemsworth (34)

Chris Hemsworth je vtipálek a možná i to byl jeden z důvodů, proč to byl nakonec on, koho People vyhlásil. Své zvolení herec okomentoval slovy, že vše o tom, jak být sexy, se naučil od Matta Damona (47), který anketu vyhrál sedm let před ním. Zároveň poděkoval rodičům – je to jejich zásluha, protože ho takto stvořili. Herec byl skvělý ve filmech „Avengers“ (2012), „Thor: Temný svět“ (2013) nebo v pokračování „Avengers: Age of Ultron“ (2015). Právě teď ho můžete opět vidět jako Thora v pokračování „Ragnarok“. Kvůli roli slavného boha musel přibrat 9 kilogramů svalové hmoty. To si cenu zaslouží!

Foto: Profimedia.cz

Nejznámější filmovou rolí Chrise Hemsworthe je Thor

2015: David Beckham (42)

Překvapuje vás, že slavný fotbalista a módní ikona se stal nejvíce sexy mužem až v roce 2015? Nás ani moc ne. Je totiž přesně ten typ, který zraje do krásy. Zatímco dříve, v éře své fotbalové kariéry, to byl hlavně hezounek, nyní je opravdu pěkný chlap s drsnou vizáží. Připočítejte si k tomu profesní úspěchy, rodinnou idylku, kterou každou chvíli sdílí na Instagramu, a už se nemůžete divit.

Foto: Profimedia.cz

David Beckham s věkem zraje

2016: Dwayne Johnson (45)

Rok 2016 byl pro herce Dwayna Johnsona neboli The Rocka, jak zní jeho zápasnická přezdívka, úspěšný. Kromě toho, že se stal nejvíce sexy mužem, byl o pár měsíců dříve vyhlášen jako nejlépe placený herec. Jeho nejvýznamnější filmy jsou „Mumie se vrací“ (2001), „Král Škorpión“ (2002), „Cesta na tajuplný ostrov“ (2012) nebo „Rychle a zběsile 5“ (2011). Herec, který vyrůstal na Havaji, prý v mládí udělal pár věcí, na které není úplně hrdý a nyní se snaží z těchto chyb poučit a být lepším člověkem.

Foto: Profimedia.cz

V jednom roce se Dwayne Johnson stal nejen nejvíce sexy mužem, ale i nejlépe placeným hercem

2017: Blake Shelton (41)

A konečně se dostáváme k nejvíce sexy muži současnosti. Tím tentokrát není herec, ale country zpěvák Blake Shelton. Pro mnohé je to zřejmě dost překvapení, protože jako nejvíce sexy muž moc nevypadá. On sám si je toho vědom a dělá si ze sebe legraci. Jeho vítězství ale leží v žaludku mnoha lidem – prý se v minulosti vyjadřoval rasisticky a měl sexistické narážky. Jeho fanoušci ho hájí – postaral se o Gwen Stefani (48), když zjistila, že ji manžel podvádí s jejich chůvou. Se zpěvačkou pak utvořili pár. No, ať každý posoudí sám, zda je tohoto ocenění country zpěvák hoden.

Foto: Profimedia.cz

Letošním nejvíce sexy mužem se stal country zpěvák Blake Shelton, nad čímž se mnozí pozastavují

Kdo je nejvíce sexy muž podle vás?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek