Hlavní obsah

Životně důležité věci, které muži chtějí v posteli

Foto: Dmytro Kapitonenko, Shutterstock.com

Foto: Dmytro Kapitonenko, Shutterstock.com

Zbožňuje laskání ústy a dostává se do rauše, když si vás v psí poloze jemně přitáhne za vlasy… Ale co po psychické stránce? Co vlastně v posteli chce? Víme, které věci jsou pro muže životně důležité!

Článek

Sex není jen o technikách a naučených pozicích. Skrývá se v něm i množství citů, empatie a emočních stavů. Toužíte být tou nejlepší milenkou? Pak pro svého partnera připravte silně návykový erotický koktejl, bez kterého se žádný muž neobejde. Návod sestavil sexuální kouč Sean Jameson z irského Dublinu. Díky němu dosáhne i váš protějšek uspokojení nejen po fyzické stránce!

1. Dejte mu najevo, že je sexy

Představte si, jak skvěle se cítíte, když si vás muž obdivně prohlíží a považuje vás za nejsvůdnější osobu na světě. Jenže muži se také potřebují cítit žádaní a přitažliví, i oni trpí pochybnostmi a potřebují pozitivní zpětnou vazbu! Poplácejte partnera smyslně po zadku, věnujte mu dlouhý polibek, obejměte ho a tvařte se, že od něj nemůžete odtrhnout ruce. Pocit přitažlivosti je v partnerském vztahu nesmírně silný faktor!

2. Měňte pozice

Petr má rád orál, Pavel zase anál a tyto praktiky upřednostňují před čímkoli jiným. Obvykle si však muži rádi užívají několika sexuálních technik během jednoho aktu. Vaším klíčem je poznat, které to jsou a na které váš milenec reaguje nejvíc. Už jen to gesto, že jdete penisu i fantazii vstříc, je smyslné.

3. Spojte sex s intimitou

Studie potvrdily, že intimita s jinou osobou je jedním z hlavních důvodů, proč lidé mají sex. A Sean Jameson říká, že i pro muže, kteří jsou ve vztazích je důležité cítit romantické spojení prostřednictvím milování. Touží v očích svých partnerek vidět lačnost a lásku – pokud možno nepředstíranou… Pomáhá, když si často připomínáte ty opojné pocity, které jste měly na začátku vztahu.

Foto: Dmytro Kapitonenko, Shutterstock.com

Vám možná stačí misionář, ale muži rádi pozice střídajíFoto: Dmytro Kapitonenko, Shutterstock.com

4. Převezměte iniciativu

On sex zahájí, dá mu nějaký scénář, vykoná většinu fyzické práce, do toho si hlídá erekci a ještě se snaží vyhovět vašim přáním či dokonce výtkám. „Příliš mi tlačíš na břicho! A nemohl by sis tu ruku dát jinam?“ Na jednoho chlapa je toho až příliš! Aspoň někdy převezměte iniciativu, milence sveďte a uspokojte ho v jezdecké pozici, při které nemusí hnout ani prstem. A koneckonců, taky by vás neubylo, kdyby za jeden z 20 vašich orgasmů nestála jeho šikovnost, ale ta vaše. Vystupňujte jeho vzrušení tím, že se uspokojíte svépomocí!

5. Projevujte nadšení ze sexu

Zasténejte, usmějte se, něco mu pošeptejte… Cokoli, co vyjadřuje spokojenost a nadšení, se počítá. Jakmile milenec vycítí, že se doopravdy bavíte a je vám s ním fajn, stoupne mu sebevědomí. Sbohem, nejistoto!

Foto: VGstockstudio, Shutterstock.com

Jakýmkoli způsobem dávajte najevo, že se vám sex s ním líbíFoto: VGstockstudio, Shutterstock.com

6. Prozkoumejte jeho fantazie

V posteli téměř každý o něčem sní. Podle průzkumu, který provedl známý sociální psycholog Justin Lehmiller, je v kurzu těchto sedm fantazií.

  1. Gruppensex - sex s více partnery
  2. BDSM - otroctví, disciplína, dominance, podřízenost, sadismus a masochismus
  3. Dobrodružství a rozmanitost - soulož mimo obvyklý plán, tedy v nové pozici nebo prostředí
  4. Sexuální tabu - hrátky, které jsou spolčensky nebo kulturně zakázané
  5. Vášeň, romantika a intimita - citové spojení s partnerem nebo pocit, že ho milujete a oceňujete
  6. Touha po nemonogamním vztahu - polyamorie, otevřený vztah
  7. Homoeroticismus - sexuální přitažlivost mezi příslušníky stejného pohlaví

7. Dejte mu jasně najevo, co chcete

Partner není vševědoucí a ani vám nečte myšlenky. K tomu, aby vás uspokojil, potřebuje informace – od vás. Slova nemusí být vyřčená, neverbální komunikace stačí. Všechno ale začíná u vaší maličkosti. Určitě dávejte svému muži vědět, co se vám líbí. Pro něj je to sexy!

8. Sex aspoň jednou za týden 

Sean Jameson podotýká, že ženy častěji chtějí kvalitnější sex, zatímco mužům vyhovuje vyšší frekvence. Proto někdy dochází k nesouladům libida. V každém případě různé průzkumy dokazují, že na sex by mělo dojít aspoň jednou týdně, jinak pánům sperma (a frustrace) lezou i ušima.

Reklama