Hlavní obsah

Má vztah budoucnost? 7 znamení, že s vámi nepočítá!

Foto: DenisFilm, Shutterstock.com

Foto: DenisFilm, Shutterstock.com

Láska, vztah, svatba, děti? Když to s vámi muž nemyslí vážně, můžete si nechat zajít chuť. Prchněte, dokud je čas. Nebo ho naopak vroucně obejměte – tedy až poté, co oddělíte zrno od plev! Chcete návod k použití?

Článek

Německý odborník na myšlení mužů Hauke Brost směle tvrdí, že 62 procent všech žen těžko odděluje lásku od sexu, což jim nedovoluje zachovat si chladnou hlavu. Ale jde to vůbec? Pokud ani vy nemáte jasno v tom, zda si vás nový objev či partner, kterého znáte již pár týdnů či měsíců, zařadil do kolonky „žena pro život“, všímejte si jeho chování.

Některé postoje totiž jednoznačně prozrazují, jestli vás bere jako epizodku, nebo román na pokračování. Čeho si všímat nejvíc? Klíčová znamení, která sestavila koučka partnerských vztahů a zakladatelka Školy pro ženy Lenka Černá, jsou výstižnější a přesnější než jeho odpovědi na vaše případné otázky!

Nerad plánuje

Muž, který není ochoten brát vztah s vámi vážně, většinou také nerad plánuje. Nechce se bavit o letní dovolené a už vůbec nechce řešit otázku společného bydlení nebo svatby. V tomhle je zkrátka „out“.

Foto: baranq, Shutterstock.com

Opravdu zamilovaný muž se plánování společné budoucnosti nebráníFoto: baranq, Shutterstock.com

Mluví v jednotném čísle

„Já jsem si koupil. Já jsem si zařídil. Já budu stavět dům.“ „Právě na tohle jsme my ženy háklivé – a to právem! Když muž mluví jen o sobě a nezahrnuje do své řeči svou partnerku, je to pro nás jasné znamení, že s námi do budoucna moc nepočítá nebo není ochoten se vztahu plně otevřít,“ objasňuje Lenka Černá.

Nechce trávit čas s vašimi rodiči

Je háklivý na společné rodinné akce nebo víkendy u rodičů. Je-li donucen jít k rodičům jen na kávu, moc se neúčastní debaty a je uzavřený. Když to muž s vámi myslí vážně, přijímá nejen vás, ale i vaši rodinu – z jednoho prostého důvodu: protože to třeba bude jednou i jeho rodina.

Dává věčné otazníky

Podle koučky muž, který s vámi nepočítá, tak většinou i mluví. Rád ve své řeči používá věty typu „Bůhví jak to bude“ nebo „Nikdy nevíš, co přijde“. A tím vám dává jasně najevo, že je pro něj společná budoucnost v úplné mlze. V tak husté, že by se dala krájet…

Chce si hlavně užívat

Muž, který nechce stabilní vztah, často není ochoten přijmout zodpovědnost za roli otce a partnera, který nepokukuje po jiných ženách. A je mu v tomhle životním postoji tak dobře! Jednoduše zastává názor, že je lepší užívat si a nemít závazky. „Dítě? Cože? Ještě nejsem připravený, mám tolik plánů! Víš, já chci ještě procestovat svět, poznat nové lidi, pak taky něco našetřit…“

Foto: 4 PM production, Shutterstock.com

Nebere vás mezi své přátele? Špatné znamení a důvod k zamyšleníFoto: 4 PM production, Shutterstock.com

Neumí překvapovat

„Když muži na ženě záleží, umí pro ni snést modré z nebe. A rozhodně ji nechce jen tak ztratit. Je tedy ochoten pro ženu dělat různá překvapení nebo jí občas koupit květinu, vzít na výlet nebo do restaurace,“ dál objasňuje Lenka Černá s tím, že jestli vás muž nehýčká, je to jasné znamení, že není ochoten do vás investovat ani peníze, ani čas. Proč? Tak nějak jste mu fuk.

Nebere vás mezi své přátele

Je-li muž na svoji ženu hrdý a chce s ní být, nemá problém ji představit svému okolí. „Pokud má však své vlastní známé a nechce vás mezi ně vzít, určitě to dobré znamení není,“ uzavírá koučka partnerských vztahů. Naštěstí svého současného či možná budoucího partnera nepoznáváte ani v jednom bodě? Pak je možné, že to s vámi doopravdy myslí vážně. Otázkou je, na jak dlouho.

„Jestli si žena chce muže opravdu udržet, musí být mazaná a v žádném případě nesmí postupovat neomaleně. Muž nejprve vůbec nesmí vědět, že on je zvěř a vy lovec,“ vtipně glosuje Hauke Brost s dodatkem, že dotyčný musí být co nejdéle přesvědčen o tom, že vy přebíráte roli kořisti a on čeká na posedu. I tehdy, je-li už všechno jasné a jste spolu, musí mít o trvání vztahu trochu strach. Jen pak se bude držet své ženy a počítat s ní do budoucna.

Poznáte, že už svého partnera nezajímáte?

Reklama