Hlavní obsah

Odhalená nevěra slavných: Kdo nedokázal udržet kalhoty nahoře?

Foto: Profimedia.cz
27. 3. 2018

Nevěra si nevybírá. Nezáleží na tom, jestli jste slavná filmová hvězda a fanynky (nebo fanoušci) se vám někdy přímo derou do přízně, anebo normální člověk, po kterém pomrkává jeho protějšek v práci. V obou případech je nevěra průšvih, ale slavní to mají přece jen trochu těžší – pravděpodobnost, že se na to přijde, je u nich vyšší.

Článek

Co se týče lásky a vztahů, není zrovna výhrou být slavný. Popularita může být velkou zkouškou vztahu. Zároveň se ale celebrity mohou dostat do většího pokušení. A ne vždycky mu odolají, jako tito slavní, jejichž nevěra se provalila a na tom poté ztroskotal jejich vztah.

Jennifer Lopez (48)

V roce 2001 se Jennifer Lopez vdala za tanečníka a choreografa Chrise Judda (48), ale jejich manželství nevydrželo ani rok. Jenny totiž potkala herce Bena Afflecka (45), se kterým začala randit, a tak vztah s tanečníkem vzal pomalu za své. Ačkoliv byli rozvedeni až v roce 2003, manželé se odloučili už o rok dříve. Sice hlavním důvodem rozvodu byly „neslučitelné rozdíly“, všichni ale věděli, že v tom má roli i zpěvaččina nevěra.

Foto: Profimedia.cz

Manželství s tanečníkem a choreografem Chrisem Juddem byl spíše omyl. Bena Afflecka (na fotce) Jennifer Lopez milovala, dokonce byli i zasnoubeni. Vztah jim ale nevyšel

Brad Pitt (54)

Asi nejslavnějším nevěrníkem je Brad Pitt. Jeho a jeho manželku Jennifer Aniston (49) veřejnost milovala. Vypadali dohromady tak dokonale, neustále šťastně a zamilovaně, že by nikoho ani ve snu nenapadlo, že i tento vztah může skončit. Ale stalo se. Brad Pitt se totiž při natáčení filmu „Pan a paní Smithovi“ (2005) seznámil s Angelinou Jolie (42), do které se zamiloval. Ačkoliv oficiálně se začali ukazovat na veřejnosti až poté, co od Jennifer odešel, britský magazín The Sun přišel s informací, že se pár scházel tajně na hotelu ještě v dobu, kdy byl Pitt s Aniston.

Foto: Profimedia.cz

Ani s Angelinou Jolie už Brad Pitt není. Spekuluje se, že i v tomto rozchodu má prsty nevěra, ačkoliv podle všeho tam bylo problémů více

Kristen Stewart (27)

Herečka Kristen Stewart to má ve vztazích celkově nějaké popletené. Dnes sice chodí se Stellou Maxwell (27), modelkou, ale dříve to s orientací měla jinak. V roce 2012 byla několikrát přistižena s režisérem Rupertem Sandersem (47), v jehož filmu „Sněhurka a lovec“ (2012) hrála. To by nebyl takový malér, pokud by ovšem v tu dobu nechodila Kristen Stewart s Robertem Pattisonem (31) a Rupert Sanders nebyl ženatý.

Foto: Profimedia.cz

Kristen Stewart a Rupert Sanders se dali dohromady při natáčení filmu. Vztah dlouho nevydržel a oba dva přišli o své partnery

Jude Law (45)

Na první pohled by to do herce Jude Lawa nikdo neřekl, ale ani on si s věrností hlavu příliš nelámal a ani neláme. Se Siennou Miller (36) se dali dohromady v roce 2003 při natáčení filmu „Zlatíčko“ (2004). Jenže herec začal svoji partnerku v roce 2005 podvádět s chůvou jeho dětí z prvního manželství se Sadie Frost (52). Sienna Miller svému milému rozhodně neměla co vyčítat. V tu dobu si totiž prožila krátký románek s hercem Danielem Craigem (50). Tehdy to popírala, ale v roce 2014 o vztahu promluvila.

Foto: Profimedia.cz

Jude Law podváděl Siennu Miller s chůvou. Ona mu to oplatila s Danielem Craigem. I přesto se k sobě po pár letech od rozchodu vrátili. Ani pak jim to ale nefungovalo

Hugh Grant (57)

Dnes jsou skvělí kamarádi, ale bylo období, kdy byli Hugh Grant a Elizabeth Hurley (52) na kordy. Přesně vzato – bylo to v roce 1995, kdy byli ještě partneři. Tehdy byl herec zatčen za veřejné pohoršování, když ho našli v autě se sexuální pracovnicí Divine Brown. Asi nemusíme říkat, že karty tam spolu nehráli.

Foto: Profimedia.cz

Hugha Granta načapali v autě s prostitutkou. Oba dva dokonce skončili na policii za veřejné pohoršování

Tim Burton (59)

Režisér Tim Burton a herečka Helena Bonham Carter (51) vypadali, že jsou pro sebe stvoření. Jenže režisér byl zřejmě stvořen i pro další ženy. V roce 2013 byl vyfotografován, jak líbá blonďatou neznámou. Vzhledem k tomu, že Helena B. Carter měla tehdy kudrnaté tmavé vlasy, těžko by mohl tvrdit, že jde o jeho manželku. Později šli manželé od sebe.

Foto: Profimedia.cz

I když Helena Bonham Carter působí, že byla múzou nejen pro filmy Tima Burtona, ale i pro něj, neodolal režisér svodům blonďaté neznámé

Felix Slováček (75)

Ani v českém showbyznysu není vždy věrnost na prvním místě. Často propíraným záletníkem poslední doby je Felix Slováček (74). Několikrát byl přistižen s Lucií Gelemovou (34), ale vždycky tvrdil, že jde jen o kamarádku. A to i ve chvíli, kdy byli spatřeni, jak jdou po ulici ruku v ruce, či jak si dávají pusu. Felix Slováček se s manželkou Dagmar Patrasovou (61) rozešel a jeho partnerkou je nyní právě Gelemová.

Foto: Profimedia.cz

Felix Slováček ztratil oči pro o čtyřicet let mladší umělkyni Lucii Gelemovou. S manželkou Dádou Patrasovou už není, nicméně vztahy mezi nimi jsou pořád dost drsné

Ukončili byste kvůli nevěře vztah?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek