Hlavní obsah

Věci, o kterých si muži myslí, že jsou skvělou předehrou

Foto: George Rudy, Shutterstock.com

Foto: George Rudy, Shutterstock.com

Není to sexy, natož smyslné. O kterých věcech si někteří muži myslí, že jsou pro předehru jako stvořené, i když to tak není? S tímhle se někdy v životě setká každá žena.

Článek

Když jde o sex, chovají se někteří muži jako na startu Velké pardubické. Jakmile se dostanou přes první živý plot, jdou na steeplechase skok a rázem jsou skoro v cíli. Vinou toho, že jsou natěšeni na skórování, někdy bývají trochu zbrklí a zrychlení, což není úplně dobře.

Již v 60. letech 20. století američtí výzkumníci William H. Masters a Virginie E. Johnson odtajnili, že žena od prvotního vzrušení po uspokojivý orgasmus potřebuje zhruba 20 minut času a příjemné stimulace těla i mysli. Ano, jsou to statistiky a každý má své individuální potřeby. Přesto ale stojí za to zasoustředit se během trasy k vyvrcholení i na Taxisův příkop, Poplerův skok a kamennou zeď. Tou nejtěžší překážkou ale často bývají některé metody „dráždění“, které nepřivádějí úplně všechny milenky do varu. Co nemusí být při předehře úplně ono?

Mačkání prsou

Projde okolo, mlsně se zadívá na vaše horní partie a v domnění, že je to ten nejlepší začátek, silně zmáčkne obě vaše prsa. Cože? On to není signál k akci? Jaký div! Dvojčata sice patří k ženským erotogenním zónám, ale rozhodně nefungují stejně jako tlačítka na přivolání výtahu. Nestačí jim jeden „chlapácký“, navíc někdy i bolestivý dotek. Už by to těm rychlíkům někdo měl vysvětlit.

Foto: gpointstudio, Shutterstock.com

Líbání s odérem česneku či cibule je všechno, jen ne smyslnéFoto: gpointstudio, Shutterstock.com

Šťouchání penisem do zadní části těla

Vaříte, nestíháte, honíte se, aby všechno mezi prací a rodinou bylo zajištěné, jenže muži je to jedno. Při krájení okurky zjistíte, že do vás šťouchá penis v erekci, přitom za rohem sedí děti a sledují televizi. Špatné načasování i způsob, jakým se partner dožaduje sexu, někdy připomíná spíš zoufalý pokus o skok do Macochy.

Rádoby smyslný striptýz

Sex a tanec patří k sobě. Skrz rozvlněné boky jedno pohlaví tomu druhému dává najevo připravenost k páření. Jenže pokud nejste Channing Tatum (40) a neumíte se pohybovat jako striptér Magic Mike z filmu Bez kalhot (2012), pečlivě zvažte, zda vaše kroucení bude směšné, nebo sexy.

Orální sex

Najdou se i tací, kteří mají úvodní sexuální styl ostrý jako břitva. Chytí vás za krk a vaši hlavu přitisknou do svého klína. „Zakuř si, baby!“ A to ještě nedošlo ani na líbání! Co na to říct? Proti penisu nikdo nic nemá, ale ruku na srdce – někdy to chce předkrm. Když si dáte prvotřídní steak s opečenými bramborami a vynikající zeleninovou oblohou, máte pak chuť na polévku? Před hlavním chodem se nejdřív podává nějaká drobnost, jejímž účelem není zasytit, nýbrž povzbudit smysly a vyvolat větší chuť.

Hloupé řeči

„Miláčku, roztáhni nohy, mám chuť naládovat tě jogurtem.“ Tak určitě. Ano, někdy stačí jedna, dvě dobře mířené věty a v ženě se probudí vášeň. Ale sorry. Každá sranda má svoje hranice. K předehře hloupé řeči nepatří, ledaže zrovna nepíšete divadelní hru – komedii, v níž má hlavní aktér vypadat co nejsměšněji.

Zapáchající polibky

Česnek či cibule se sloučeninami síry vyvolávají zápach z úst, který je všechno, jen ne smyslný. Stejně jako kyselý závan mořských plodů a ryb. Podle studie vědců z Federální univerzity v Riu de Janeiru mají ženy v části mozku, do které přicházejí informace z čichových orgánů, o 43 % více neuronů než muži. Dámy mají tedy oproti pánům citlivější a vnímavější čich. Polibky „s bonusem“ je nepřitahují, ale naopak odrazují. Příroda je holt silná.

Reklama