Hlavní obsah

Slavní a nejplodnější! Kdo má nejvíc dětí?

Foto: Profimedia.cz

Dnes je svátek otců a každý dobrý táta si zaslouží trochu hýčkání od potomků. A někteří tatínci se budou mít asi opravdu snově. Protože když vás opečovává jedno či dvě dítka, je to super, ale co když patříte k těm nejplodnějším otcům Hollywoodu?

Článek

Jedno, dvě či tři děti, to dnes není žádná rarita. Ale někteří slavní pánové se otcovství vážně nebojí, plodí ostošest a dnešní Den otců si nejspíš užijí opravdu ve velkém. Tihle slavní muži mají dětí opravdu jako smetí!

Eddie Murphy (60)

Slavný herec má deset dětí! A na jejich „výrobu“ potřeboval celkem pět matek. Nejstaršího Erica (31) má s bývalou přítelkyní Paulettou McNeely a Christiana (30) porodila Tamara Hood. V obou případech jde o výsledek „úletů“, kterých se herec dopustil během manželství s modelkou Nicole Mitchell (53). Vzali se v roce 1993 a mají celkem pět potomků – Briu (31), Milese (28), Shaynu (26), Zolu (21) a Bellu (19). Po 13 letech se manželství rozpadlo a oblíbený komik skončil v náruči bývalé členky dívčí kapely Spice Girls Mel B (46), s níž má dceru Angel (14). Zdá se ale, že od roku 2012 už seká latinu. Usadil se po boku herečky Paige Butcher (42) a pořídili si dvě děti – pětiletou Izzy a dvouletého Maxe.

Foto: Profimedia.cz

Eddie Murphy je opravdu zasloužilý otec

Mel Gibson (65)

Jestli Eddiemu Murphymu někdo v tomto směru šlape na paty, je to rozhodně slavný oscarový bouřlivák a jeho devět dětí. „Spotřebu“ maminek má ovšem o něco menší, vystačil si se třemi. S první manželkou Robyn Moore (60), s níž se rozvedl v roce 2011, má hned sedm dětí – Hannah (41), dvojčata Edwarda a Christiana (39), Williama (36), Louise (33), Mila (30) a Thomase (22). S expřítelkyní, ruskou pianistkou Oksanou Grigorieva (51), mají dceru Luciu (11) a se současnou partnerkou Rosalind Ross (30) si pořídil chlapečka Larse (4).

Foto: Profimedia.cz

I tenhle hollywoodský herec má početné potomstvo

Mick Jagger (77)

Rocková legenda rozhodně patří mezi zasloužilé otce – s pěti matkami má celkem osm dětí! Nejstarší dceru Karis (50) porodila zpěvačka Marsha Hunt (75), druhou dceru Jade (49) má s exmanželkou Biancou (76), která se s ním kvůli jeho nevěrám rozvedla v roce 1978. Následně pak nějaký čas žil s modelkou a herečkou Jerry Hall (64) a mají čtyři potomky – Elizabeth (37), Jamese (35), Georgii (29) a Gabriela (23). Po rozchodu se zpěvák zamiloval do brazilské modelky Luciany Gimenez (51) a z téhle lásky vznikl syn Lucas (22). Nejmladším potomkem slavného sukničkáře je syn Deveraux (4). S jeho maminkou, baletkou Melanií Hamrick (34), tvoří rocker pár od roku 2014.

Foto: Profimedia.cz

Rockeři jdou do všeho naplno a ani plození dětí není zjevně výjimka

Kevin Costner (66)

Tři nejstarší děti (Annie, 37, Lily, 34 a Joe, 33) má oscarový fešák se svou první velkou láskou z mládí Cindy (64). Manželství se ale po 16 letech rozpadlo a herec se zakoukal do herečky Bridget Rooney (59). Nebyli spolu dlouho, ale narodil se jim syn Liam (25). V roce 2004 se charismatický krasavec zřejmě definitivně usadil, vzal si modelku Christine Baumgartner (47) a má s ní tři děti – Caydena (14), Hayese (12) a Grace (11). Takže zatím je to šťastná sedmička!

Foto: Profimedia.cz

Říká se, že sedmička je šťastné číslo. Pro Kevina Costnera určitě

Alec Baldwin (63)

Slavný příslušník herecké rodiny má také sedm dětí, ale jen se dvěma maminkami. S první manželkou, herečkou Kim Basinger (67), má dceru Ireland (25), zbylých šest dětí si pořídil s cvičitelkou jógy Hillarií (37). Mají čtyři syny – Rafaela (5), Leonarda (4), Romea (3) a Eduarda (10 měsíců) – a dvě dcery – Carmen (7) a Lucii (4 měsíce), tu jim porodila náhradní matka. Důvody pár nikdy zcela nevysvětlil, ale obecně se předpokládá, že na vině jsou předešlé potraty, kterými si hercova manželka prošla, takže nechtěli riskovat.

Foto: Profimedia.cz

Tenhle charismatický herec má také sedm dětí a roli otce si užívá

Jamie Oliver (46)

Ve srovnání s předešlými pány by se mohlo zdát, že pět dětí, které zplodil slavný kuchař, není zas takový výkon. Na druhou stranu, tenhle sympaťák je zatím mladý a třeba neskončil. Možná do jeho rozrostlé rodiny ještě nějaký ten kuchařík či kuchařinka přibude. A navíc, budiž mu ke cti, že všechny potomky má s jednou ženou – s manželkou Juliettou (46). Tihle dva se radují ze tří dcer – Poppy (19), Daisy (18) a Petal (12) – a dvou synů: Buddyho (10) a Rivera (4).

Foto: Profimedia.cz

Uvařit pro tolik dětí nečiní známému kuchaři jistě žádný problém

Gordon Ramsay (54)

Skoro jako by to byla nějaká nepsaná kuchařská dohoda: i další slavný šéfkuchař se pyšní pěti ratolestmi a i on je má všechny s jednou manželkou. S Tanou (46) se oženil v roce 1996 a i oni si užívají tři dcery – Megan (23), Holly (21) a Matildu (19) – a dva syny: Jacka (21) a Oscara (2).

Foto: Profimedia.cz

I tenhle slavný kuchař má pět potomků

Dřív bylo nemyslitelné zakládat rodinu, aniž byste předtím stanuli před oltářem. Doba se ale mění. Nejdřív dítě, potom svatba. Které slavné páry to otočily?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek