Hlavní obsah

Hollywoodské rozvody: Nevěry, bitky i štědré odškodné

Foto: Profimedia.cz

Ačkoliv může být někdy osvobozením, absolvovat ho od začátku až do konce s grácií neumí každý. Rozvody jsou plné emocí i nevyřešených křivd, a pokud je u toho bulvár, o kauzu je postaráno minimálně na měsíce. Které slavné páry plnily novinové titulky?

Článek

Láska sice hory přenáší, ale ne vždy vydrží až na věky. Ba co hůř, může se proměnit až v nenávist. Koneckonců některé celebrity jsou toho živým důkazem. Kdo se hádal přes média, kde hrála roli nevěra a který herec přišel o práci?

Amber Heard (35) a Johnny Depp (57) 

Manželství této dvojici nevydrželo příliš dlouho, ale jeho dohru sledujeme dodnes. Přestože k rozvodu došlo už v roce 2017, stále má na život obou zúčastněných vliv. Došlo i na propírání výkalů v posteli, Amber Heard obvinila hvězdu filmové série Piráti z Karibiku (2003–2017) z domácího násilí, a protože její výpověď otisknul britský deník, dozvěděli se o pochybné povaze Johnyho Deppa nejen jeho herečtí kolegové, ale brzy i celý svět. Obviněný se sice proti nařknutí ohradil a bulvár zažaloval za urážku na cti, nicméně soud nerozhodl v jeho prospěch. Kvůli kauze přišel o roli ve fantasy snímku Fantastická zvířata 3, ona zas o některé ze svých fanoušků. Ne každý totiž Amber Heard věří. Deppův právník navíc nedávno uvedl, že proti hercově exmanželce bylo zahájeno trestní stíhání za křivé svědectví za to, že si historky o násilí trochu přibarvila.

Foto: Profimedia.cz

Svatbu měla dvojice v roce 2015, o další rok později už ale mezi nimi žádná láska nebyla. Rozvod měl vliv na popularitu obou herců

MacKenzie Scott (51) a Jeff Bezos (57) 

Když jste nejbohatším mužem planety, je jasné, že i náklady na život vám porostou do astronomických částek. Jeff Bezos přiznává, že bez své dnes už bývalé ženy by svou firmu nevybudoval. Při rozvodu v roce 2019 se tedy s exmanželkou dohodnul na slušném vyrovnání. MacKenzie připadla 4 % akcií společnosti Amazon v hodnotě 36 miliard dolarů a díky tomu se stala třetí nejbohatší ženou světa. Hodnota firmy postupně ještě vzrostla a její majetek se nyní odhaduje na 61 a půl miliardy dolarů. O své jmění se ale ráda dělí. Charitativním organizacím už rozdala téměř 6 miliard dolarů.

Foto: Profimedia.cz

Jeff Bezos letos sesadil z prvního místa nejbohatšího muže planety Elona Muska (49) kvůli klesajícím akciím společnosti Tesla, jeho exmanželka se zas řadí mezi nejmovitější ženy světa

Sandra Bullock (56) a Jesse James (52) 

Své ano si řekli v roce 2005 a za pět let se rozváděli. Na rozpadu manželství má největší podíl podnikatel, který odmítal sdílet lože pouze se svou ženou. Nevěry ovšem neututlal a Sandra Bullock je dál odmítala snášet. Obzvláště, když si o nich četla každý den v médiích. Zlomový byl pro ni rok 2010. Za snímek Zrození šampióna (2009) si odnesla Oscara v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli, podala žádost o rozvod a adoptovala syna Louise (11), kterého si chtěla osvojit spolu s Jessem Jamesem ještě předtím, než na něj praskly záletnické choutky. Herečka později přiznala, že to pro ni bylo jedno z nejnáročnějších období života a opravdu si prošla peklem.

Foto: Profimedia.cz

Sandra Bullock nevěry záletníkovi neodpustila. Syna, kterého chtěli adoptovat spolu, nakonec adoptovala sama a stala se svobodnou matkou

Liza Minnelli (75) a David Gest (✝62)

Jejich svatba v březnu 2002 patřila k událostem, na které se v showbyznysu nezapomíná. Vždyť na seznamu bylo 850 hostů a nevěstě šel za svědka samotný král popu! Jenže ani Michael Jackson (✝50) nezaručil, že manželství dobře dopadne. Už další léto ti dva fanouškům oznámili, že jdou od sebe. Status rozvedených získali oficiálně až o čtyři roky později. Mezitím na sebe prozradili, co mohli, žaloby podávali jeden na druhého a v praní špinavého prádla na veřejnosti se vyloženě vyžívali. Filmový producent David Gest například tvrdil, že ho zpěvačka v opilosti bila. Ta ho zas na oplátku označila za zloděje, který jí odcizil dva miliony dolarů.

Foto: Profimedia.cz

Liza Minnelli měla svůj velký den ve velkém stylu, ale ani velkolepá akce nezařídila šťastné manželství

Angelina Jolie (45) a Brad Pitt (57)

Svého času nejsledovanější pár Hollywoodu nemůžeme vynechat. Média mu dala nálepku Brangelina a lidé hltali každou zmínku o hvězdné dvojici jako diví, o to víc je pak mrzelo, když se doslechli o jejich neshodách. Poznali se natáčení filmu Pán a Paní Smithovi (2005), kde mezi nimi přeskočila jiskra. Do manželství vstoupili až v roce 2014, ale kvůli vzájemným neshodám se už v září 2016 rozešli. Angelina Jolie sbalila všech šest společných dětí (tři adoptované a tři vlastní) a odstěhovala se pryč. Brad Pitt přiznal problémy s alkoholem, kvůli kterému dokonce udeřil svého nejstaršího syna Maddoxe (19). Oficiální rozvod proběhnul až v roce 2019 a herečka se nechala slyšet, že partnera opustila zejména kvůli psychické pohodě svých dětí.

Foto: Profimedia.cz

Brangelinu lidé milovali a konec slavného páru mnozí oplakali, Angelina Jolie si je ale jistá, že se rozhodla správně

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek