Hlavní obsah

Nejlepší vzrušení? Hříšné představy

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Chcete ovládnout svého partnera?

13. 11. 2008

Toužíte být znásilněná, nebo si chcete zahrát na přísnou dominu? Láká vás lesbický sex? A je vůbec normální, aby vás vzrušovala vlastní smyšlená představa?

Článek

Vedete spokojený sexuální život. Svého partnera milujete, navzájem se bez problémů dokážete uspokojit, avšak do vašich myšlenek občas zabrousí touha vyměnit misionářskou polohu za něco pro vás exotického - třeba za hru na paní a otroka nebo prohlídku perverzní videokazety s vlastním pornofilmem, v němž si užíváte se třemi muži najednou. Bojíte se, že máte nějakou sexuální úchylku? Nemusíte. Tyto představy jsou přirozeným jevem lidské sexuality!

Chtěla bych být...

Erotické představy jsou jevem více než normálním, potvrzují psychologové. Někdo díky jim utíká od stereotypu, nebo si vytváří svůj tajný svět, v němž si splní sen být dominantní, řídit a ovládat partnera podle svého, když se mu to v reálu nepodaří. Právě pomyšlení na danou scénu mnohé velmi vzrušuje. Když se však vysněná situace dostane do reality, pro některé ztratí své kouzlo. Z toho vyplývá, jak je fantazijní svět mocný. Je afrodiziakem, je skrytou silou, která dokáže probudit k akci.

Toužím po násilí

Typickým příkladem je znásilnění. Před televizí vám naskakuje husí kůže z reálných výpovědí těch, které zažily surové zacházení, ale potají se oddáváte vzrušujícím myšlenkám na zneužití ve vlastní režii. Vidíte svého partnera, jak vám svazuje ruce, trhá oblečení a s trochou agresivity předvede pořádné číslo, v němž vás pár hodin „bude trápit". Přitom žádná žena nechce být doopravdy sexuálně zneužita. Touží jen prožít jakousi „hru". Představa ji láká, protože ví, že situace ji neohrožuje na životě a partner by se k ublížení na zdraví neuchýlil. Proto je to sexy.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Svěřte se se svými touhami partnerovi

Čím to je? Ženy jsou od přírody naprogramované ke snění, a to se to týká i chlípných představ, ve kterých mnohem více než muži uplatňují svoji kreativitu. Sny a výplody fantazie mnohdy odráží to, co chtějí (do určité míry) prožít. Takže co si tak vyzkoušet nějakou scénu v reálu? Nepodléháte někdy nápadům, že byste se svému partnerovi o svých představách a touhách svěřila? Myslíte si snad, že by vás považoval za bláznivku?

Svěřte se partnerovi

I když se pochopitelně s vašimi tužbami ztotožňovat nemusí, příjemně překvapit ho může vaše iniciativa a přání experimentovat. Povyprávějte mu svůj smyšlený příběh, a co vás na něm tak vzrušuje. Pokud svého drahého nadchnete, máte velikou naději k překročení hranice snů do reality.

Realita versus sen

Připravte se však na to, že můžete být i trošku zklamaná, když vše nebude probíhat podle toho, jak jste si to vysnila. Realita je opravdu jiná než sny. Můžete zjistit, že na celé věci vás nejvíce dokáže vzrušit ona pověstná myšlenka na provedení. Když už se s partnerem domluvíte, že si nějakou tu „hru" zahrajete, neupínejte se příliš na své osobní přesné scénáře. Mnohdy se realitě nemohou přiblížit ani zdaleka! A nestyďte se. Mluvte před partnerem bez obalu. O čem totiž neví, nemůže vám splnit...

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek