Hlavní obsah

Královská móda: Co nosí vévodkyně Kate a španělská královna?

Foto: Profimedia.cz

Být jako princezna? Nebo dokonce jako královna? Která žena by o něčem takovém někdy nesnila! Ale pozor, není to tak těžké. Inspirujte se současnými členkami královských rodin a oblečte se jako ony.

Článek

Doba nákladných rób dávno skončila, a přesto jsou dámy z královských rodin stále v popředí zájmu a mnohé se staly i módními ikonami. A zaslouženě! Přitom přiblížit se jejich stylu není zas tak složité, protože kousky, které urozené ženy nosí (nebo hodně podobné), se dají sehnat i v běžných obchodech. Inspirujte se královskou módou!

Vévodkyně Kate (39)

Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně z Cambridge přísně dodržuje královské zvyklosti a velmi umírněná je i v módě. Kostýmky, večerní šaty, střízlivé kabáty, to je její styl. Na vzory ji většinou moc neužije, často sází na jednobarevné kousky. Ale když to situace dovolí, i ona se ráda trochu „odváže“. Vidět ji tak můžete třeba ve svěžích květinových šatech, které jsou ideální na jaro a hlavně na léto. Pořídíte si podobné?

Foto: Archiv firem

Zleva: Orsay, 999 Kč. Reserved, 899 Kč

Foto: Archiv firem

Zleva: Mohito, 699 Kč. H&M, 749 Kč

Královna Letizia Španělská (48)

Foto: Profimedia.cz

Španělská královna Letizia je ztělesněním elegance a vkusu a pro mnohé je skutečnou módní ikonou. Nutno přiznat, že oblékat se opravdu umí. Zářila i v těchto bílých šatech s drobným černým vzorem. Je to univerzální a nadčasový kousek, který unosíte i v běžném životě. V podobném modelu můžete vyrazit do práce, na večeři a třeba také do divadla. Až je zase jednou otevřou

Foto: Archiv firem

Zleva: Reserved, 899 Kč. Closet, 1990 Kč, prodává Zalando

Foto: Archiv firem

Zleva: Asos, 550 Kč. Banana Republic, 1199 Kč, prodává About You

Vévodkyně Camilla (73)

Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně z Cornwallu je starší dáma a většinou ji můžete vidět v klasickém kostýmku, ať už kalhotovém, nebo se sukní. Když ale zrovna neplní povinnosti spojené s královskou rodinou, může si dovolit ležérnější styl. Do galerie si nedávno vyrazila v jednoduchých volnočasových šatech, které jsou slušivé, elegantní a mají zajímavý střih

Foto: Archiv firem

Zleva: Marks & Spencer, 690 Kč, prodává Zalando. Bonprix, 599 Kč

Foto: Archiv firem

Zleva: Mohito, 699 Kč. Orsay, 799 Kč

Móda je jedna věc a volný čas druhá. Kam to bude, Výsosti aneb Kde odpočívá královská rodina?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek