Hlavní obsah

Orální sex: 5 triků, jak se stát mistryní!

Foto: bezikus, Shutterstock.com

Orální milování přináší směs důvěrnosti, něžnosti, štědrosti i odevzdání. Tedy když se prokážete jako milenka znalá věci. Víte, jak za felaci dostat jedničku s hvězdičkou? Těchto pět pravidel hry vás dostane mezi elitu!

Článek

Kontakt vašich úst s jeho klínem? Něco, na co se nezapomíná! Třeba sexuolog a sexuální poradce Glenn Wilson z londýnského Institutu psychiatrie říká, že muže felace obzvláště vzrušuje proto, že je tak odlišná od „obvyklého“ souložení. Rty, jež jim při tom lemem obkružují penis, jsou z podobné tkáně jako sama pochva, proto v mužích vyvolávají dojem „nového klína“.

Při felaci se zároveň projevuje stupeň důvěrnosti. Muž má příležitost pocítit, jak je zbožňován, a může hrát v posteli pasivní úlohu, což mu čas od času přijde vhod. A úskalí? Každý muž je trochu jiný, takže co se líbí jednomu, druhý nemusí ani vystát. Ale existují určité věci, které si užijí úplně všichni. Jestli se budete řídit následujícími pravidly, která sestavila americká sexuoložka a blogerka Svetlana Ivanova, pánové vás budou zbožňovat.

1. Mějte penis v oblibě

„Přemýšlejte o penisu jako o svém klitorisu. Tak nejlépe pochopíte, co muži cítí,“ popisuje zmíněná odbornice s tím, že u mužů, na rozdíl od žen, lze poměrně snadno vypozorovat, co se jim líbí – od techniky po polohy.

Mezi skvělé tipy patří třeba pozice, kdy muž stojí s rukama v bok a vztyčený penis má na úrovni vašeho obličeje. Vy před ním můžete klečet a ruce vám přitom zůstanou volné k laskání a hraní si s varlaty či řitním otvorem. A co se týče dráždění, tak většinu pánů dohání k šílenství, když dráha jazyka naráží do uzdičky, malého proužku kůže na spodní straně pyje.

Foto: Dean Drobot, Shutterstock.com

Dejte partnerovi pocítit, jak je milován, a dovolte mu hrát při sexu pasivní roli: jednou za čas to rozhodně uvítá

2. Dejte si načas

Stejně jako ženy i muži milují předehru, napínání a stupňování vzrušení. Proto není dobré hned od začátku sát jako vysavač. Pohrajte si, začněte pozvolna, líbejte jeho stehna a zadek, pak obšťastněte varlata a teprve poté začněte laskat spodní hřídel penisu, která je méně citlivá než hlava. Pak už jednoznačně rozpoznáte milencovo zrychlení z nuly na sto!

3. Sledujte jeho dech

„Dobrým vodítkem je sledovat mužův dech. Všímejte si, zda milenec dýchá rychleji a tvrději. Lépe tak přizpůsobíte rychlost a intenzitu stimulace, urychlíte a zvýšíte tlak, když to bude potřeba,“ dál popisuje Svetlana Ivanova na svém blogu. Jeden příklad za všechny?

Jazykem provádějte krouživé pohyby kolem žaludu penisu tak, že s ním nikdy neztratíte kontakt. Dělejte to nejdříve po směru, potom proti směru hodinových ručiček a vystřelujte mu jazykem do a vedle štěrbiny na konci penisu.

4. Ukažte nadšení

Je jedno, jak orální sex provádíte a jaké fígle máte. Všechno je k ničemu, když během něj neprokážete nadšení. Právě ono je pro muže tou nejvíce vzrušující položkou na seznamu, která neuvěřitelně hýčká i jeho ego. Podle sexuoložky právě zvyšování ega funguje jako mocné afrodiziakum vedoucí k silnějšímu orgasmu.

5. (Ne)měňte techniky

Jeden pohyb, znova a znova, pořád dokola? Nuda. Občas se vzdalte od svého plánu, odskočte si třeba k varlatům a pak se zase vraťte. Dovolit si můžete v podstatě všechno – až na jednu výjimku. Když se mužův dech neustále zrychluje, jeho boky se roztáhnou, on má ruce ve vašich vlasech a navíc zatne svaly, chystá se ejakulovat.

„Nekažte to, pokračujte v tom, co děláte. Nezastavujte, dokud nedostanete odměnu za dobře vykonanou práci,“ ještě popisuje sexuoložka a dodává, že orální sex by měl přimět každého muže, aby se cítil dobře. A to podle ní neznamená jen otevírání úst a „houpání“ se nahoru a dolů.

A jaká orální pravidla uctíváte právě vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek