Hlavní obsah

Adele je k nepoznání! Které další hvězdy hodně zhubly?

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Adele dokázala to, co si většina žen dala jako novoroční předsevzetí. Obdivuhodně zhubla. Někdo jí fandí, někomu se líbila oplácanější. Které další slavné dámy dokázaly shodit a které si to udržely?

Článek

Britská zpěvačka Adele umí šokovat ve všech rovinách. Někdy dokáže překvapit svým hlasem, jindy nadávkami novinářům nebo synem v holčičích šatech. Teď všem vytřela zrak, protože neuvěřitelně zhubla. Svojí proměněnou postavou se pochlubila již v říjnu na oslavě rapera Draka (33) a nyní svět obletěly záběry z Karibiku, kde tráví dovolenou. Štíhlá kočka se koupe v moři, povaluje se na pláži a baculku Adele by v ní hledal jen málokdo. Prošla opravdu neuvěřitelnou proměnou a má dole minimálně dvacet kilo. Jak se jí to podařilo?

A které slavné dámy mají za sebou podobný hubnoucí proces? Ne všem to vydrželo, jsou to prostě ženské jako my a ani jim se jo-jo efekt nevyhýbá.

Adele (31)

Majitelka jednoho z nejkrásnějších hlasů na světě se vždy tvářila, že je se svými oblými křivkami spokojená, a uměla je nosit. Rok 2019 byl ale u ní evidentně přelomový. Oznámila rozchod s manželem Simonem Koneckim (45) a pustila se do hubnutí. Již na podzim okouzlovala tělem viditelně štíhlejším a nyní na dovolené s kamarády je k nepoznání. Fanoušci se rozdělili do dvou táborů — jedni jí fandí, druzí se přiklání k názoru, že křivky a tvářičky k ní patřily a teď to není ona. A jak se jí podařilo shodit více než dvacet kilogramů? Prý díky tzv. sirtfood dietě, která je označována jako dieta pro požitkáře.

Foto: Profimedia.cz

V roce 2016 přebírala ceny spokojená buclatá Adele, která ale už tehdy měla o několik kilogramů méně než na začátku kariéry. O tři roky později ukazuje nožky a je k nepoznáníFoto: Profimedia.cz

Christina Aguilera (39)

Drobná zpěvačka a majitelka mnoha hudebních ocenění bojuje s kily navíc roky. Když se do toho pustí, zhubne i desítky kil díky józe a nízkokalorické stravě. Ale pak si projde životní krizí, na dietu se vykašle a přibírá. Tím, že je opravdu malinká (157 cm), je na ní vidět každé kilo navíc. Sympatické je, že se ani pak nehalí do neforemných tunik, ale na pódiu to rozjede v řádně obtažených a obnažených kostýmech.

Foto: Profimedia.cz

Vloni během turné ukázala zpěvačka, že se za pevnější stehna nestydí (vlevo). V roce 2013 to byla jiná kůstkaFoto: Profimedia.cz

Kelly Osbourne (35)

Další drobek a majitelka buclatých tvářiček, které váha lítá sem tam, je dcera rockového dědečka Ozzy Osbourna (71). Sama Kelly vydala několik alb a podobně jako zbytek rodiny se proslavila díky reality show The Osbournes, kdy odhalili své šílené soukromí. A že jí uměl bulvár a diváci pěkně naložit - komentovali její drogové excesy, účesy i váhu. Nakonec podstoupila odvykací kůru a díky účasti v taneční soutěži Dancing with the Stars se jí podařilo začít hubnout. Nikdy nebude vyloženě štíhlá, ale našla svůj styl.

Foto: Profimedia.cz

Experimentuje s účesy a dokázala, že se umí zahryznout a dost shodit. V roce 2007 byla buclatá naštvaná holčička, v roce 2013 štíhlá dámaFoto: Profimedia.cz

Kirstie Alley (68)

Hvězda filmové série Kdopak to mluví o svých snahách zhubnout ráda mluví a v posledních letech se tomuto problému věnuje intenzivně. Prý byla vždy požitkář, ráda si dopřála a dlouho jí to nezpůsobovalo žádné problémy. Ale po menopauze již tělo nespalovalo cheeseburgery tak snadno a váha šla nahoru. Herečka se nakonec projedla ke 103 kilům a dokonce na trh uvedla vlastní hubnoucí program. Je někdy označována za královnu jo-jo efektu, ale za nás se cení snaha se sebou i těsně před sedmdesátkou něco dělat.

Foto: Profimedia.cz

Umí zhubnout a umí zase zpátky nabrat. Dnes (vlevo) je opět na svých křivkách, ale během účinkování v taneční soutěži (2012) měla docela figuru, co myslíte?Foto: Profimedia.cz

Daniela Šinkorová (47)

Populární televizní a muzikálová herečka v článku o hubnoucích hvězdách? Vždyť ta byla vždycky štíhlá, no ne? To určitě byla, ale měla i období, kdy zhubla ještě víc a přestalo jí to slušet. Před dvěma roky se svěřila, že zhubla postupně sedmnáct kilo. Jak se jí to podařilo? Zmenšila porce, nejedla přílohy a vyloučila z jídelníčku mouku. Dnes se prý snaží o maximální pestrost, ale protože metabolismu už nepracuje tak jako dříve, stále se hlídá a sem tam cvičí. Zní to jednoduše, že?

Foto: Profimedia.cz

Ještě v roce 2010 (vlevo) byla Daniela sympaticky štíhlá tmavovláska, o pět let později se obarvila na blond a byla příliš vyhublá. Dnes je zpět u své tmavé barvy a extrémní štíhlosti se vzdalaFoto: Profimedia.cz

Michaela Nosková (36)

Zpěvačku Míšu Noskovou dostala do povědomí talentová soutěž Česko hledá SuperStar a je obsazovanou muzikálovou hvězdou. Váha jí prý skáče celoživotně, ale nakonec se jí osvědčila kombinace rad od výživové poradkyně, pravidelné návštěvy posilovny, pití ovocných a zeleninových šťáv a oblíbila si raw stravu. Podařilo se jí shodit více než dvacet kilo a štíhlou postavu si udržuje.

Foto: Profimedia.cz

Míša Nosková vyloženě prokoukla a díky shozeným kilům vypadá jako své mladší já (vlevo v roce 2011, vpravo 2018)Foto: Profimedia.cz

Reklama

Související témata: