Hlavní obsah

Slavné padesátnice v plavkách! Kdo má ukázkové křivky?

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Je jim kolem padesátky, přesto by mohly kandidovat na titul královny pláže! Tyhle populární herečky se v létě předvedly v bikinách, a všem tak znovu dokázaly, že věk je jenom číslo.

Článek

Kdo kdy řekl, že v padesáti ženy ztrácí na přitažlivosti?! Úplně stejně, jak se prodlužuje průměrná délka života, se zvyšuje i věk, do kterého mohou dámy vypadat jako sexy „šťabajzny“. Herečkám ve výčtu níže je plus minus padesát, přesto se mohou pochlubit božskými křivkami.

Demi Moore (55)

Věřili byste, že už je to více než dvacet let, co Demi Moore předvedla svoje křivky ve filmu Striptýz? Ač se za tu dobu jistě změnilo hodně, Demiiny křivky zůstaly stejně sexy. Nepochybně za tím stojí i hereččina láska k posilování a zvedání těžkých závaží.

Foto: Profimedia.cz

Věřili byste tomu, že je Erin Grant z filmu Striptýz o 22 let starší?Foto: Profimedia.cz

Jennifer Lopez (49)

Na titul Nejkrásnější hýždě světa může JLo kandidovat i ve svých skoro padesáti letech. O své krásné tělo pečuje nejen ve fitcentru, ale také na četných tanečních hodinách.

Foto: Profimedia.cz

Z fotografie je zcela jasné, že u Jennifer nemůže být stále dokola řeč jen o perfektním zadečkuFoto: Profimedia.cz

Halle Berry (52)

Neméně luxusní postavu má i herečka Halle Berry. Ta se doslova zamilovala do fitness a na jejím těle je to opravdu vidět. Krom pravidelného cvičení drží také přísnou bílkovinnou stravu.

Foto: Profimedia.cz

Halle Berry na své postavě poctivě pracuje, a to by bylo divu, kdyby nebyl vidět výsledek Foto: Profimedia.cz

Nicole Kidman (51)

I ve svých 51 letech je Nicole Kidman něžná kráska. O svém životním stylu nedávno prozradila, že ctí pravidlo 80 ku 20. Co to znamená? Z 80 % jí samé zdravé a prospěšné potraviny, z 20 % si dopřeje něco hříšně dobrého, ale méně zdravého. A očividně jí to funguje!

Foto: Profimedia.cz

Nicole Kidman dokonce veřejně přiznává, že v jídle hřeší. Ale jenom maličko!Foto: Profimedia.cz

Jennifer Aniston (49)

O Jennifer Aniston se často traduje, že má snad elixír mládí! Jak je jinak možné, že pořád vypadá tak dobře?! Herečka na svém těle dost pracuje. Cvičí hodinu prakticky každý den. Střídá intervalové tréninky, silové tréninky a jógu.

Foto: Profimedia.cz

Jennifer Aniston byla zamlada krásná a rozhodně se nechce tohoto hodnocení nikdy vzdátFoto: Profimedia.cz

Salma Hayek (52)

Jižanská kráska Salma Hayek je právem stále označována za jednu z nejvíc sexy hereček v Hollywoodu. Štíhlý pas, širší boky, kulaté hýždě a plný dekolt splňují všechna kritéria maximální ženskosti! Herečka je přitom docela požitkář a miluje víno.

Foto: Profimedia.cz

Salma Hayek není žádná Twiggy, přesto má pověst jedné z největších krasavic HollywooduFoto: Profimedia.cz

Pamela Anderson (51)

Nemohla by natočit další řadu Pobřežní hlídky? Seriál, který začal běžet skoro před třiceti lety, zařadil Pamelu mezi největší sexbomby historie. Za svoje křivky by se ale nemusela stydět ani dnes. Herečka se oddaně hlásí k veganské stravě, o které tvrdí, že má velmi příznivý vliv na její tělo.

Foto: Profimedia.cz

Tak. Pojďme se domluvit, že na moment zapomeneme na všechny Pameliny plastiky a budeme věřit vlivu veganské stravy...Foto: Profimedia.cz

Která z hereček patří mezi vaše favoritky?

Reklama