Hlavní obsah

Jak na nadčasovou eleganci? Inspirujte se u královské rodiny

 

Máte už dost sportovního stylu a tenisek? Právě vám je určené módní video, kde najdete čtyři elegantní outfity! Půjčili jsme si stylingové triky od vévodkyně Meghan i Kate a také se podívejte, jak na večerní dress code podle princezny Diany.

Článek

Jak na to, aby měl váš šatník úroveň? Nad tím jsme se zamýšleli se stylistou Honzou Boublíkem. Ideální je čerpat inspiraci u britské královské rodiny a přidat k tomu pár triků, abyste se přece jen necítily příliš strojeně. Vy se totiž nemusíte nechat svazovat přísným protokolem!

Vévodkyně Kate (39) miluje šaty a často nosí puntíkaté modely a košilové střihy s květy, které lichotí její postavě. Od vévodkyně Meghan (39) můžete zase odkoukat kombinaci béžových odstínů a kostýmku. A nakonec pro vás máme třešničku – večerní šaty podle princezny Diany († 36) s odhalenými rameny. Jak vše poskládat dohromady, aby výsledek nepůsobil dojmem „stará mladá“, ale vkusně a na úrovni?

Děkujeme značkám Zoot, Vero Moda, Only, Peace, Trendyol, Dorothy Perkins, Tally Weijl (vše ze Zoot.cz), Geox a F za půjčení oblečení a šperků na natáčení.

Reklama

Související témata: