Hlavní obsah

Návod na líčení podle vévodkyně Kate: Zkuste hnědé kouřovky

 

Pokud rádi obdivujete líčení slavných žen, rozhodně vám nemohla uniknout vévodkyně Kate. Naučte se nalíčit si hnědé kouřové stíny, které užijete jak na denní, tak i večerní líčení. Ukáže vám to vizážistka Soňa Šajdáková.

Článek

Vévodkyni Kate obdivuje, a patrně vždycky bude obdivovat celý svět. My se v dalším videu zaměřili na její líčení, které je opravdu její osobité, protože make-up nosí pořád stejně. Mění pouze intenzitu stínů a linky, pokud se jedná o večerní událost. Jaké je tajemství nadčasového, vkusného a elegantního make-upu, který je hodný vévodkyně?

Foto: Profimedia.cz

Hnědé kouřové stíny jsou pro vévodkyni Kate typickéFoto: Profimedia.cz

Bez vystínovaných očí si Kate nelze ani představit. Místo tvrdé černé a šedé na ní uvidíte vždy neutrální a zemité odstíny hnědé. O vévodkyni je známo, že si svůj make-up dělá většinou sama a její volbou číslo jedna mezi paletkami je ikonická Naked od značky Urban Decay.

Foto: Archiv firem

Šípkový olej Saloos, 188 Kč, koupíte na e-shopu Biooo; paletka očních stínů Naked, Urban Decay, 1540 Kč; řasenka Hypnôse, Lancôme, 890 KčFoto: Archiv firem

Její oblíbené jsou také linky, které nosí většinou v rozmazané variantě. Nevynechá nikdy ani tvářenku ve svěžím růžovém odstínu a světle růžovou, skoro až nude, rtěnku. Co se pak týče péče o pleť, ráda používá šípkový olej, který obsahuje spoustu antioxidantů a vitamin C. Na veřejnosti ji také neuvidíte bez výrazných řas a její oblíbenou volbou je Hypnôse od Lancôme. Podívejte se na video tutoriál výše, který jsme pro vás připravili s vizážistkou Soňou Šajdákovou!

Za půjčení oblečení a bot na natáčení děkujeme značkám Esprit a Deichmann.

Baví vás líčení podle slavných žen? Mrkněte na tutoriál, jak na tmavé líčení podle Beyoncé, nebo naopak rozzářené podle Emilie Clarke!

Reklama

Související témata: