Hlavní obsah

Fotky známých tváří před 10 lety a dnes: Jak se změnily?

Foto: Profimedia.cz

Deset let je dlouhá doba a může se toho během ní stát opravdu hodně. Tělo přirozeně stárne, ale na jeho vzhled i kondici má vliv celá řada faktorů. Podívejte se, jak se zub času (ne)podepsal na známých tvářích.

Článek

Na sociálních sítích se trendy střídají neuvěřitelnou rychlostí. Nedávno bylo například populární ukázat a srovnat svoji současnou fotografii a snímek z doby před deseti lety. Je to hezký nápad a takovému zábavnému srovnání je možné vystavit i celebrity. Komu stárnutí sluší a kdo se změnil k nepoznání?

Reese Witherspoon (45)

Americká herečka patří k ženám, které mají i po čtyřicítce takřka dívčí obličej. K výrazně mladšímu vzhledu přispívá i štíhlá postava a také drobný vzrůst – měří jen 156 centimetrů. Fotografie, které od sebe dělí deset let, ukazují, že je stále ve skvělé formě. Hodně dbá na pitný režim – dopřává si smoothie a udržuje se sportem. Ráda prý běhá nebo cvičí s kamarádkou, protože u toho může diskutovat o rodině a dalších osobních tématech.

Foto: Tinseltown - Shutterstock.com, Profimedia.cz

V roce 2010 na premiéře filmu Poznáš, až to přijde? a o deset let později na party k Oscarům. Drobné blondýnce sluší i kratší sestřih a vypadá pořád stejně

Pierce Brosnan (67)

Na modrookém fešákovi, který byl kdysi jako agent 007 James Bond ve službách Jejího Veličenstva, se deset let přece jen podepsalo. Přibyly mu vrásky, zešedly vlasy a sem tam se objevily i pigmentové skvrny. Šarmu irského elegána by ovšem i teď podlehla nejedna žena. Při síle mu pomáhá vydržet také práce, a to i v českém projektu Michala Dvořáka (55)!

Foto: Denis Makarenko - Shutterstock.com, Profimedia.cz

Vousy mnoha pánům lichotí a oni díky nim vypadají mužněji, ale také mohou postaršovat. První fotografie je z roku 2010, kdy herec prezentoval snímek Muž ve stínu (2010), a druhá z roku 2020 z pořadu The Tonight Show

Caitlyn Jenner (71)

Není pochyb, že největší transformaci prodělala tato žena v rámci operativní změny pohlaví. V roce 2010 vystupovala ještě jako zlatý olympijský desetibojař Bruce Jenner a objevovala se tak i v reality show Držte krok s Kardashianovými (2007–21). Změnu pohlaví podstoupila v roce 2015 po rozvodu s Kris Kardashian (63). A nedávno oznámila úmysl kandidovat na guvernérku Kalifornie za republikány.

Foto: s_bukley - Shutterstock.com, Profimedia.cz

Kdyby se v tomto případě tvář i tělo výrazně nezměnily, bylo by to na reklamaci práce plastických chirurgů. První fotografie byla pořízena v roce 2010 na jedné hollywoodské party a na druhé je Caitlyn Jenner na udílení Oscarů v roce 2020

Jane Seymour (70)

Ženy po celém světě chtějí vědět, jak to doktorka Quinnová dělá, že už léta vypadá stejně. Letos herečka oslavila 70. narozeniny a skutečný věk by jí hádal asi málokdo. V roce 2018 dokonce pózovala pro Playboy. Kromě genetiky vděčí za svůj skvělý vzhled i životosprávě. V jejím jídelníčku je hodně ovoce, zeleniny, ryb, dietního kuřecího masa i mořských plodů, a co se týče pohybu, preferuje rychlou chůzi a také pilates.

Foto: Featureflash Photo Agency, Kathy Hutchins, Shutterstock.com

Zdá se, že tato žena popírá přírodní zákony. Na první fotce je Jane Seymour v roce 2010 na taneční soutěži a na druhé v roce 2020 na akci podporující nadační fond Eltona Johna (74)

Jana Švandová (73)

Deset let se nijak zásadně nepodepsalo ani na známé české herečce, která se může pochlubit parádní figurou. Jídlo má velmi ráda, ale důležitá je pro ni střídmost. Ani sport jí není cizí. Ráda si zacvičí, zaplave nebo zajde na golf. A za základ toho, aby člověk vypadal dobře, považuje kvalitní a dostatečně dlouhý spánek. A samozřejmý je i dokonalý styl!

Foto: Profimedia.cz

Jana Švandová stárne s grácií. I v tomto případě jde o srovnání let 2010 a 2020 – tehdy navštívila premiéru filmu Šarlatán (2020)

Tereza Brodská (52)

Česká herečka a dvojnásobná držitelka Českého lva vypadá i po padesátce velmi dobře. I když nějaké vrásky během deseti let samozřejmě přibyly. Jedna z hvězd seriálu Slunečná (2020–dosud) má také v poslední době delší vlasy a pár kilo oproti roku 2010 navíc. Přibírala ovšem cíleně, a to kvůli roli v televizním filmu Můj bezvadnej život (2019). V době natáčení měla navíc 10 kilo oproti své běžné váze a následné shazování bylo o dost těžší než přibírání. I tak to ale oblíbené herečce sluší.

Foto: Profimedia.cz

V roce 2010 nosila Tereza Brodská mikádo a podpořila v něm pochod proti rakovině prsu. Druhá fotka je z letoška a byla pořízena u příležitosti oslav 100. dílu seriálu Slunečná

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek