Hlavní obsah

Daniela Kolářová i Melanie Griffith: dvakrát ano tomu samému

Foto: Profimedia.cz
17. 1. 2018

Říká se, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš. Ne všichni se tohoto pravidla vždycky drží, což ale zároveň nemusí nutně znamenat, že by to bylo na škodu. Třeba tito slavní se mohou pochlubit tím, že měli dvakrát svatbu se stejnou osobou. Holt unáhlená rozhodnutí nejsou vždy ta pravá...

Článek

Vrátili jste se někdy ke své bývalé lásce? Možná ano, ačkoliv se před těmito kroky všemožně varuje, mnohé z nás to pokušení láká více, než hrozba toho, že co nefungovalo jednou, nebude fungovat ani podruhé. Tito slavní spíše, než aby se drželi těchto rad, poslechli své srdce. A nejen do vztahu, ale přímo do manželství, se pustili znovu. Udělali dobře?

Ivanka Devátá (82) a Josef Vinklář (†76)

Herec Josef Vinklář byl prý dost bohém a věrnost nepatřila mezi jeho nejlepší vlastnosti, zato láska k alkoholu ano. Nejprve byla jeho ženou Jana Dítětová, se kterou měl syna Jakuba (62), posléze si vzal herečku Ivanku Devátou, s níž měl syna Adama (47). A právě Ivanku Devátou pojal za svoji choť hned dvakrát. Mnoho lidí to překvapovalo, Devátá prý s Vinklářem prožívala kvůli jeho večírkům a nevěrám hotové peklo. Svůj druhý sňatek vysvětlovala tím, že to bylo už z rozumu.

Foto: Profimedia.cz

Ačkoliv bylo prý manželství s Josefem Vinklářem peklo, šla do toho Ivanka Devátá dvakrát

Elizabeth Talyor (†79) a Richard Burton (†58)

Americká herečka Elizabeth Taylor má zkušenosti s vícero manželstvími, konkrétně s osmi. Ovšem pouze se sedmi muži. Jejím osudovým byl Richard Burton, se kterým byla vdaná mezi roky 1964–1974 a pak 1975–1976. Ovšem ani po rozvodu to zřejmě neutichlo. Ačkoliv oba dva měli dávno jiné partnery, prý se spolu stále vídali a telefonovali si. Elizabeth Taylor poté prohlásila, že Richard Burton byl muž jejího života a ostatní její partneři byli jen společníci.

Foto: Profimedia.cz

Richard Burton byl pro Elizabeth Taylor osudovou láskou. Vídali se i po druhém rozvodu

Eminem (45) a Kim Mathers (42)

Slavný raper Eminem, svým jménem Marshall Mathers, také podlehl dvakrát stejné ženě, a to Kim Mathers (rozené Scott). Jejich vztah byl dost bouřlivý, Kim se několikrát pokusila o sebevraždu. Chodili spolu několik let a první svatba proběhla v roce 1999, ale už o dva roky později měli podepsané rozvodové papíry. Na staré sváry se pokusili zapomenout a v roce 2006 se opět vzali, ale ještě téhož roku se opět odloučili. Mají spolu dceru Hailie (22), která se paradoxně nenarodila během ani jednoho z manželství, ale ještě dříve – v roce 1995.

Foto: Profimedia.cz

Manželství s Kim nebyla vždy úplně procházka růžovou zahradou, měla problémy se zákonem, i tak si ji ale Eminem vzal dvakrát

Melanie Griffith (60) a Don Johnson (68)

Přestože má spousta z nás Melanii Griffith spojenou hlavně jako, dnes už bývalou, partnerku Antonia Banderase (57), před ním byla ženou ještě Dona Johsona. Nejprve to bylo krátké, pouze půlroční manželství v roce 1976 a poté další mezi roky 1989–1996. Během druhého manželství se jim narodila dcera, herečka Dakota Johnson (28), známá zejména z filmů Padesát odstínů šedi a Padesát odstínů temnoty. Od roku 1996 do roku 2015 byla Melanie Griffith vdaná za Antonia Banderase.

Foto: Profimedia.cz

Dona Johnsona si Griffith vzala dvakrát. Během druhého manželství se jim narodila dcera Dakota Johnson, která je také herečkou

Frida Kahlo (†47) a Diego Rivera (†70)

Kdo by neznal Mexičanku Fridu Kahlo! Ať už z životopisného filmu Frida (2002), kde ji bravurně zahrála Salma Hayek (51), anebo pro její krásné a osobité obrazy. Její život ale rozhodně nebyl tak barevný jako její tvorba. Poprvé si o dvacet let staršího umělce Diega Riveru vzala v roce 1929 a zůstala s ním až do roku 1939. Poté se rozvedli a už o rok později sňatek uzavřeli znovu. Zůstali spolu až do její smrti v roce 1954.

Foto: Profimedia.cz

Nejslavnější mexická malířka Frida Kahlo si o dvacet let staršího Diega Riveru vzala také hned dvakrát

Daniela Kolářová (71) a Jiří Ornest (†70)

Dvojí svazek s jedním člověkem si zažila i herečka Daniela Kolářová s Jiřím Ornestem. Poprvé prý nebyl na manželství ještě pořádně připravený, a tak se po neshodách rozešli. Jenže Jiřímu Ornestovi rodina začala scházet a docházelo mu, jak je pro něj důležitá, a tak se pomalu začal vracet zpátky domů. Nakonec se vše srovnalo a po letech svůj sňatek znovu obnovili a žili spolu až do jeho smrti v roce 2017.

Foto: Profimedia.cz

Na první manželství prý nebyl Jiří Ornest připravený, ale po rozvodu si uvědomil, že bez rodiny být nemůže

Myslíte si, že manželství na druhý pokus může vydržet?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek