Hlavní obsah

Tereza Ramba čeká druhé dítě! S jakým věkovým rozdílem?

Foto: Profimedia.cz
10. 8. 2021

Jaký věkový rozdíl mezi dětmi je tak akorát? Někteří rodiče upřednostňují mít sourozence k sobě co nejblíže. Do této skupiny se nyní přidá i herečka Tereza Ramba s manželem Matyášem.

Článek

Když budou k sobě blízko, bez problému si spolu vyhrají, když mezi nimi bude pár let rozdíl, ten starší bude už samostatnější, a péče se tak lépe rozdělí. Ať už v tom byl jasný kalkul, užít si mateřství do plných v krátkém časovém sledu, anebo „se to prostě stalo“, děti s menším než dvouletým rozdílem má i mnoho slavných osobností. A teď se k nim přidá i Tereza Ramba (32).

Jeden by si mohl myslet, že být maminkou je její současné životní poslání. Zahrála si ji ve filmech Po strništi bos (2017) a Vlastnících (2019), ve čtvrtek vstupuje do kin snímek Deníček moderního fotra, kde opět hraje maminku. Na svém instagramovém profilu sdílela video, kde ukázala, že přípravu na premiéru bere opravdu zodpovědně – prošla se na něm v upnutých červených šatech, kde se jí rýsuje těhotenské břicho. S manželem Matyášem Rambou (31) má ani ne dvouletého syna Mikoláše.

Foto: Profimedia.cz

S manželem Matyášem dlouho tajili pohlaví i jméno prvního dítěte, o kterém herečka mluvila jako o Slunci. Nyní se už ale ví, že je to kluk a jmenuje se Mikoláš

Michaela Tomešová (30)

Herecký pár Michaela a Roman Tomešovi to, lidově řečeno, vzali pěkně hopem. Krom toho, že věkový rozdíl mezi jejich syny je rok a půl, tak rodiči se stali, když bylo herečce 26 let. Podle jejich slov ani jeden syn nebyl plánovaný, berou to ale jako dar shůry. Ani v jednom případě však nešla na klasickou rodičovskou, jen co jí to podmínky umožnily, vrátila se do práce. V mnoha rozhovorech si pak pochvalovala, že díky svobodnému povolání si to s manželem plánují tak, aby vždy alespoň jeden z nich byl s dětmi doma.

Foto: Profimedia.cz

Ačkoli by se mohlo zdát, že skloubit dvě malé děti a dvě herecká zaměstnání je fuška, podle Michaely Tomešové se to zorganizovat dá

Ornella Koktová (28)

Zatímco Michaela Tomešová si pochvaluje, že je ráda, že do třicítky stihla mít dvě děti, Ornella Koktová je ještě o kus dál. Do osmadvaceti porodila tři děti, které má s podnikatelem Josefem Koktou (64). Mezi prvorozeným Quentinem (7) a druhorozeným synem je sice rozdíl šesti let, ovšem mezi Svenem a dcerou Lilianne to je sotva rok. Druhý syn přišel na svět 1. dubna 2020, dcera pak v dubnu 2021. Další potomky už ale neplánuje – nechala si přerušit vejcovody.

Foto: Profimedia.cz

Ornella Koktová otěhotněla jen pár měsíců po porodu Svena. Čtvrté dítě už ale nebude

Britney Spears (39)

Ani ne rok mezi potomky má i americká zpěvačka Britney Spears. Se svým bývalým manželem Kevinem Federlinem (43) má syny Seana a Jaydena. Druhorozený přišel na svět dva dny před prvními narozeninami svého staršího bratra. Kvůli psychicky podlomenému zdraví, kolapsu, závislostem a dalším problémům skončily děti v péči jejich otce. Britney by je ráda získala zpět do péče, ovšem nejdříve se musí opět stát svéprávnou a zbavit se moci svého otce, který je jejím poručníkem a dle fanoušků také strůjcem všeho neštěstí.

Foto: Profimedia.cz

Kvůli psychickým problémům a léčbě vychovával syny jejich otec, Kevin Federline, se kterým byla Britney tři roky v manželství

Vévodkyně Kate (39)

Děti v královské rodině jsou vždycky sláva, a když jsou navíc blízko po sobě, je to radost o to větší. Podařilo se to i následníkovi trůnu princi Williamovi (39), který má s vévodkyní Kate tři děti. Prvorozený, princ George, se narodil v červenci 2013. Jeho sestřička, princezna Charlotte, se narodila v květnu 2015. A do třetice všeho dobrého mají ještě sourozence prince Louise, který tento trojlístek doplnil v dubnu 2018.

Foto: Profimedia.cz

Mezi Georgem a Charlottou nejsou ani dva roky. Princ Louise je už o tři roky mladší než jeho sestra

Vévodkyně Meghan (40)

V podobných šlépějích jde i Williamův mladší bratr, princ Harry. Ještě ve Velké Británii, když byli součástí koruny, přivedla vévodkyně Meghan na svět syna Archieho. Narodil se v květnu 2019 a jeho porod byl opředen mnoha spekulacemi. Letos na svatého Valentýna mladá rodina oznámila, že čeká druhé dítě, v březnu ve skandálním rozhovoru s Oprah Winfrey propálili, že to bude holčička. Lilibet přišla na svět letos v červnu. Sice do dvou let to není, ale měsíc sem, měsíc tam… Co do počtu dětí ale v bratrových šlépějích princ Harry nepůjde. Již dříve se nechal slyšet, že s ohledem k planetě budou mít jen dvě děti.

Foto: Profimedia.cz

Harry s Meghan si chrání soukromí a děti neukazují. Pak ale poskytnou rozhovor Oprah, kde chrání vše, ale soukromí rozhodně ne

A které slavné ženy se staly maminkami v opravdu brzkém věku? Jedna zpěvačka porodila dokonce v necelých třinácti letech! 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek