Hlavní obsah

Sedm tipů, jak působit sexy

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Muže lákají zdravě vypadající ženy

Kouzlo přitažlivosti. V čem je schované? Jak vzbudit v muži žádostivost a zvýraznit tak svoji atraktivitu? Vyčleňte se z davu a sveďte ho svými ženskými zbraněmi!

Článek

1. Používejte lesk na rty

Lidé vidí sex ve všem a jejich zvědavost budí každý náznak jeho přítomnosti. Muže podvědomě lákají ženy s lesklými, plnými a nejlépe tmavými rty. Proč? Připomíná jim to ženskou vaginu, která při vzrušení taky ztmavne a zvlhčí se. Za atraktivní se také považuje čistá, zdravá pleť. Všeobecně cokoliv, co vypadá zdravě (vlasy, pěstěná pokožka, zuby...), má úspěch, neboť svěže vypadající partner je považován za vhodný pro rozmnožování. (Matka příroda nás neustále drží v pokušení.)

2. Zvýrazněte důležité partie obličeje

Make-up, který probouzí žádost, vypadá následovně: Přifouknuté rty (kvalitní lesk na rty to zvládne), zvýrazněné oči, čili nalíčení, které je podtrhuje, a lehký dotek tvářenky na znamení zdraví. To je sexy obličej, který přitahuje, nicméně údajně je pro vztah je lepší průměrná tvář ženy, tedy aspoň takhle to vnímají muži. Ta upravená a nalíčená v nich probouzí převážně chtíč. Ale muži líp vidí než myslí, jak praví staré židovské přísloví, takže kouzlo osobnosti je až v závěsu. (A muži potřebují rozlišit manželku od milenky - ujistit se v daný moment, o co že jim to jde.)

3. Noste podpatky

Vychrtlé modelky teď mají smůlu. Frčí totiž oblejší pozadí. Aby bylo co možná nejpřitažlivější, je nutné ho nadzvednout vysokými podpatky. Ty ho zároveň tvarují a taky prodlužují nohy. Na klíncích se ženský zadek vystrčí o 25 procent, což muži vítají. Když si položíte ruku na jeden bok, přenesete na něj váhu a smyslně se zadíváte svému objektu do očí, máte polovinu úspěchu v kapse.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Dlouhé nohy muže spolehlivě upoutají

4. Přiznejte, když se vám líbí

Když se vám někdo zamlouvá, je třeba mu dát impuls, naději, aby věděl, že se může začít snažit. Sama víte, že když vám ctitel zalichotí, přestanete se na něj dívat jako na člověka z davu a vaše sympatie vůči němu se zvýší. Takže se nesnažte přehnaně maskovat svůj zájem a klidně mu řekněte, že se vám líbí.

5. Dívejte se

Budete-li se na objekt svého zájmu upřeně dívat, ošálíte mu tím mozek ve svůj prospěch. Jak to? Tenhle mocný nástroj si vsugeruje, že když ho někdo naposledy takto hypnotizoval, byl zamilovaný. Začne vylučovat fenyletamin (PEA), látku, jež se svým chemickým složením podobná pervitinu. Takže vlastně svoji oběť zdrogujete láskou. Proto se také zamilované páry na sebe vzájemně dívají asi v 75 % - nemohou se nabažit „své dávky".

6. Choďte vznešeně

Chůze je jedním z faktorů, podle kterého se v očích pánů posuzuje budoucí partnerka. Pohupování boky a pružné kroky působí svěže a mladistvě a katapultují vás do užšího výběru možných adeptek na vážnější seznámení, i kdyby se to v baru hemžilo dalšími pár desítkami žen.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Dotykem naznačujete, že se vám líbí

7. Ovlivněte jeho názor dotykem

Dotek je mocná zbraň. Ve fázi sbližování se mu nic nevyrovná. Protějšek vás díky němu lépe vezme na vědomí. Sebemenší, letmé dotknutí může výrazně ovlivnit jeho vnímání. Nejvhodnějším místem pro experiment je rameno, nadloktí, předloktí a hřbet ruky - působí to naprosto nevinně. V kombinaci s úsměvem budete víc než jen o krok napřed před ostatními!

Je všeobecně známé, že nás přitahují lidé, kteří nám něčím připomínají ty, které jsme měli či máme rádi. Když potkáme osobu, jenž nás zaujme, podvědomí ji začne srovnávat s námi známými lidmi podobných znaků. Antipatii naopak vyvolávají vzpomínky z minulosti, záblesky toho, s čím jsme měli špatnou zkušenost. Proto si neberte osobně jakékoliv odmítnutí, neb ve hře jsou kromě vás i předchozí zkušenosti vyvoleného objektu, za něž vy pochopitelně nemůžete.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek