Hlavní obsah

Levná dekorace na okno: Dýně z bavlnky vám vydrží dlouho

27. 10. 2018

Podzimní dekorace jsou většinou „co příroda dá“ – kaštany, žaludy a listí. Anebo si můžete vyrobit dýně do dlaně z obyčejné bavlnky. Je to snadné, ukážeme vám, jak na to.

Článek

K podzimu dýně patří a typická oranžová krásně zapadá do aktuálního zlato-hnědého barevného ladění. Pokud máte děti, asi nevynecháte tradiční dlabání a vyřezávání (možná vám přijde vhod náš podrobný video návod). Ale třeba se s tím nechcete piplat a využijete bohatou oranžovou úrodu především v kuchyni.

My vám dnes nabídneme dýňový recept na roztomilou dekoraci. Základem je oranžová bavlnka nebo jakýkoli provázek či vlna, ovšem musí být oranžová, aby bylo hned jasné, že jde o dýni. Jako stopku jsme použili chundelaté čističe dýmky, které pořídíte v papírnictví, ale stejnou službu vám udělá i silnější režný provázek zelené nebo hnědé barvy. A pak už můžete podle našeho návodu motat a zdobit okna, dveře, ale třeba taky jen větev, kterou postavíte do opuštěného kouta pokoje.

Líbí se vám náš oranžový podzimní nápad? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.