Hlavní obsah

Vévodkyni Kate skončila mateřská. Jak jí to sluší?

Foto: Profimedia.cz
2. 10. 2018

Půl roku. Tak dlouho trvala mateřská dovolená vévodkyně Kate, která na konci dubna porodila třetí dítě, prince Louise. Oproti minulým dvěma pauzám si dala tentokrát načas.

Článek

Aby nedošlo k mýlce, není to úplně poprvé, kdy se vévodkyně Kate od porodu ukázala na veřejnosti. Ale je to její premiéra, co se týče královských povinností. Ať už to byla svatba jejího švagra, prince Harryho (34), nebo finále Wimbledonu, kde byla se svojí švagrovou, vévodkyní Meghan (37), vždycky tam byla z vlastní iniciativy a za sebe samu, nikoli, aby reprezentovala královskou rodinu.

Tentokrát to ale bylo oficiální. A pro svůj návrat z mateřské si nemohla vybrat příhodnější akci, než je návštěva lesní školky Sayers Croft v Paddingtonu. Cílem tohoto zařízení je dát šanci všem dětem trávit čas v přírodě i přesto, že jinak je jim tahle možnost odepřena nebo znesnadněna.

Ještě předtím, než porodila, vydal královský palác prohlášení, že se vévodkyně ke svým povinnostem vrátí na podzim. Nebylo ale specifikováno, kdy přesně. Předpokládalo se ale, že by se mohla zúčastnit už třeba summitu o duševním zdraví, který se bude konat 13. října, nebo že se ukáže na svatbě princezny Eugenie (28) 12. října. Kate tedy všechny prognózy předběhla více než o týden.

Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně Kate se na návštěvu lesní školky oblékla skutečně stylově v přírodních barvách. Nicméně musíme přiznat, že v šatech a jemných barvách se nám líbí o trochu více

Děti na prvním místě

Pro vévodkyni Kate a jejího muže prince Williama (37) jsou děti na prvním místě a rozhodně je nechtějí upozaďovat kvůli práci, což tvrdili vždycky, a tak si vévodkyně dává s návratem do veřejného života čím dál tím víc načas.

Po narození jejich prvního dítěte, prince George, se držela v ústraní pouze měsíc a půl. Princ přišel na svět 22. července 2013 a vévodkyně Kate s manželem stála už 30. srpna na startu třídenního běžeckého závodu. Ne snad že by ho sama absolvovala – doprovázela tam prince Williama, který jej startoval.

Foto: Profimedia.cz

Po prvním porodu zvolila Kate ležérní pohodlné oblečení. Oblékla si kalhoty a sáčko a obula boty na klínku. Královna by asi radost neměla – tento druh bot totiž ze záhadného důvodu nemá ráda, a tak se ženy v jejím okolí snaží obuvi na platformě vyhýbat

Po narození princezny Charlotte, která světlo světa spatřila poprvé 2. května 2015, čekala mnohem déle. Na první veřejné akci se ukázala až v polovině září. To navštívila centrum na podporu duševního zdraví dětí Anny Freud. Tehdy se jedním z hlavních diskutovaných témat v této souvislosti stal její nový účes.

Foto: Profimedia.cz

Na prvním veřejném vystoupení po narození princezny Charlotte mnoho lidí překvapila novým účesem s ofinkou

Jestli byste hledali nějaký spojovací článek mezi všemi třemi návraty z mateřské, museli byste se zahloubat pořádně hluboko. S každým dalším mateřstvím o trochu déle odkládá své první veřejné vystoupení. To navíc pokaždé bývá spojeno s úplně jinou tematikou, tudíž se velice liší i její oblečení. Nejvydařenější návrat vévodkyně Kate byl ale asi po porodu princezny Charlotte, kdy v šatech s kohoutí stopou a nově střiženou ofinkou působila dokonale elegantně.

V čem se vám vévodkyně Kate líbí nejvíc? 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek