Hlavní obsah

Kouzelné zahrady slavných: Kterou byste brali vy?

Foto: Profimedia.cz

Bydlení slavných a úspěšných lidí bývá zpravidla luxusní, velkolepé, často extravagantní. Ke každé ohromující nemovitosti přirozeně patří i zahrada. Může to být pláň o několik hektarech, stejně tak rozkošná zeleň s výhledem na město. Pojďte se pokochat a vybrat si svého zahradního favorita.

Článek

Kdo žije v bytě bez balkonu, ten si během nouzového stavu v Česku dost možná uvědomil, jaký význam může mít bydlení opatřené zahradou. Velká, malá, úhledně stavěná nebo zarostlá jako džungle... Každá zahrada může představovat přepychovou součást bydlení. Své o tom vědí celebrity, které si na svých zelených oázách dávají záležet.

Zámecký styl Reese Witherspoon (44)

Foto: Profimedia.cz

Tomu se říká zahrada hodná pravé blondýnky! Herečka si vybrala bydlení v luxusní čtvrti Brentwood v Los Angeles, kde si pořídila půvabný dům v tudorovském stylu. Přiléhající zahrada evokuje moderní zámecký park v anglickém stylu. Trávit tady večery musí být opravdová romantika!

Zelený ostrov Oprah Winfrey (66)

Foto: Profimedia.cz

Mezi Seattlem a Vancouverem leží ostrov Orcas, který má soukromou majitelku: před časem si tady malé království postavila světoznámá moderátorka. Na svém ostrově, který je součástí souostroví San Juan, má vilu, domek pro hosty, saunu i čajovnu. Vše je obklopené exotickou japonskou zahradou

Kunal Nayyar (39) a jeho luxus

Foto: Profimedia.cz

Představitel Rajeshe Koothrappaliho ze seriálu Teorie velkého třesku (2007–19) má opravdu vytříbený styl. Populární sitcomový herec bydlí v moderní vilové čtvrti v Los Angeles a dominantou jeho zahrady jsou vysoké stromy a rozsáhlý bazén. Prostor lemují domky pro hosty a separátní fitness pavilon

Pharrell Williams (47) má palmový ráj

Foto: Profimedia.cz

Americký zpěvák a producent si umí užívat luxus. Jedním z jeho domovů je velkolepé rozlehlé sídlo na Floridě za 30 milionů dolarů. Bydlení leží u řeky, je obklopené palmovým stromořadím a z terasy se nabízí krásný výhled na bazén

Zelená terasa Chrissy Teigen (34)

Foto: Profimedia.cz

Americká modelka a její manžel, zpěvák John Legend (41), si potrpí na stylová městská sídla. V jednom domě na Manhattanu vlastní dokonce dva apartmány. Jeden je opatřen střešní zahradou, která v centru pulzující metropole plně supluje květinovou zahrádku. Grilovačku si tady asi umíte představit, že?

Jon Bon Jovi (58) a jeho přímořské sídlo

Foto: Profimedia.cz

Rocková hvězda se odstěhovala z New Jersey do tepla. Zpěvák si vybral přepychové přímořské sídlo v Palm Beach na Floridě. Koloniální architektonický styl domu doplňuje úhledná zahrada s perfektním anglickým trávníkem. Jiskru parádnímu bydlení dodávají vysoké palmy

Russell Brand (45) si pořídil džungli

Foto: Profimedia.cz

V losangeleské čtvrti Hollywood Hills si britský komik a bouřlivák pořídil sídlo, které má neskutečný půvab a šarm. Jeho haciendu obklopuje rustikální zahrada, kde roste nesčetné množství rostlinných druhů. Takhle vypadá opravdová květinová džungle!

Šik zahrada Meg Ryan (58)

Foto: Profimedia.cz

Počátkem tohoto roku si oblíbená herečka pořídila bydlení v kalifornském Montecitu. V té době ještě neměla zdání, že se jejími sousedy stane britský královský pár Meghan (39) a princ Harry (35). Svou vilu nechala herečka výrazně renovovat a dost se vyřádila také na zahradě. Posezení s knížkou v jednom ze závěsných křesel u bazénu musí být náramné!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek