Hlavní obsah

Tohle nikdo nečekal. Rozchody slavných párů, které opravdu překvapily

Foto: Profimedia.cz

Sledovat svět showbyznysu je pro někoho nepochopitelné: proč by se měl zajímat o soukromí úspěšných umělců nebo sportovců? Ale pro jiné je to báječné guilty pleasure a zajímat se o pikantérie ze života celebrit považují za příjemný relax. A Tohle jsou nečekané rozchody, které se nečekaly.

Článek

Existují slavné páry, které sem tam nasdílejí něco ze soukromí, na červeném koberci jim to sluší a fanoušci si je oblíbí víc než jiné. Jsou pro ně důkazem, že to může klapat, i když jim stojí paparazzi za zády, mají známý obličej a tisíce příznivců. Když se pak (pro veřejnost nečekaně) takové dvojice rozejdou, je to šok.

Eva (43) & René (49) Decastelovi

Vztah moderátorky a scenáristy byl lety prověřený. Seznámil je Matěj Ruppert (44), s nímž byla Eva kdysi zasnoubená. Brali se v srpnu 2009 a za měsíc se jim narodil syn Michael a dcera Zuzana pak přišla na svět o dva roky později. Herečka o vysokém manželovi vždy mluvila s velkým respektem a nepřestala ani nyní, kdy oznámili, že se jejich cesty rozešly. A rovnou upozornili, že za jejich rozchodem nebyl nikdo třetí.

Foto: Martin Hykl / CZECH NEWS CENTER / CNC / Profimedia

René Decastelo má novou partnerku, ragbistku Evu Korniovou Jung (41), Eva Decastelo je spojována s fotografem Tomášem Třeštíkem (44)

Lisa Bonet (54) & Jason Momoa (42)

Ji proslavil seriál Cosby Show (1984–1992), měří 157 cm a je jí 54 let. On se stal Aquamanem, měří 193 cm a je mu 42. 16 let tvořili pár, vychovávali dvě děti a vzali se tajně v roce 2017. On rád vyprávěl, že manželku zbožňoval už jako kluk. Ona zase popisovala jejich setkání jako lásku na první pohled a žertovala, že si ji v podstatě hodil přes rameno a odnesl. Byli příkladnou rodinou a urostlý fešák skvěle vycházel s Lisiným exmanželem Lennym Kravitzem (58). O to větší bylo překvapení, když začátkem roku oznámili rozchod.

Foto: Profimedia.cz

Lisu Bonet a Jasona Momou spojují děti a láska – jen se časem proměnila a oni si dali svobodu

Shakira (45) & Gerard Piqué (35)

Žili spolu 12 let a platili za stabilní pár. Kolumbijskou zpěvačku a španělského fotbalistu spojil  fotbal, když nazpívala oficiální hymnu MS 2010 Waka Waka. Slovo dalo slovo a byla z toho láska. V roce 2013 se jim narodil první syn a o dva roky později druhý.

A proč se nikdy nevzali? Zpěvačka to odmítala, připadalo jí zajímavé udržovat partnera ve střehu, být jeho milenkou a přítelkyní. Taktiku by už asi nedoporučila. Letos v červnu oznámili rozchod, fotbalista s rodinou nežije a mluví se o jeho četných nevěrách. Ale jako rodiče fungují: společně fandili synovi na Hluboké na baseballovém turnaji.

Foto: Profimedia.cz

Byli pár snů, ale teď se ukazují mráčky v ráji: Gerard Piqué prý nechce Shakiře dovolit, aby se syny odletěla ze Španělska (kde dosud žili) do Ameriky

Veronika Žilková (60) & Martin Stropnický (65)

Pohybovali se v podobných uměleckých kruzích, ale víc se poznali v době, kdy její druhé manželství končilo a on žil odděleně od manželky Lucie (66). V roce 2005 se stali rodiči dcery Korduly, o dva roky později se jim narodil syn Melichar, který bohužel po pár měsících zemřel na vrozenou vadu. Vzali se v roce 2008 a radovali se, že jim na svatbě prší štěstí.

V roce 2018 se stal velvyslancem ČR v Izraeli a manželka se přestěhovala s ním. Když však vypukla pandemie, odjela se starat do Česka o nemocnou maminku a měli vztah spíš na dálku. Letos na jaře médiím sdělila, že jí manžel e-mailem oznámil, že už ji nemiluje a vztah ukončuje.

Foto: Profimedia.cz

Veronika Žilková s hořkostí oznámila, že bývalý ministr obrany místo aby v těžkých dobách bránil rodinu, tak ji rozbíjí

Taťána (34) & Ondřej (39) Brzobohatí

Nejkrásnější dívka světa z roku 2006 a charismatický hudebník se seznámili díky nadaci Krása pomoci, kterou miss založila. V roce 2013 vztah potvrdili a o tři roky později se konala velká svatba. Působili jako dokonalý pár, ladili stylově, podporovali se v kariéře.

Pak ovšem přiznali, že chodí do poradny a snaží se překlenout těžší období ve vztahu. Když se ale spolu přestali objevovat ve společnosti, začalo se spekulovat, zda se v ráji něco neděje. A opravdu: rozchod! Každý má jinou verzi konce vztahu a proběhlo i praní špinavého prádla, zejména ze strany opuštěné modelky. On se vyjadřuje méně a netají, že je znovu zamilovaný. Tvoří pár s moderátorkou Danielou Písařovicovou (43).

Foto: Profimedia.cz

Zpočátku se zdálo, že byli jeden pro druhého stvořeni. Tomu je konec a Taťána se vrátila k dívčímu příjmení Kuchařová

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek