Hlavní obsah

Vezměte to do svých rukou! 15 kroků, jak svést partnera, pokud to většinou dělá on

Foto: PeopleImages.com - Yuri A, Shutterstock.com

Někteří muži si to nesou v podstatě už od školky, kdy v křoví tajně přemlouvali kamarádku Aničku, aby jim dala pusinku. A i v dospělosti a dokonce i v manželství nebo trvalém letitém vztahu jsou to právě oni, kdo většinou iniciují sex. Proč? A jak to změnit?

Článek

Podle britské expertky na sex a vztahy Tracey Cox jen čtvrtina žen tvrdí, že i ony jsou pravidelně těmi, kdo hrátky odstartuje. Jinak je iniciace sexu spíš na mužích. A to je škoda, „spravedlivé střídání“ přináší benefity oběma. Svést partnera znamená cítit se sexy, být sveden znamená cítit se žádoucí, jako ten, po kom druhý touží. Je to prostě výhra na obou stranách.

Řada žen se ale stydí začít nebo k tomu ani nedostanou šanci, protože muž je rychlejší, jiné se obávají, že to bude trapné, další jednoduše nevědí, jak na to. „Dobrá zpráva je, že tohle je zrovna věc, kterou se můžete snadno a rychle naučit,“ říká Tracey Cox. Stačí si prý osvojit jen pár triků!

Dvě základní pravidla

První pravidlo zní, že pokud sex nikdy nezačínáte nebo je to jen velmi výjimečně, zapomeňte na nějakou rafinovanost. Váš partner není na iniciaci z vaší strany zvyklý, nejspíš už ani nedoufá, tudíž jemné náznaky vašeho zájmu možná už ani nesleduje. Takže pokud nebudete vysílat doopravdy zřetelně, snadno vaše nenápadné signály přehlédne. „A vy pak budete akorát rozhořčené a rozčarované. Konečně jste se odhodlaly k akci a nic z toho není,“ vysvětluje Tracey Cox.

Druhé pravidlo se týká správného načasování, i na tom úspěch závisí. Pokud máte partnera, který má na sex chuť vždycky, samozřejmě jste ve výhodě a tímhle se trápit nemusíte. Většina lidí to ale má jinak a jsou fáze dne, kdy lidé nemají na milostné hrátky ani pomyšlení. „Pokud je třeba váš partner ranní ptáče, ale večer chodí spát velmi brzy, asi není dobrý nápad vzbudit ho o půlnoci a zkoušet ho svést. Ale když to zkusíte ráno, nejspíš to skončí úspěchem,“ radí Cox.

Jak na to?

Podle Cox není iniciace sexu nic složitého, jen se to tak může zdát. Jde většinou o překonání osobního studu, jindy o prolomení pohodlnosti, kterou jste si za roky, kdy tohle vždy dělal partner, osvojily. Jde jen o to zkusit to, a možností, jak na to je, nespočet. Pro začátek vám Tracey Cox nabízí 15 variant, z nichž si jistě vyberete pár, které budou vyhovovat zrovna vám.

1. Zašeptejte mu do ucha pouhá dvě slovíčka: Chci tě! Nic víc nebývá potřeba. Je to jednoduché, ale funguje to!

2. Pošlete mu svůdnou fotku. Může to být váš akt, ale klidně jen detail nějaké části vašeho těla, o níž víte, že ji obdivuje. Prostě ho nažhavte tím, že mu ukážete, co na něj doma čeká.

Foto: VGstockstudio, Shutterstock.com

Žhavé foto? Skvělý způsob, jak partnerovi dát najevo, že o něj stojíte!

3. Pošlete mu žhavou textovku, ale tentokrát neřešte provozní věci, kdo co nakoupí a zařídí, ale popište mu ve zprávě, co s ním máte v plánu doma dělat. Stačí dvě tři věty. Po hodině mu pak pošlete další sms, vlastně jakési pokračování. A za další hodinu další zprávu. A tak to dělejte, dokud se nesejdete doma.

4. Nechte za sebe mluvit oblečení. Máte nějaké extra sexy šaty, které vlastně nikdy nenosíte, protože jsou až moc svůdné? Nebo máte šaty, o nichž víte, že mu v nich připadáte extrémně přitažlivá? Oblečte si je a přivítejte ho v nich, až se vrátí z práce!

5. Nepodceňujte sílu sexy prádla! Když nakráčíte do ložnice místo v pyžamu v podvazkách a svůdné košilce, okamžitě pochopí, o co vám jde.

6. Poproste ho o masáž. A pak už si jen užívejte jeho dotyky tak, že pochopí, že tahle žádost o masáž byla jen záminka pro sex.

7. Ležíte vedle sebe na pohovce a koukáte na film? Začněte ho hladit po stehně a občas se dostaňte rukou nebezpečně blízko jeho rozkroku.

Foto: LightField Studios, Shutterstock.com

Společná sprcha? Jedna ze skvělých předeher!

8. Vypněte televizi, posaďte se mu na klín a začněte ho vášnivě líbat.

9. Vytvořte seznam věcí, které byste s ním chtěla dělat, a nechte jej položený na jeho polštáři.

10. Přivolejte ho k sobě do sprchy, prostě ho pozvěte na sexy očistu. Nebo ještě lépe, napusťte vanu, ponořte se do ní, nechte vykukovat ladně nohu a pošlete mu sms, ať za vámi přijde do koupelny.

11. Pořiďte nějakou erotickou hračku pro pár a dejte mu ji jako společný dárek pro vás dva.

12. Jděte spát nahá. Tedy pokud běžně chodíte do postele v pyžamu nebo noční košili, protože pokud běžně spíte bez oblečení, mine se tohle samozřejmě účinkem.

13. Přitulte se k němu v posteli do polohy lžičky a natlačte svou pánev na jeho pozadí. Pokud ležíte čelem k sobě, tím líp, přitlačte sovu pánev na tu jeho.

14. Chyťte ho za ruku a dejte ji, kam se vám zamane. Na svá ňadra, do klína, na zadeček.

15. Až spolu půjdete třeba na večeři nebo do kina, „zapomeňte“ si vzít kalhotky. A dejte mu to vědět… Jak? To už je na vás!

Spontánní milování je super, ale na druhou stranu není dobré podceňovat důležitost správného načasování. A tohle jsou Chvíle, kdy sex chce většina mužů

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek