Hlavní obsah

Rozchod Miley Cyrus a Liama Hemswortha: je to kvůli ženě?

Foto: Profimedia.cz
12. 8. 2019

Ty vztahy! Za rozchod roku můžeme už v jeho půlce označit krach manželství Miley Cyrus a Liama Hemswortha, které trvalo sedm měsíců. A jak se zdá, Miley už má náhradu, ale opačného pohlaví. U kterých hollywoodských hereček se odehrál podobný vztahový scénář?

Článek

Přestože Miley Cyrus (26) o sobě už dlouhodobě tvrdí, že je pansexuálka  (přitažlivost k osobám bez ohledu na pohlaví), překvapilo nás, že půlroční manželství s Liamem Hemsworthem (29) ztroskotalo pravděpodobně kvůli modelce a blogerce Kaitlynn Carter. Zapátraly jsme, které herečky si zažily podobný rozchod a útěchu pak hledaly v náruči jiné dámy.

Miley Cyrus (26)

Foto: Profimedia.cz

Jen půl roku po svatbě opět rozchod. A kolikátý vlastně v řadě, to už neví snad ani sama hollywoodská dvojice. Poprvé se dala Miley dohromady s hercem Liamem Hemsworthem (29) v roce 2009, pak se několikrát rozešli, ale v roce 2016 zase začali randit a zasnoubili se. Svatba proběhla u Miley doma v prosinci těsně před Vánoci. Minulou sobotu ale zpěvačka vydala oficiální prohlášení, že se chtějí oba soustředit na svou kariéru. Opustila Liama kvůli své nové známosti, modelce a blogerce Kaitlynn Carter (30), nebo je jen náplastí na zlomené srdce? Kdo ví, ale Miley už v minulosti randila se ženami a nikdy to netajila. Fotka je z víkendu, který Miley strávila s Kaitlynn v Itálii

Portia de Rossi (46)

Foto: Profimedia.cz

Původem australská herečka je od roku 2008 manželkou americké komičky Ellen DeGeneres (61). Předtím ale byla vdaná za filmového producenta Mela Metcalfeho. Portia sice neopustila manžela kvůli jiné ženě, ale už během manželství věděla, že ji přitahuje opačné pohlaví, jen se bála to přiznat sobě i okolí. Rozvedli se v roce 1999 a už v té době randila herečka se ženou, Guinevere Turner (51)

Angelina Jolie (44)

Foto: Profimedia.cz

Pokud jde o Angelinu Jolie a její milostný život, skončili jsme u manželství s Bradem Pittem (55), ale její minulost je dost zajímavá. Poprvé se vdala za Johnyho Lee Millera (46) v roce 1996 a manželství trvalo tři roky, ačkoli se rozešli už po roce. Během toho se sblížila s herečkou a modelkou Jenny Shimizu (52). Prozradila, že se do ní zamilovala na první pohled při natáčení filmu Foxfire (1996) a že kdyby nebyla vdaná, požádá ji o ruku. Po rozchodu s Lee Millerem už vztahu s Jenny nic nebránilo. Později vyšlo najevo, že jejich románek trval roky, i během toho, co Angelina měla i jiné partnery, třeba Billyho Boba Thorntona (64), za kterého se vdala v roce 2000 a rozvedli se o necelé tři roky později. Na fotce k filmu Foxfire je vlevo nahoře Angelina a hned vedle ní Jenny

Amber Heard (33)

Foto: Profimedia.cz

Manželství herečky Amber Heard a Johnnyho Deppa (56) skončilo pěkným fiaskem. Amber Johnnyho nařkla z domácího násilí, pak to vypadalo, že to bylo spíš naopak. Nicméně trvalo od roku 2015 do 2017, ačkoli spolu začali chodit už v roce 2013. Tehdy ale Johnnyho Amber nechala kvůli modelce Marie de Villepin (33) s tím, že se nechce vázat. K charismatickému herci nakonec ale přeci jen cestu našla a provdala se za něj. Jak to dopadlo, všichni víme. A šušká se, že v jejich rozvodu sehrála roli i hereččina bisexualita, kterou se netajila nikdy. V té době měla také známost s fotografkou iO Tillett Wright (33)

Cynthia Nixon (53)

Foto: Profimedia.cz

Miranda ze Sexu ve městě (1998-2004), Cynthia Nixon, se rozešla se svým dlouholetým partnerem Dannym Mozesem (54), se kterým má dvě děti, v roce 2003 a záhy vyšlo najevo, že randí s aktivistkou Christine Marinoni (52). Za tu je nyní provdaná a vyjádřila se k tomu tak, že vždycky o sobě přemýšlela jako o bisexuálce, aniž by ji někdy předtím ženy přitahovaly. S Christine měly svatbu v roce 2008 a o tři roky později se jim narodil syn Max Ellington (8)

Přečtěte si další novinky ze světa VIP: Kteří hollywoodští herci jsou starými mládenci?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek