Hlavní obsah

Vlasy jako Jennifer Lopez: Naučte se 2 účesy, které napodobuje celý svět

Co se týče účesů, hollywoodská hvězda Jennifer Lopez (48) prostě umí – každý její vlasový styling napodobuje celý svět. A není divu: jsou jednoduché a skutečně slušivé. Tak se pojďte učesat jako ona!

Článek

Ať už jde z fitka, z nákupů, nebo kráčí po červeném koberci, vždy vypadá dokonale a upraveně. Řeč je o herečce a zpěvačce J.Lo, která se svým dokonalým glamour lookem kraluje v Hollywoodu už několik let a leckterá mladší kolegyně by jí mohla závidět vždycky perfektní vlasy. Na rozdíl od nevybouřených hvězdiček totiž Jennifer moc dobře ví, co jí sluší, nepotrpí si na aktuální (a pomíjivé) trendy a její kadeřník se bezpečně vyzná v tom, co může a na co nesmí ani pomyslet.

Kdo by nechtěl vypadat také tak skvěle? Proto jsme se rozhodli předvést vám dva perfektní účesy podle této star – nejsou vůbec těžké.

Děkujeme salonu James Blond za poskytnutí prostoru k natáčení. Milešovská 6, Praha 3; www.jamesblond.cz

Staňte se Tváří Proženy.cz právě vy!

Láká vás svět modelingu, ale nejste si jistá, že byste uspěla? Je vám 20 let a výše a okolí vás přesvědčuje, že jste pohledná? Neváhejte a zkuste se stát Tváří Proženy.cz! Stačí, když zašlete na adresu tvarprozeny@firma.seznam.cz fotografii, stručný životopis a krátký průvodní dopis, kde nám napíšete, proč se chcete soutěže zúčastnit, a to do 31. 10. 2017. Z přihlášených fotografií pak porota složená ze zástupců redakce Proženy.cz a partnera projektu agentury Czechoslovak Models vybere finalistky a jejich fotografie zveřejní na webu Proženy.cz. O vítězce soutěže budou hlasovat čtenářky a čtenáři tohoto webu (podrobná pravidla soutěže najdete zde).

Vítězka bude vyhlášena na konci listopadu 2017 a zúčastní se gala večeru pořádaného Czechoslovak Models. Tři nejúspěšnější soutěžící krom toho obdrží i ceny od značky Rowenta – vítězka se může těšit na automatickou kulmu So Curls, druhá dáma v pořadí pak na Fashion Stylist styler 3 v 1 a třetí si odnese žehlící kartáč Straightening Brush. V následujícím období pak s výherkyní redakce nafotí módní fotoeditorial, který bude rovněž publikován na webu Proženy.cz. Dámy, do toho!

Jak se vám líbí učesy podle J.Lo? 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.