Hlavní obsah

Cameron Diaz (47) má dítě! Kdo s mateřstvím také čekal?

Foto: Profimedia.cz

Cameron Diaz (47) před pár dny oznámila, že se s manželem stali rodiči dcerky Raddix Madden. A herečka Chloë Sevigny (45) se pochlubila, že je poprvé těhotná. Skoro to vypadá, že pozdní či odložené mateřství je mezi slavnými ženami trendem.

Článek

Jsou slavné, úspěšné a první dítě si pořídily až kolem čtyřicítky. Někdy byl důvodem strach z přerušení rozjeté kariéry, jindy nevhodný nebo žádný partner po boku a někdy to prostě „nešlo“. Ač je to téma, které fanoušky i média zajímá, dámy, kterých se týká, se mu celkem pochopitelně vyhýbají. Je to citlivé.

Cameron Diaz dlouho tvrdila, že dítě není její priorita. A ejhle, je jí 47, má milujícího partnera, odešla ze showbyznysu a je to pár dní, co oznámila, že se jejich rodinka rozrostla. A za pár měsíců se z prvního dítěte bude radovat i herečka Chloë Sevigny (45). Které další slavné ženy s prvním dítětem čekaly a co bylo důvodem?

Cameron Diaz (47)

Dříve točila film za filmem a prohlašovala, že vede plnohodnotný život, i když není matkou. Před pár lety ale opustila Cameron Diaz svět showbyznysu, zamilovala se do zpěváka Benji Maddena (40) a začala si užívat rodinnou pohodu mimo světla reflektorů. A prý se přestala „bránit“ i představě, že by měli děti. O jejím těhotenství se mnohokrát spekulovalo, ale herečka se na toto téma nevyjadřovala. Až před pár dny vydala na svém instagramovém účtu zprávu o narození dcerky Raddix Madden. O tom, zda porodila sama herečka, nebo využili služeb náhradní matky, se ve zprávě nepíše.

Foto: Profimedia.cz

Od té doby, co odešla ze světa filmu, si přísně střeží soukromí. A hodlá v tom pokračovat i po narození dcerky

Chloë Sevigny (45)

Herečka je považována za nekonvenční osobnost a je známá spíš z nezávislých filmů, ve kterých se neváhá odhalit. Za vedlejší roli ve filmu Kluci nepláčou (1999) byla nominována na Oscara. Nyní čeká první dítě s partnerem, ředitelem newyorské galerie Karma, Sinisou Mackovicem (38). Často dostává otázky ohledně svého mladistvého vzhledu a před pár lety v rozhovoru uvedla, že je to díky genům a díky tomu, že nemá děti – vypozorovala totiž, že mateřství ženám přidává na věku. Tak uvidíme, jak se změní po narození dítěte ona.

Foto: Profimedia.cz

V jednom ze starších rozhovorů prý herečka prohlásila, že by si přála holčičku. Za pár měsíců se dozvíme...

Naomi Watts (51)

Herečka, kterou dostal více do povědomí film King Kong (2005), měla prvního syna s partnerem Lievem Schreiberem (52), když jí bylo 38 let. Do té doby se jí ve vztazích moc nedařilo. Až Liev byl prý ten pravý! A nemůže si vynachválit, že se stala matkou až v pozdějším věku. Neměla tak pocit, že si nestíhá plnit své vlastní sny a mohla se pak dětem naplno věnovat. Nyní má syny již dva, a i když s partnerem již pár netvoří, není výjimkou, že tráví čas všichni společně.

Foto: Profimedia.cz

Sama vyrůstala bez otce, tak je pochopitelné, že i přes rozchod se s expartnerem snaží, aby děti měly láskyplnou péči obou rodičů

Rachel Zoe (48)

Kdy se stala matkou módní návrhářka a stylistka, která obléká hollywoodskou smetánku? Poprvé ve 39 letech. Nejvíc se prý bála, že syn Skyler vykoukne na svět dřív a ona nestihne připravit slavné klientky na Oscary. Není divu, že ji manžel, bankéř Rodger Berman (51), požádal, aby trochu zpomalila. Nyní je maminkou již dvojnásobnou a už se nevěnuje jen hvězdám, ale navrhla například exkluzivní kolekci kočárků.

Foto: Profimedia.cz

Ač se jí první dítě narodilo před čtyřicítkou, plánované prý nebylo. Když má žena rozjetou kariéru, je někdy těžké určit, kdy je vhodný čas na mateřství

Eva Mendes (45)

Herečka Eva Mendes se stala maminkou poprvé ve 40 letech, když s Ryanem Goslingem (39) přivítali na svět dceru Esmeraldu. Ani ne o dva roky později herečka otěhotněla podruhé a narodila se jim druhá dcerka, Amada. Herecký pár se seznámil při natáčení filmu Za borovicovým hájem (2012) a dost možná jsou již manželé – ano, patří mezi ty dvojice, které si soukromí střeží. A neprezentují nikde ani své děti, jen se herečka svěřila, že měla za to, že s celonočními divočinami již skončila, ale s dcerkami zažívá nejdivočejší noci svého života.

Foto: Profimedia.cz

Herečka dává dcerkám volnost v oblékání, klidně můžou jít ven v pyžamu. Naopak ale trvá na tom, aby jedly zeleninu, to je její priorita

Geena Davis (63)

Oscarová herečka porodila všechny tři děti po čtyřicítce – dcera Alizeh se narodila v roce 2002, když bylo Geeně Davis 46 let, a o dva roky později porodila dvojčata Kian a Kaiis. Otcem dětí je plastický chirurg Reza Jarrahy (49), ale manželé se v roce 2017 rozvedli. Herečka prohlásila, že by určitě bylo lepší stát se matkou v mladším věku, ale v jejím případě byl tím pravým otcem pro její děti až čtvrtý manžel.

Foto: Profimedia.cz

Patří k nejvyšším a nejchytřejším herečkám a na rekord jede i v počtu rozvodů

Marcia Cross (57)

Bree ze seriálu Zoufalé manželky (2004–2012) si na mateřskou roli také počkala a šťastnou maminkou dvojčat se stala, když jí bylo 44 let. Protože bylo těhotenství rizikové, točil se seriál částečně i u ní doma. A jak si mateřství vychutnávala? Do své nové role se prý vžila natolik, že jí ani nevadilo nemít žádný čas na sebe. Je vdaná za burzovního makléře Toma Mahoneyho (62).

Foto: Profimedia.cz

Ze začátku ji informace, že čeká dvojčata, vyděsila. Ale nakonec je prý zvládala kojit i najednou. Klobouk dolů!

Sandra Bullock (55)

Slečna drsňák platí za velmi pracovitou herečku a producentku, která si svoje postavení v Hollywoodu pořádně oddřela. Možná i proto se vdávala později (v roce 2005). S Jessem Jamesem (50) to vypadalo na velkou lásku a herečka s ním vychovávala tři jeho děti. Nakonec se ukázalo, že měl slabost i pro jiné ženy. Po rozvodu se Sandra Bullock rozhodla, že si dítě osvojí, v roce 2010 adoptovala Louise Bardo a v roce 2015 Lailu. O děti se stará s přítelem Bryanem Randallem (54), po jehož boku již několik let září štěstím.

Foto: Profimedia.cz

Její rodičovské instinkty adopce plně uspokojila. Herečka se zlobí na novináře, kteří neustále sledují bezdětné a řeší jejich případné těhotenství

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek