Hlavní obsah

O sexu s kámoškami? Tohle jim nikdy neříkejte

Foto: Syda Productions, Shutterstock.com

Holky si spolu povídají o všem možném. Samozřejmě i o chlapech a sexu. A je to dobře, správný pokec na tohle téma může váš milostný život vylepšit. Ale pozor, když to přeženete, můžete svůj partnerský vztah ohrozit. O čem by tedy měl správný hovor o sexu s kamarádkou být?

Článek

O sexu se s kamarády baví ženy i muži. Pravda ale je, že muži se spíš snaží jeden druhému pochlubit, kdežto holky jsou obecně sdílnější a mají větší sklony k vyzrazování různých detailů. O čem s kamarádkami mluvit a co jim naopak nikdy neříkat, řeší ve své poradně i britská expertka na vztahy, Tracey Cox.

Co můžete o sexu říct kamarádkám

Obecně platí, že cokoli vám přinese nové informace a zkušenosti, je prospěšné (Jak být dobrá v posteli). „V mnoha směrech mohou tyhle hovory ženám pomoci a jejich sexuální život vylepšit. Na druhé straně je to ale tak trochu tanec na tenkém ledě, protože sdílení intimností s kamarádkami může ohrozit váš vztah s partnerem,“ říká Tracey Cox. Mezi intimní témata, která stojí za to s kamarádkami probrat, patří nejčastěji následující:

  • Orgasmus - Orgasmus je velké a prospěšné téma. Pokud je pro vás těžké ho dosahovat, jistě vás trochu uklidní, když zjistíte, že kamarádka má podobný problém. Jiná, zkušenější vám zase může poradit, jak na věc, abyste vrcholu dosahovaly.
  • Chvála - Povídejte si s kamarádkami o tom, jak dobrý je váš partner milenec. Jak je pozorný, snaživý, nesobecký. Když ta chvála zazní nahlas, budete pyšné, že máte takové štěstí. A to je rozhodně sexy pocit, který vám v ložnici hodně prospěje.
  • Sexuální pozice - Proč si nepovídat o různých milostných pozicích, jaké kdo kdy vyzkoušel? Je to sdílení zkušeností, které pak můžete v praxi vyzkoušet doma. A inovací přece není nikdy dost!
  • Vibrátory - Téma sexuálních pomůcek je také v pořádku, protože se opět můžete dozvědět něco nového a zajímavého. Posbírejte od kamarádek užitečné tipy na to, co by vám ve smyslné výbavě nemělo chybět.
  • Vtipné příhody - Sex je zábava a někdy přináší úsměvné momenty. Proč se nezasmát nad historkami, které jste si prožily? Pobavte kamarádky povídáním o tom, jak vás při sexu načapala matka, nebo jak jste spadli z postele a podobně. Pozor jen, abyste si nespletly zábavné historky se zesměšňováním partnera!
Foto: Monkey Business Images, Shutterstock.com

Jedna od druhé se můžete o sexu hodně naučit

Co kámoškám o sexu nikdy neříkat

Některé věci kolem sexu by ale měly zůstat čistě jen mezi vámi a vaším partnerem. „Nesmíte dovolit, aby vám přestal věřit a žil ve strachu, že cokoli se v posteli stane, budou okamžitě vědět vaše kamarádky,“ varuje Tracey Cox. Váš protějšek by pak byl v posteli opatrný a bál by se, že bude podroben soudu vašich kamarádek. „Pamatujte si, že tím nejvhodnějším člověkem, s nímž si můžete o sexu skutečně otevřeně a upřímně popovídat, je a vždycky bude váš partner.“

  • Speciální touhy - Má váš partner nějaké fantazie či fetiše, které se vymykají standardu? O nich kamarádkám ani slovo! Svěřil se vám s nimi a byla k tomu jistě potřeba odvaha. Je to obrovský důkaz důvěry, a když to někomu řeknete, zradíte ji.
  • Velikost penisu, erekce - Tohle je pro muže opravdu citlivé téma. Ať má váš partner jakkoli velký či malý penis, rozhodně to není vhodné téma na holčičí pokec. Stejně tak kvalita jeho erekce. To je jen mezi vámi dvěma.
  • Kritika - Stěžovat si na milostné nedostatky partnera není fér. Jestli vám v posteli něco chybí, po něčem toužíte, měly byste to říct svému protějšku, nikoli kamarádkám. Koneckonců, ony ten problém nevyřeší, to můžete jen vy a váš partner.
ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek