Hlavní obsah

Štvou vás kruhy pod očima? Tohle sérum funguje a vyrobíte ho jen ze 2 surovin!

Vypadá váš pohled jako po flámu a na kruzích pod očima by se vám mohly houpat opice? Pak vaše oční okolí potřebuje vzpruhu! Dopřejte mu ji v podobě skvělého kávového séra domácí výroby, které opravdu funguje.

Článek

Volá vaše oční okolí po okamžité pomoci? Chcete mu vrátit vláhu a mladistvější výraz? Není nic jednoduššího než si dopřát hodně spánku, téměř žádný stres a zdravou stravu. Už jste to zkoušely, a nic nepomáhá? Pak si pojďte vyrobit vlastní kávové sérum, které vašemu očnímu okolí dodá vše, co mu chybí. A navíc bez přidané chemie – to sice trochu zpomalí samotný proces působení, ale výsledky jsou skutečně znatelné (otestovali jsme na vlastní kůži a potvrzujeme).

Co budete na výrobu potřebovat? Pouhé dvě ingredience: mandlový olej (skvěle funguje na omlazení pleti i jako zmizík na pigmentové skrvny) a kávu (výtažky z ní zase dokážou pokožku doslova probudit k životu). A jak kávové sérum používat? Stačí nanést pár kapek před spaním na odlíčené oční okolí. Jestliže si chcete dopřát intenzivní péči, menší množství séra můžete aplikovat i ráno na čistou, ještě nenalíčenou pleť. A výsledky? Na ty se můžete těšit už po čtrnácti dnech používání. Přejeme mnoho úspěchů při výrobě.

Máte vlastní trik, jak se zbavit otoků pod očima?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.